لیست قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی برای خریداران این محصول اهمیت دارد. امروزه در بسیاری از خانه ها می بینیم که کاغذ دیواری جایگزین روش سنتی رنگ کردن دیوار شده است، زیرا کاغذ دیواری در مقابل رنگ های معمولی مزیت های  فراوانی دارد از جمله :

 • قبل از دیدن پایان کار می‌توانید با بررسی نمونه کاری که  از طرف فروشنده به شما نمایش داده می‌شود تا حدودی نتیجه ی کار را پیشبینی  کنید .
 • کاغذ دیواری جنس های مختلفی دارد که مانند رنگ محدود نیست و شما می‌توانید با توجه به قیمت و سلیقه خود طیف گسترده‌ای از جنس های کاغذ دیواری را مدنظرتان قرار دهید.
 • کاغذ دیواری انواع مختلفی دارد که یکی از پر طرفدارترین آن ها کاغذ دیواری سه بعدی است که این یک امتیاز منحصر به فرد در سیمای ظاهری خانه محسوب می‌شود .
 • کاغذ دیواری با تنوع بالای خود در طرح و رنگ این امکان را می‌دهد که وسایل خانه را با آن هماهنگ کنید و از زیبایی چشم نواز آن لذت ببرید .
 • احتمال بیشتری می رود که قیمت تمام شده‌ی کاغذ دیواری از روش های سنتی کمتر شود .

درست است که همه ی موارد فوق از مزیت های کاغذ دیواری محسوب می‌شود ولی مورد آخر که ذکر شد تقریبا دغدغه ی همه ی ما  در این روز های سخت اقتصادی است.

در ادامه ما  به بررسی انواعی از قیمت کاغذ دیواری پذیرایی با توجه به جنس و نوع کار می پردازیم تا به شما این اطمینان را بدهیم که با قیمت کمتر جنسی مرغوب تر از نمونه های مشابه در فروشگاه های دیگر خریداری  کنید.

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی
قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

 لیست قیمت کاغذ دیواری پذیرایی قابل شستشو

 یکی از مشکلات اساسی که  احتمالا ذهن شما را درگیر کرده است  ، مشکل شستشو کاغذ دیواری هاست‌. وقتی اسم کاغذ می اید  فکر هر ادمی نا خداگاه به سمت کاغذ های دفتر و کتاب می‌رود که  موضوعی اصلا نامعمول نیست . حال اگر این مشکل شستشو حل بشود قطعا برگ برنده ای خواهد بود برای کسانی که قصد  تغییر فضای داخلی خانه خود را دارند .

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  کاغذ دیواری اتاق خواب مستر باید چه خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد؟

کاغذ دیواری‌ها معمولا به سه سطح  بیشترین قابلیت شست وشو، کمترین قابلیت و با قابلیت متوسط تقسیم بندی می شوند.

 این نوع کاغذ دیواری ها در  لایه ی رویی خود پلاستیک خاصی به اسم ونیل دارند که بسته به میزان ونیل به کار رفته  این قابلیت  شستشو  تغییر می کند.

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی قابل شستشو فقط کمی از نمونه ی مشابه که این امتیاز را ندارد  بیشتر است.

در زیر ما  انواعی از کاغذ دیواری های قابل شست و شو را به ترتیب بیشترین قیمت به کمترین را معرفی خواهیم کرد .

 • بیوتی فول آرت
 • آرت نوا
 • آرت دکو
 • موس
 • سیمفونی
 • پیزا
 • گلوریا
 • آریا
 • کنزو
 • لایف استایل
 • مستر وال

 تمام لیست ذکر شده فوق هم به صورت غیر قابل شست و شو و هم با داشتن این نوع قابلیت در بازار عرضه می شوند. که شما با توجه به قیمتی مد نظرتان و همینطور نیاز خود می توانید انواعی از آن ها را خریداری کنید.

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی
قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

لیست قیمت کاغذ دیواری پذیرایی آلمانی

کشور آلمان  ، جایی است که به دلیل صنعتی بودن حوزه ی دکوراسیون داخلی پیشرفت چشمگیری داشته است و قطعا  یکی از این  پیشرفت‌ها  ساخت کاغذ دیواری می باشد .

متاسفانه در  کشور ما به دلیل بی ثبات بودن نرخ ارز قیمت کاغذ دیواری های المانی کمی بالا و شایان ذکر است که کاملا متغیر  می باشد. ولی به طور میانگین چیزی در حدود 10/000/000 ریال می باشد.

که البته رقم قابل توجه ای است. از انواع کاغذ دیواری ها می توان به کاغذ دیواری  ماربورگ  اشاره کرد که یکی از معروف ترین برندهای آلمانی موجود در ایران است. از دیگر کاغذ دیواری ها می توان به راش، رویامال، اریسمن و غیره نام برد. که می‌توان انواع این مدل ها را در شرکت پرینت لوتوس با کیفیت بالا پیدا کرد .

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  فروشگاه کاغذ دیواری پرینت لوتوس و لذت یک خرید آنلاین

لیست قیمت کاغذ دیواری های ارزان

در زیر ما به لیست کاغذ دیواری هایی در اختیارتان  قرار می دهیم  که  از برند های مختلف در سراسر جهان هستند . این نوع کاغذ دیواری ها قیمت تمام شده ی کمتری برای مشتری رقم می زنند‌. البته نکته‌ی قابل ذکر این است که  چون مردم ما کاغذ دیواری ها را می توانند رولی  خریداری کنند احتمال اینکه در هزینه  برایشان به صرفه باشد بیشتر است.

این لیست به ترتیب  قیمت از بیشترین به کمترین میباشد. ( در بین نمونه های ارزان قیمت )

 • پلی
 • گالینا
 • کاپریس
 • روما
 • پالاس
 • دکوراتیو
 • بی اند چی

از نمونه های کاغذ دیواری ذکر شده در فوق کاپریس و گالینا  ساخت کشور تایلند و بقیه به غیر از سه مورد آخر ساخت کشور چین می باشد و نهایتا سه مورد آخر ساخت کشور ایران می باشند.

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی
قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

لیست قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

همان طور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم سه بعدی بودن از ویژگی های منحصر به فرد بعضی از کاغذ دیواری هاست . این ویژگی شامل دو دسته‌ی برجسته بودن خود کاغذ دیواری  و همچنین داشتن طرحی که آن را سه بعدی نشان دهد است.

دسته ی اول یعنی برجسته بودن به این صورت است که وقتی کاغذی را لمس می کنید تفاوتی از سطح متفاوت  بالاتر و پایین تر را حس می کنید.

دسته ی دوم  ویژگی دسته ی اول را ندارد ولی در عوض خود طرح به صورتی است که سه بعدی و حتی در مواردی بسیار واقعی به نظر می رسد .

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی سه بعدی به دلیل  اینکه اغلب وارداتی هستند بسیار متغیر  است و همچنین به دلیل سخت تر بودن طراحی آن ها معمولا با قیمت بیشتری از نمونه های غیر سه بعدی یافت می شوند ولی به طور معمول قیمت بین متری ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دارند .

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  مزایای استفاده از کاغذ دیواری ساده روشن

سبک سه بعدی از ویژگی های منحصر به فردی است که فقط افراد خاصی آن را می پسندند و مورد استفاده در هر جایی مثل ادارات رسمی نمی باشد.

سخن آخر

در پایان  می توان گفت که در بسیاری از فروشگاه های کشور با هدف دستیابی به سود کاذب بسیاری از نکات مهم که به شما در خرید کاغذ دیواری مناسب کمک کند گفته نمیشود. ولی در این سایت سعی شده که با نهایت صداقت لیستی از قیمت ها را به شما نشان دهیم که از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با برند های دیگر نیست و بسته به نیاز شما دارای قیمت های متفاوت ولی به صرفه ای هستند.

همچنین در شرکت پرینت لوتوس انواعی خاصی از کاغذهای دیواری با برند های خارجی به خصوص برند های آلمانی وجود دارد که شما می توانید با بالاترین کیفیت آن را خریداری کنید . در ضمن از دیگر مزیت های پرینت لوتوس می توان به داشتن سبک خاصی از طراحی ها مثل سبک سه بعدی اشاره کرد که در کمتر جایی این طرح های بسیار متفاوت و خاص را مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button