مزیت و کاربرد بهره مندی از کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب به عنوان یکی از کاغذ دیواری های خاص عرضه می گردد. کاغذ دیواری های ضد آب به عنوان یکی از کاغذ دیواری های با کیفیت تلقی می شوند.

این نوع کاغذ دیواری در فضاهای نمناک و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند. کاغذ دیواری های معمولی نمی توانند پاسخ گوی محیط های مرطوب باشند. کاغذ دیواری های ضد آب امکان شست و شوی موثری را برای دکوراسیون فراهم می کنند.

کاغذ دیواری سه بعدی جدید

بسیاری از افراد به دنبال دیوارپوش مناسب برای فضاهای نمناک و مرطوب می باشند. در واقع این فضاها با بخار، آب و رطوبت همراه هستند. از این رو هر نوع دیوارپوشی را نمی توان برای فضاهای مرطوب مورد استفاده قرار داد. کاغذ دیواری ها با تنوع زیادی عرضه می شوند. مدل های مختلف کاغذ دیواری می تواند به عنوان پوشش مناسب برای فضاهای منزل استفاده شود.

فضاهای مرطوب نیز می توانند با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب پوشش داده شوند. شاید در سال های گذشته استفاده از کاغذ دیواری برای فضاهای نمناک یا مرطوب کاری بسیار بیهوده و خنده دار به نظر می رسد اما امروزه با استفاده از پوستر دیواری سه بعدی ضد آب چنین امکانی برای فضاهای مرطوب به وجود آمده است.

پوستر دیواری سه بعدی ضد آب می تواند برای فضاهای مرطوب و خیس بسیار کارساز باشد. این کاغذ دیواری ها از زیبایی بی نظیری برخوردار هستند. طرح های سه بعدی برای جبران فضای کم در محیط سرویس بهداشتی کارایی دارند. پوشش ضد آب کاغذ دیواری باعث کاربرد قدرتمند کاغذ دیواری در محیط های مرطوب خواهد شد.

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب
کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

پوستر دیواری سه بعدی ضد آب با تنوع طرح همراه است. در واقع این نوع کاغذ دیواری در سبک های مختلفی تهیه می شوند. نمونه طرح سنتی کاغذ دیواری های سه بعدی با فضاهای کلاسیک تطبیق زیادی دارند.

شهرهای مرطوب نیز در انتخاب دیوارپوش دچار مشکل هستند. شهرهای مرطوب با هوای شرجی و رطوبت همراه هستند. اگر تمایل دارید از کاغذ دیواری برای شهرهای مرطوب بهره مند شوید، از پوستر دیواری سه بعدی ضد آب برای دیزاین منزل کمک بگیرید.

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب
کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب با ساختار ضد آب مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو می تواند پوشش مقاومتی مناسبی در برابر شرایط رطوبتی داشته باشد. در شهرهای رطوبتی، میزان بخار و رطوبت به قدری بالاست که در فضای اتاق پذیرایی نیز شاهد نشست رطوبت بر روی دیوارپوش و سایر اجزای دکوراسیون خواهیم بود.

اگر بافت ساده و معمولی کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش فضاهای نمناک شهرهای مرطوب انتخاب شود، بعد از چند روز دچار از هم گسیختگی و پارگی خواهد شد. از این رو انتخاب کاغذ دیواری معمولی برای فضاهای مرطوب توصیه نمی شود.

دستشویی، حمام، استخر، سونا، جکوزی، آشپزخانه، شهرهای شرجی و … برای استفاده از دیوارپوش نیاز به کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب دارند. این کاغذ دیواری ها امکان شست و شو دارند و انتخاب مقرون به صرفه ای تلقی می شوند. طرح های سه بعدی بر روی کاغذ دیواری جذابیت دارند و می توانند فضاسازی برای محیط های مختلف را به همراه داشته باشند.  

شرکت پرینت لوتوس انواع کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب را برای فضاهای مختلف به شما مشتریان معرفی می کند. این طرح ها امکان ست شدن با سایر عناصر منزل را دارند و گزینه ای برتر برای محیط های نمناک تلقی می شوند. بسیاری از افراد تمایل دارند انواع مدل کاغذ دیواری را در حمام و دستشویی تجربه کنند.

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب این امکان را برای افراد مختلف به وجود می آورد که طرح دلخواه خود را در فضا پیاده سازی کنند.

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب
کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

کاغذ دیواری ضد آب برای آشپزخانه

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب تنها برای فضاهای حمام و دستشویی استفاده نمی شوند. کاغذ دیواری ضد آب می تواند برای محیط های آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد. محیط های پخت و پز همواره با آلودگی زیادی همراه هستند.

بخشی از آلودگی محیط آشپزخانه مربوط به پخت و پز می باشد. پخت و پز منجر به تولید بخارهای گوناگون در فضای آشپزخانه می شود. این بخارها رفته رفته بر روی سطوح مختلف از جمله کاغذ دیواری می نشینند. در نتیجه شما را مجبور به پاکسازی کاغذ دیواری می کنند.

اگر کاغذ دیواری شما در نوع معمولی باشد، امکان شست و شو و تمیز کاری وجود ندارد. بیشتر کاغذ دیواری های معمولی قابلیت شست و شو ندارند و فقط به آب و اسفنج بسیار کم واکنش نشان نمی دهند. در این صورت چاره ای به جز تعویض کاغذ دیواری آشپزخانه ندارید.

کثیفی های محیط آشپزخانه غیر قابل چشم پوشی است و می تواند ظاهر زشتی در فضای آشپزخانه به وجود آورد. تعویض متوالی کاغذ دیواری آشپزخانه مقرون به صرفه نبوده و صاحبخانه را مجبور به پرداخت هزینه زیاد می کند. کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب می تواند برای محیط آشپزخانه بسیار کارساز باشد. این کاغذ دیواری ها امکان شست و شو و تمیزکاری عمیق را دارند.

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب با ویژگی  های خاصی عرضه می شوند. کاغذ دیواری های ضد آب تنوع دارند. اگر این کاغذ دیواری ها تنها با یک طرح مورد استفاده قرار می گرفتند، طرفدار چندانی نداشتند. خوشبختانه شرکت پرینت لوتوس برای طرح کاغذ دیواری ضد آب از الگوهای مختلفی کمک گرفته است. تنوع طرح امکان انتخاب کاغذ دیواری را ساده تر می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما