مدل های کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. یکی از دغدغه های افرادی که در شهرها زندگی می کنند، اقامت در منازلی با مساحت کم است. بنابراین دغدغه اصلی این افراد چگونگی بزرگ تر نشان دادند، مساحت داخلی این منازل است. استفاده از کاغذ دیواری مناسب و به گارگیری ترفند های مناسب باعث می‌ شود که خانه بزرگ تر نشان داده شود.

استفاده از کاغذ دیواری با رنگ روشن، با پترنهای کوچک و خلوت و یا کاغذ دیواری سه بعدی و مینیمال راه حل های بسیار مناسب و آسانی هستند که به راحتی می توانند یک خانه را بزرگتر نشان دهند. برای این که بتوانید با استفاده از کاغذ دیواری مناسب فضاهای کوچک را دلباز تر و بزرگتر کنید با این مقاله همراه باشید.

کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه
کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

مدل های متنوع کاغذ دیواری برای پذیرایی کوچک

کاغذ دیواری ابزاری است که امروزه اکثر افراد برای زیبا سازی دیوارهای داخلی خانه یا هر فضای دیگری از آن استفاده می‌کنند و از آنجایی که کاغذ دیواری ها در طرح ‌ها، مدل‌ ها و رنگ‌ های متنوعی تولید می‌ شوند انتخاب درست و اصولی آن‌ها برای خانه‌های کوچک بسیار در دلباز دیده شدن فضا تاثیرگذار هستند. به طوری که  اگر این نکات را رعایت نکنید و از هر مدل کاغذ دیواری برای خانه کوچک و نقلی استفاده کنید فضا دلگیر و کسل کننده طراحی خواهید کرد.

  • کاغذ دیواری با طرح های هندسی و ساده

کاغذ دیواری طرح هندسی یک کاغذ دیواری به شدت جسورانه است، حتی فکرشم نخواهید کرد که چگونه فضای خانه شما را بزرگ تر و دلباز تر نشان خواهد داد.

اشکال هندسی به کار رفته در این نوع کاغذ دیواری ها، چشم ببینده را به خود جذب میکند و باعث می شود که چشم در امتداد اشکال هندسی به حرکت دربیاید و ذهن احساس کند که فضایی بیشتر از آنچه که وجود دارد در اتاق میتواند پیدا کرد. کاغذ دیواری هندسی، انرژی و جنب و جوش زیادی را نیز در فضا ایجاد میکند.

کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه
کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه
  • کاغذ دیواری طرح عمودی

کاغذ دیواری با طرح های عمودی دقیقاً همان گزینه اصلی و بسیار کاربردی هستند که شما می‌توانید برای پهن و گسترده تر نشان دادن فضاهایی مثل پذیرایی و اتاق نشیمن استفاده کنید.

اما در انتخاب رنگ این کاغذ دیواری حتما سعی کنید از رنگهای روشن استفاده کنید چراکه رنگ تیره باعث کوچکتر و جمع جور نشان دادخانه میشوند.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی از گزینه های جدید در دکوراسیون داخلی خانه به حساب می آیند.کاغذ دیواری سه بعدی به راحتی می تواند فضاهای خاص و جذابی را ایجاد کنند و یکی از مدل های کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه است. این نوع کاغذ دیواری همان طور که از اسمش پیداست تصویری پیش رویمان می گذارد که تا حد زیادی آن را واقعی احساس می کنیم.

تصویر سه بعدی این احساس را به شما می دهد که با لمس این کاغذ چیزی فرای یک‌ تصویر و کاغذ معمولی را احساس خواهید کرد. این کاغذ دیواری ها برای آپارتمان های کوچک بهترین انتخاب هستند است و به شما کمک می کند از احساس فشار در محیط بسته آپارتمان رها شوید.

کاغذ دیواری سه بعدی از منظر کیفیت و جنس با انواع کاغذ دیواری های عادی هیچ فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد هم چنین نمای شبیه به دیوارپوش به وجود می آوند ولی هزینه به مراتب ارزانتری نیز برای شما خواهند داشت.

کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه
کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

چه رنگ کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه مناسب است؟

به نظر شما چه رنگ کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه می تواند مفید باشد؟ امروزه، خانه‌های آپارتمانی به سمت کوچک شدن می‌روند و مردم با شرایط اقتصادی حال، مجبور هستند برای خرید، رهن یا اجاره به سمت خانه‌های کوچک و نقلی روی بیاورند. درست است که خانه‌های آپارتمانی کوچک امروزی صفا و صمیمیت خانه‌های قدیمی حیاط دار را ندارند، اما دلیل نمی‌شود نتوان آن را به خانه ای دنج تبدیل نکرد.

شما برای دیوارهای منزلتان از رنگ استفاده کرده اید یا کاغذ دیواری؟ امروزه، اکثر افراد برای زیبایی بیشتر و سهولت در نصب کاغذ دیواری به نسبت رنگ کردن دیوارها برای فضاهای مختلف خانه (کاغذ دیواری سالن پذیرایی، کاغذ دیواری اتاق خواب و فضاهای دیگر) از کاغذ دیواری استفاده می‌کنند. و از آنجایی که دیوارها بخش اعظم یک فضای داخلی را تشکیل می‌دهند یکی از اصلی ترین راه حل‌هایی هستند که می‌توان به کمک آن‌ها فضای داخلی خانه را بزرگتر نشان داد.

اگر خانه ‌ایی کوچک دارید، نصب کاغذ دیواری رنگ روشن، بدون شک خانه شما را بزرگ تر از آنچه که در واقعیت هست نشان می ‌دهد. اگر رنگ مبلمان شما نیز روشن باشد ترکیب این مبلمان با  کاغذ دیواری رنگ روشن، خانه ‌ایی دلباز و روشن برای شما ایجاد خواهد کرد. کاغذ دیواری رنگ روشن، عمق، آرامش و زیبایی بی نظری برای خانه ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما