پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

پوستر دیواری در ابعاد دلخواه چیست؟

پوستر دیواری در ابعاد دلخواه،دیوار پوشی مانند کاغذ دیواری است با این تفاوت که طرح های آن از یک موضوع تشکیل شده مانند تصویر ساحل یا جنگل. معمولا تصاویر چاپ شده ی پوستر دیواری سه بعدی هستند،به همین دلیل به آن ها پوستر سه بعدی نیز گفته می شود.

پرینت لوتوس، در تولید پوستر های دیواری جدید از دستگاه های پیشر فته و تکنولوژی چاپ اختصاصی استفاده شده است. پوستر دیواری به صورت رول های مجزا تولید می شود و طرح های هر رول با دیگری متفاوت است.

از چسباندن رول ها طبق طرح اصلی،تصویر نهایی به صورت هماهنگ ایجاد می شود.

پوستر دیواری در ابعاد دلخواه
درباره پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

کاربرد پوستر دیواری

پوستر دیواری را می توان در هر فضایی به کاربرد، تنوع تصاویر پوستر های دیواری به قدری زیاد است که می توان طرحی متناسب برای هر مکان را از بین آن ها انتخاب کرد، مثلا برای یک محیط اداری می توان از طرح یک نقشه، یا نمای یک شهر استفاده نمود، البته انتخاب طرح بستگی به نوع کاربرد محیط دارد و امری سلیقه ای می باشد، بهترین جا برای نصب یک پوستر دیواری، اصلی ترین دیوار است.

مثلا اگر می خواهید در سالن پذیرایی منزلتان یک پوستر نصب کنید، بهتر است بزرگترین دیوار را برای این کار در نظر بگیرید، پیشنهاد می کنیم برای هر فضا فقط یک پوستر در نظر بگیرید، مثلا برای هر اتاق فقط یک پوستر و برای سالن پذیرایی نیز فقط یک پوستر روی دیوار اصلی، برای فضاهای کوچک سعی کنید از تصاویری که عمق دارند استفاده کنید مانند طرح یک جنگل یا پنجره ای که رو به یک منظره باز شده.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  نصب کاغذ دیواری و نصب پوستر دیواری سه بعدی

این گونه تصاویر باعث می شود تا فضای مورد نظر بزرگ تر جلوه کند، هر چقدر رنگ پوستر دیواری روشن تر باشد، از زیبایی بیش تری برخوردار خواهد بود بهتر است از خرید رنگ های با زمینه مشکی و تیره اجتناب کنید چون درز بین دو پنل در این پوستر ها بیش تر نمایان می شود

پوستر دیواری
پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

خرید پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

یکی از پوستر های دیواری نو وممتاز که مراجعه کنندگان فراوانی دارد نوع پوستر دیواری سه بعدی است. برای خرید پوستر دیواری سه بعدی تنها با رجوع به مراکز معتبر اقدام به تهیه پوستر دیواری نمایید تا هم زیبایی برای شما فراهم شود و هم کیفیت بالای چاپی به دست آید. در نوع پوستر دیواری سه بعدی با فراهم آمدن حاشیه ها برای تصویر حالت سه بعدی برای تصویر فراهم می شود که بسیار ممتاز و بی همتا است.

تصویر سه بعدی به فضا طبیعی بودن را القا کرده که باعث حس آرامش بیش تر در مخاطبان می شود.

پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

نوع خاصی از پوسترهای دیواری، پوستر دیواری سه بعدی است. در این پوسترها با ابزار چاپی مناسب به خوبی حاشیه ها و نقاط تاریک و روشن در تصویر فراهم شده و حالت سه بعدی در چشم مخاطبان القا می شود.

حالت سه بعدی پوستر حالت طبیعی و چشم نوازی را در چشم مخاطبان ایجاد کرده که لذت بخش بوده و حس آرامش را در چشم مخاطبان القا می کند.

مهم ترین ویژگی پوستر دیواری، چاپ آن در ابعاد دلخواه است.کافیست ابعاد دیوار مورد نظر را اندازه گیری کرده و اقدام به سفارش نمایید.امکان سفارش پوستر در همه ابعاد بدون محدودیت طرح وجود دارد.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  پوستر دیواری کلاسیک
پوستر دیواری در ابعاد دلخواه
سفارش پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

قیمت پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

قیمت پوستر دیواری متناسب با ابعاد آن  است.بر خلاف کاغذ دیواری،مبنای قیمت گذاری پوستر دیواری ،تعداد رول می باشد.در بخش چاپ،قیمت گذاری بر مبنای جنس و کیفیت چاپ می باشد.پرینت لوتوس تلاش می کند بهترین چاپ را با مناسب ترین قیمت عرضه کند.

سفارش پوستر دیواری در ابعاد دلخواه چگونه است؟

نکته مهم در پوسترهای دیواری در آن است که انتخاب طرح ها را می توان با استفاده از آلبوم ها انجام داد، یا آن که طرح را به صورت سفارشی به واحد چاپی تحویل دهید. مزیت مراکز معتبر در زمینه چاپ پوستر دیواری امکان چاپ سفارشی است که هر یک از واحدهای چاپی قادر به انجام آن نیستند.

پوسترهای دیواری در چه مکان هایی قابل استفاده هستند؟

تنوع طرح ها در پوسترهای دیواری آن را قابل استفاده در محیط های مختلف و برای افراد با سلایق مختلف کرده است. محیط های مسکونی یا اداری و تجاری از انواع پوسترهای دیواری می توانند استفاده کنند.

در خانه اتاق خواب، پذیرایی یا حتی حمام و آشپزخانه هم می تواند گزینه مناسبی برای زیباسازی با پوسترهای دیواری باشد. پوستر دیواری در ابعاد دلخواه امروزی قابلیت شست و شو دارند و همین امر آن را قابل استفاده در آشپزخانه و حمام و محیط های مرطوب کرده است.

پوستر دیواری در ابعاد دلخواه
موارد مورد استفاده پوستر دیواری در ابعاد دلخواه

پوستر سقفی نوع خاصی از پوسترهای دیواری

از پرکاربردترین پوسترهای دیواری می توان به پوستر سقف اشاره کرد.برای داشتن سقفی رویایی استفاده از پوستر دیواری با طرح آسمان بهترین گزینه می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button