هزینه طراحی کاتالوگ صنعتی

کاتالوگ و بروشورها برای هر کسب‌وکاری مهم و ضروری هستند؛ زیرا آنها ثابت کرده‌اند که روش خوبی برای افزایش فروش هستند. کسانی که صاحب کسب‌وکار کوچکی هستند، بودجه خاصی را برای طراحی کاتالوگ صنعتی اختصاص می‌دهند.

یک سؤال که ممکن است در ذهن شما پیش بیاید این است که چطور می‌توان یک کاتالوگ باکیفیت ولی با هزینه مناسب تهیه کرد.

طراحی کاتالوگ برای کسب‌وکار

درباره طراحی کاتالوگ صنعتی، شرکت‌های کمی هستند که می‌توانند یک کاتالوگ یا بروشور بر ای محصولات خود به بازار عرضه کنند. اگر شما یک کسب‌وکار دارید و قصد دارید برایتان یک کاتالوگی طراحی کنند که محصولاتتان را در آنجا به نمایش بگذارید، چقدر می‌خواهید برای این کار هزینه کنید؟

هزینه طراحی کاتالوگ صنعتی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در قسمت پایین به تعدادی عناصری که در قیمت طراحی کاتالوگ صنعتی مؤثر است، معرفی می‌کنیم.

کاتالوگ صنعتی

عوامل تعیین‌کننده هزینه‌ی کاتالوگ

فرمت و اندازه کاتالوگ، پایان ویژه و اتصال، تعداد صفحات موجود در کاتالوگ، مقدار متن، اطلاعات و تصاویر در هر صفحه، پیچیدگی طراحی صفحات و…

کاتالوگ‌ها مثل هم نیستند و هرکدام با توجه به نیاز مشتری طراحی می‌شوند. عواملی که نسبت به طرح، هزینه و زمان قیمت نهایی را تعیین می‌کنند، به شرح زیر است:

  • برنامه‌ریزی
  • سازمان‌دهی و استراتژی
  • جهت هنر
  • طراحی و طرح‌بندی
  • کپی رایتینگ، عکاسی
  • قبل از مطبوعات

سودآوری با طراحی کاتالوگ

همیشه در نظر داشته باشید که طراحی و چاپ کاتالوگ نیز یک سرمایه‌گذاری است نه یک هزینه؛ بنابراین نتیجه نهایی (سود) بسیار مهم‌تر از هزینه اولیه است.

طراحی کاتالوگ صنعتی

نکات مهم و ضروری برای چاپ

برای هزینه طراحی کاتالوگ صنعتی اگر شما هزاران محصول را به فروش می‌رسانید اما بودجه‌ای برای یک کاتالوگ ۲۰۰ صفحه‌ای ندارید، می‌توانید یک کاتالوگ را با صفحات کمتر چاپ کنید که تنها موارد پایه و خاص شمارا چاپ کند. سپس در کاتالوگ مشتریان خود را به وب‌سایتتان هدایت کنید تا کل محصولاتتان را ببینید. اگر این روش را اجرا کنید، دو سود می‌کنید. اول اینکه هزینه کمی برای کاتالوگ پرداخت کرده‌اید و در مورد دوم موفق شدید تمامی محصولاتتان را تبلیغ کنید. این‌یک تکنیک است که حتی بزرگ‌ترین شرکت‌های کاتالوگ از این روش استفاده می‌کنند.

هزینه کاتالوگ صنعتی

قیمت کاتالوگ

هزینه طراحی کاتالوگ صنعتی یک نرخ ثابت و مقرون‌به‌صرفه برای هر صفحه دارد که شامل طراحی و طرح‌بندی، ویرایش برخی از فایل‌های تصویری معمولی و ایجاد فایل برای چاپ است. در مرحله‌ی بعد شروع به سفارشی و شخصی‌سازی می‌کنید.

 

کاتالوگ

روش انجام کار

زمانی که قصد راه‌اندازی یک فروشگاه رادارید، باید از کوچک تا بزرگ‌ترین کارها را از اول به‌دقت انجام دهید. طراحی کاتالوگ صنعتی همین‌گونه است و از قالب‌های پیش‌ساخته استفاده نمی‌کنیم.

ما با شما در مورد اهداف بازار، صنعت، رقابت و سبک‌کاری شما مصاحبه می‌کنیم و طراحی‌هایی را که برای شما مناسب‌تر است را پیشنهاد می‌کنیم و پس از انتخاب طرح دلخواه، شروع به طراحی می‌کنیم.

در آماده‌سازی هم کنارتان هستیم. یکی از اهداف ما این است که یک رابطه طولانی‌مدت با مشتریان خود داشته باشیم.

هزینه کاتالوگ

مدت‌زمان طراحی

اغلب پروژه‌های معمولی که بین ۳۲ تا ۶۴ صفحه دارند، در حدود ۴ تا ۶ هفته زمان برای طراحی و بررسی نیاز دارند. یک مسئله‌ای که باید در هزینه این نوع کاتالوگ ها در نظر بگیرید این است که کار چاپ معمولاً بین ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز دارد. ما می‌توانیم با هر چاپگری کارکنیم. این کار به شما این کمک را می‌کند که چاپگر دلخواهتان را برای هر پروژه‌ای بدون هیچ هزینه اضافی انتخاب کنید

به‌روزرسانی طرح

پس‌ازاینکه کار کاتالوگ‌هایتان به پایان رسید، تمام فایل‌های دیجیتال شمارا ذخیره می‌کنیم. تغییرات خود را  ارسال می‌کنید و حق کار دریافت می‌شود. هزینه‌های دریافتی ما بر اساس درخواست‌های شما تغییر می‌کند.

ظراحی کاتالوگ

طراحی برای مخاطبان شما

عملکرد کاتالوگ به چگونگی فروش آن وابسته است.طراحی کاتالوگ خود را برای تقاضای مشتری هدف خود طراحی کنید.اگر هدف شما مخاطبان جوان باشد، باید علایق افراد مسن را فاکتور بگیرید.

اگر چندین مخاطب مورد هدفتان است، باید طرح‌های متعددی را برای مطابقت با سبک و خواست مخاطبان خود در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما