کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟

کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟ بدون شک این سوالی است که در هنگام خرید کاغذ دیواری به ذهن مان می رسد. از آنجایی که کاغذ دیواری نصب راحت و سریعی دارد، انتخاب مناسبی برای طراحی فضا های مسکونی و اداری می باشد. دیوار پوش ها تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ دارند و به راحتی با دکوراسیون منزل یا محل کار ست می شوند. به همین دلیل در هنگام تغییر دکوراسیون، اولین انتخاب هر شخصی خواهند بود. در کنار مزیت های بیان شده، قیمت کاغذ دیواری نیز ذهن خریدار را به خود مشغول می کند. در ادامه مقاله هر چیزی که در مورد انتخاب کاغذ دیواری ارزان نیاز دارید در اختیارتان قرار می گیرد.

چطور می توانم بفهمم کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟

کاغذ دیواری جزو محصولاتی نیست که بتوان هر ساله آن ها را تعویض کرد. چون هزینه های زیادی را به افراد تحمیل می کند. از آنجایی که کیفیت کاغذ دیواری بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد، می توان نتیجه گرفت کاغذ دیواری های ارزان همه مزیت ها را ندارند.

کاغذ دیواری های ارزان قیمت معمولا قابلیت شستشو ندارند و از دوام زیادی برخوردار نیستند. به همین دلیل نمی توانند در کل دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرند. این محصول در جایی که رفت و آمد کمتر است و نیازی به تمیز کردن مرتب ندارد بهترین گزینه است.

حال این سوال مطرح می شود که اگر بخواهم بدانم کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم باید چه کنم؟ پاسخ به این سوال سخت نیست زیرا در همه فروشگاه ها تنوع زیادی از قیمت و کیفیت وجود دارد. در نظر داشته باشید ابعاد کاغذ دیواری و کیفیت چاپ  نیز بر قیمت آنها تاثیر گذار است.

کاغذ دیواری های ایرانی و چینی قیمت ارزان تری نسبت به محصولات اروپایی دارند. البته این امر سبب نمی شود بی کیفیت بودن این کاغذ دیواری ها به ذهن مان خطور کند. معمولا به دلیل کاغذی و غیر قابل شستشو بودن آنهاست که قیمت ارزان تری دارند.

کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟

قیمت کاغذ دیواری ارزان چگونه تعیین می شود؟

علاوه بر اینکه نیاز است بدانم کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم، آیا لازم است به نکات دیگر توجه کنم؟ حتما همین طور است؛ با داشتن اطلاعات بیشتر و دقیق تر در مورد انواع کاغذ دیواری می توان انتخاب مناسب تری داشت.

قیمت ارزان این دیوار پوش به عوامل مختلفی بستگی دارد که به اختصار به شرح آنها می پردازیم:

  • کشور سازنده کاغذ دیواری: تولید کنندگان کاغذ دیواری خارجی از تکنولوژی مختلفی در تولید محصول خود استفاده می کنند که بر تعیین کیفیت و قیمت کاغذی نهایی کاغذ دیواری بسیار موثر است.
  • طراحی کاغذ دیواری: نوع طرح نیز تعیین کننده قیمت کاغذ دیواری می باشد. برخی از طرح ها پیچیده تر بوده و به طبع زمان بیشتری صرف فرایند طراحی آن شده است. بنابراین از قیمت بالاتری نسبت به دیگر طراحی ها برخوردارند.
  • جنس کاغذ دیواری: اینکه جنس این محصول ساده، پی وی سی، نانوون، الیاف طبیعی یا پارچه باشد باعث می شود قیمت کاغذ دیواری تغییر کند. بهترین جنس و گران ترین کاغذ دیواری موجود در بازار که از الیاف گیاهی تولید شده است، کاغذ دیواری نانوون می باشد
کاغذ دیواری ارزان

نکات دیگری در پاسخ به سوال کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم

کاغذ دیواری های ایرانی از جنس کاغذ، با گرماژ پایین و بدون روکش ساخته می شوند. کاغذ دیواری های چینی دارای روکش وینیل هستند. در نتیجه این محصولات قابل شستشو می باشند و عمر مفید آنها بیشتر از کاغذ دیواری های ایرانی است.

مشکل دیگر کاغذ دیواری ایرانی این است که هنگام نصب و برش احتمال چین خوردگی زیادی دارند. همچنین به دلیل نداشتن لایه پی وی سی امکان جذب آب محیط و ایجاد حباب نیز در آنها وجود دارد.

توصیه ما به شما این است که دنبال این نباشید که کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم. بلکه در هنگام خرید به کیفیت آن بیشتر توجه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری ارزان در کوتاه مدت برای شما کاهش هزینه خواهد داشت. این جنس کاغذ دیواری در دراز مدت به دلیل خراب شدن زود هنگام، هزینه اضافی به شما تحمیل می کند.

خرید کاغذ دیواری

سخن پایانی

یک کاغذ دیواری با کیفیت را می توان تا حدی از روی بسته بندی، ظاهر و نحوه فروش آن تشخیص داد. باید توجه کنید که قیمت کاغذ دیواری برای برخی افراد می تواند تصور کیفیت بالا ایجاد کند. اما قیمت بالا هیچ گاه ملاک خوبی برای تضمین کیفیت یک محصول نیست.

اگر هنوز پاسخ این سوال که کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم را نگرفته اید، باید بگوییم می توانید در همه فروشگاه های آنلاین آن را جستجو کنید. در هنگام انتخاب کاغذ دیواری، این نکته را حتما در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری ارزان به سختی قابل نصب بر روی دیوار است.

برخی از فروشگاه ها با رو به اتمام رفتن موجودی برخی از کاغذ دیواری ها برای اینکه سرعت فروش باقی مانده را افزایش دهند تخفیف های خوبی در نظر می گیرند. کاغذ دیواری های ته انباری نیز از قیمت ارزانی برخوردارند. اما توجه کنید که طرح و رنگ آنها بسیار محدود خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما