چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه به معنی صفحه ای پشت چسب دار که طرح طوری و مشبک دارد وجود سوراخ های ریز شبکه ای روی سطح پشت شیشه استیکر مش  را تشکیل داده است یکی از انواع مش روی شیشه  پشت چسبدار  میبا شد چاپ مش معمولا روی شيشه ها استفاده ميشود  چاپ مش روی شیشه  آیا شما به دنبال یک پروژه صنایع دستی جدید هستید؟ سعی کنید برخی از برچسب ها را ایجاد کنید! نصب روی شیشه ها  کاری است بسیار آسان شما همچنین می توانید برچسب های حرفه ای را با استفاده از کاغذ برچسب، که در بسیاری از فروشگاه های اداری  وجود دارد، ایجاد کنید. یاد بگیرید چگونه با استفاده ازچاپ مش روی شیشه بیرون از منزل یا محیط کار خو را از دیدگان افراد بیرون از منزل یا محیط کار خو را کمتر کنید

 

برای مطالعه بیشتر در مورد چاپ دیجیتال مدرن روی لینک سبزرنگ کلیک کنید.

چاپ مش روی شیشه

به دنبال اضافه کردن عایق درمغازه یا فروشگاه خود هستید اگ در پی این هستید که مغازه یا فروشگاه خود را از دیدگان مشتری و عامه ی مردم  حفظ کنید ما به شما مش روی شیشه را پیشنهاد میکنیم  به این ترتیب مش روی شیشه با هزینه کم میتواند تبلیغات گسترده ای در زمینه کسب و کار برای تیم خود را دارا باشد.میزبان چاپ حرفه ای در چاپ آگهی ها  مش است و با تجربه تیم با چاپ قیمت ارزان و با کیفیت

چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه

طریقه ی نصب مش روی شیشه 

برچسب ها را روی یک ورق کاغذ موم یا فویل آلومینیومی قرار دهید. با استفاده از یک براش قلم مو یا یک قلموی خمیر برای رنگ کردن پشت برچسب با مخلوط چسب استفاده کنید. هنگامی که به پایان رسید، بگذارید مخلوط کاملا خشک شود.
نیازی نیست که تمام برچسب ها را با چسب خیس کنید؛ فقط بر روی یک پوشش سبک برسید.
اطمینان حاصل کنید که برچسب ها قبل از استفاده از آنها کاملا خشک می شوند.
برچسب های خود را در یک کیسه پلاستیکی یا جعبه ذخیره کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید.

قدمت چاپ روی شیشه 

چاپ صفحه از اواسط دهه 900 میلادی بوده است. به طور سنتی، برای اهداف هنری یا تزئینی مورد استفاده قرار گرفت، قدمت  به سلسله آهنگ چین برمیگردد. امروز، با این حال، زمانی که بسیاری از ما به چاپ روی صفحه فکر می کنیم، احتمالا یک آرم روشن بر روی یک تی شرت را تصور میکنیم  در حالی که پارچه یک برنامه معمول است، این نوع چاپ نیز اغلب برای چاپ بر روی شیشه، کاغذ، چوب، سرامیک، فلز و پلاستیک استفاده می شود. این تطبیق پذیری این روند را برای صنایع مختلف مناسب می سازد و اکثر قلم های تبلیغاتی معمولی با استفاده از این فرآیند چاپ می شوند.

 

چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه

اهداف چاپ مش روی شیشه 

شمارش مش بالاتر سطح دقیق تری  را فراهم می کند. حفره های کوچکتر و موضوعاتی که با یکدیگر نزدیک تر می شوند، قادر به نگه داشتن امولسیون بیشتر و کنترل میزان جوهر که از طریق آن عبور می کنند، بهتر است. شما می توانید تصاویر ایجاد کنید جزایر کوچکتر (مکان هایی که امولسیون به تنهایی است و به قطعه دیگری از تصویر منفی اثر هنری متصل نیست) جزئیات سطح بالا  برای سطوح صاف مانند شیشه، سرامیک، فلز مناسب می کند. ، بتن و چوب.

یکی دیگر از مزیت استفاده از چاپ مش روی شیشه   این است که رنگ کمتری را برای شما در نمایش تصویر شما  روی سطح می گیرد. شما قادر به استفاده از جوهر کمتر از 30٪ هستید. همچنین، چاپگرها از این روش برای کاهش حضور جوهر در پیراهن استفاده می کنند. شما ممکن است متوجه شوید که روی تی شرت های چاپ شده مکان هایی که تمیز شده اند، سفت و محکم هستند. با استفاده از جوهر کم، تصویر احساس می شود که هیچ چیز وجود ندارد، پارچه یکنواخت خواهد بود.

معایب مش روی شیشه

معایب اصلی استفاده از مش روی شیشه اینست  که تمام جوهر ها سازگار نیستند.  در چاپ مش روی شیشه با استفاده از برخی رنگها صفحه را مسدود می کند و شما قادر نخواهید بود از آن استفاده کنید. هنگام انتخاب جوهر برای استفاده از یک پروژه، اطمینان حاصل کنید که برچسب برای اطلاعات مربوط به سازگاری آن با اندازه مش مشخص است.میتوان این مورد را در چاپ مش روی شیشهتوضیح داد که  ورق های امولسیونی  چاپ روی صفحه ورق هایی هستند که صفحه نمایش مش با پوشش ژل  و حساس به نور است. درچاپ  مش روی شیشه  اندازه 110 مش تعداد کم برای پارچه یا سایر مواد  مناسب است و  تعداد 200 نخ برای شیشه و سایر سطوح صاف بهتر است.

چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه

موارد مورد استفاده چاپ مش روی شیشه 

از مش روی شیشه زمانی استفاده میشود که بخواهند از یک طرف دید را برای عموم و مشتری کور کنند و از طرف دیگر بیرون یا داخل قابل رویت باشد مثل داروخانه ها آژانس ها ی مسافرتی سوپر مارکت ها و فست فودها طریقع نصب مش روی شیشه هم تقریبا شبیه به نصب استیکر است چه بسا نصب مش روی شیشه نسبت به نصب استیکر راحتتر است مش روی شیشه به دلیل ضخامتی که دارد و چون حالت کششی و کشسانی ندارد طریقه استفاده ی آن بسیار راحت است چون هنگام نصب تغییر شکل نمیدهد.

چاپ مش روی شیشه چیست ؟

هنگامی که به چاپ مش روی شیشه  روی می آورید  چندین مورد اساسی وجود دارد که برای  چاپ لازم است بدانید. اول، صفحه نمایش وجود دارد. صفحه نمایش شامل یک مش پارچه ای است که روی یک قاب چوبی یا آلومینیومی کشیده شده است و سخت تر کشیده میشود  جزئیات بهتر در چاپ نشان داده می شود. برای سوزاندن تصویر خود  برای چاپ بر روی مش، شما نیاز به یک استنسیل ساخته شده از مواد شفاف دارید در پروژکتور های مدرسه، ظرف مایع امولسیون و ظرفی از مایع حساس کننده وجود دارد .

بعدا شما به یک قطعه شیشه ای نیاز خواهید داشت که در داخل قاب قرار می گیرد تا پارچه را پوشش دهد، قطعه ای از پارچه های تاریک (ترجیحا سیاه و سفیدکه  باید همه نور را مسدود کنید) و یک چراغ لامپ الکتریکی 250 وات. دستکش، تامین آب مانند یک شلنگ باغ با نازل اسپری یا یک سینک، دستکش، یک قلم هنر و جوهر عمودی روی صفحه نمایش است که شما در راه چاپ از  استفاده کنید .

چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه

موارد مورد استفاده در مش روی شیشه 

 در چاپ مش روی شیشه  نیاز  به استنسیل دارید  تفاوت زیادی بین آنکه شما میخواهید یک طراحی عالی باشد و یا یک طراحی بسیار وحشتناک باشد وجود دارد  تصاویری که در مناطق متفاوتی از کنتراست وجود دارند، مانند تصاویر بردار، وقتی چاپ می شوند، بسیار خوب نشان داده می شوند، جایی که طرح ها با جزئیات زیادی که در همه نقاط وجود دارد، چاپ را سخت تر می کند. همچنین به یاد داشته باشید که پیچیده تر بودن تصویر و رنگارنگ بودن آن, آن را گران تر و سخت تر میکند . بنابراین هنگامی که طراحی خود را برنامه ریزی کرده اید

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

مش روی شیشه از چه چیزی تهیه میشود ؟

ورق های امولسیونی یک صفحه نمایش مش با پوشش شیمیایی حساس به نور است. کاری که در زمینه چاپ مش روی شیشه  بایدانجام شود  آن است که  به یک منبع نور با طراحی و  شفافیت چاپ میشود . هیچ قابی در اطراف ورق وجود ندارد و آنها را بسیار متنوع تر از روش های معمول چاپ روی صفحه نمایش می دهد. آنها دائمی، با دوام و آسان برای تمیز کردن هستند. در  مقاله چند مورد  برای استفاده از چاپ روی شیشه به عنوان بخشی از پروژه ها وجود دارد.  حال اگر به دنبال اضافه کردن عایق درمغازه یا فروشگاه خود هستید اگ در پی این هستید که مغازه یا فروشگاه خود را از دیدگان مشتری و عامه ی مردم  حفظ کنید ما به شما مش روی شیشه را پیشنهاد میکنیم  به این ترتیب مش روی شیشه با هزینه کم میتواند تبلیغات گسترده ای در زمینه کسب و کار برای تیم خود را دارا باشد.میزبان چاپ حرفه ای در چاپ آگهی ها  مش است و با تجربه تیم با چاپ قیمت ارزان و با کیفیت

چاپ مش روی شیشه

چاپ مش روی شیشه

اثر چاپ مش روی شیشه

برای به دست آوردن اثر چاپ مورد نظر روی شیشه ، ابتدا یک طرح روی صفحه ایجاد کنید تا مش ابریشم که نیازی به چاپ ندارد را مسدود کنید. هنگامی که جوهر لعاب به طور مساوی توسط دستگاه جارو بر روی صفحه پخش شود ، دیگر از قسمتی از استنسیل عبور نمی کند. در مناطق دیگر که مانعی در آن وجود ندارد ، لعاب ها از طریق مش ابریشمی روی شیشه چسبانده می شوند تا تصویری با کیفیت بالا بدست آورند. چاپ صفحه نمایش تصویر روی شیشه می تواند دقیق باشد و شفافیت قابل تنظیم است.

صفحه نمایش برای چاپ مش روی شیشه

صفحه نمایش برای چاپ شیشه ای همان صفحه چاپ معمولی صفحه نمایش است. پارچه های ابریشمی قابل استفاده بستگی به هدف چاپ دارد. تعداد مشهای بالاتر 300 تا 360 مش برای محصولات شیشه ای با دقت بالا مورد نیاز است. مش مصنوعی شامل پلی استر و نایلون را می توان برای چاپ لعاب مهر زنی داغ مادون قرمز استفاده کرد. این نوع از چاپ صفحه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مقرون به صرفه است برای تعداد کمی از انواع چاپ صفحه شیشه ای.

هزینه چاپ مش  روی شیشه  

چاپ بر روی شیشه یک تکنولوژی جدید است که برای استفاده از تصاویر، الگوی یا متن به سطح شیشه ای مسطح استفاده می شود. این امر برای امکانات و پیشرفت های جدید در دکوراسیون و به ویژه در شیشه های معماری، و مش روی شیشه  امکان پذیر است. امکانات جدید شامل سطح بالایی از سفارشی سازی، شفافیت و کنترل کدورت، انتشار و انتقال نور و محاسبه همکاری بهره وری از انرژی خورشیدی است.با توجه به دوام بسیار بالایی از شیشه های چاپ شده، درجه بالایی از سفارشی سازی آن را قادر می سازد، و مناسب برای اجرای طولانی و کوتاه، چاپ سرامیک دیجیتال یک راه حل ایده آل برای برنامه های کاربردی شیشه ای داخلی و خارجی است. این فرایند نیازی به صفحه نیست و فایل ها به صورت دیجیتالی ذخیره می شوند. بنابراین هیچ هزینه راه اندازی، ذخیره سازی یا نگهداری وجود ندارد 

 چاپ مش روی شیشه در تهران

اگر به دنبال  این هستیدکه  در دفتر کار خود زیبایی بوجود بیاورید  ویا قصد دارید از داخل به بیرون دید  داشته باشید  ولی کسی از بیرون نتواند شما را براحتی ببیند(البته فقط در روز) ، ما چاپ مش روی شیشه را با کیفیت بالا  در تهران  را به شما پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مش روی شیشه میتوانید با ما در تماس باشید و امیدوارم از مقاله  ی چاپ  مش روی شیشه  نهایت استفاه را کرده باشید با تشکر از صبر و بردباری شما عزیزان

 

 

مزایای چاپ مش روی شیشه

مش یک نوع جنس بسیار لاکچری است كه نقطه های ريزی روی خود دارد و برای پوشاندن شیشه استفاده میشود ، در چهار نوع پشت چسب دار معمولی 80 میکرون ، 100میکرون ، 120میکرون ،  140 میکرون است که گراماژ و مقدار میکرون آن جنس مش  و ماندگاری را مشخص میکند.
چاپ مش معمولا شیشه را کامل نمیپوشاند و این مزیت را دارد که تبلیغات خود را روی آن انجام دهید و چاپ مورد نظر شما روی استیکر مش میخورد و در عین حال ، اين امكان را ميدهد كه نور عبور کند و شما دید کافی داشته باشید

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  طراحی لوگو آنلاین

چاپ مش و چاپ استیکر دارای عرض های (اندازه ) مختلف میباشد

 

عرض 107 سانتیمتر
عرض 127سانتیمتر
عرض 137 سانتیمتر
عرض 152 سانتیمتر
عموما چاپ مش و چاپ استیکر را تا 50 متر طول روی این عرض ها میتوان چاپ گرفت
جالبه که چاپ استیکر را تا عرض 202 هم موجود است
اگر براتون مقاومت کار مهمه میتونید لمینیت مات لمینیت براق و لمینیت ماسه ای هم روی چاپ استیکر استفاده کنید
چاپ مش را نمیتوان لمینیت کرد.
برای چاپ خوب باید از دستگاه ضد آب چاپ و طراحی لوتوس استفاده کنید.

شعبه غرب چاپ و طراحی لوتو

چاپ مش برای مغازه های تجاری هم مناسب است میتواند یک میدان دید مناسب به بیرون داشته باشید.
اگر دنبال یک چاپ مش با کیفیت هستین با ما در تماس باشید.
چاپ مش روی شیشه بسیار مقاوم است چون از نوع پشت چسب دار است

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *