قیمت کاغذ دیواری سه بعدی و عوامل تاثیر گذار بر آن

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی و عوامل تاثیر گذار بر آن

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی از مهم ترین عواملی است که افراد در هنگام خرید به آن توجه می کنند. کاغذ دیواری های سه بعدی در طرح های متنوعی تولید می شوند. همین امر باعث شده تا این بخش از محصولات برای همه سلیقه ها گزینه های مناسبی را در نظر داشته باشد.

کاغذ دیواری های سه بعدی را برای فضا هایی مانند اتاق خواب، اتاق کودک، سالن پذیرایی، محل کار، اتاق نوجوان، کافی شاپ و خیلی مکان های دیگر میتوان استفاده نمود. ما در این مقاله سعی می کنیم تا مطالبی در مورد کاغذ دیواری سه بعدی و عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن را بررسی کنیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی
عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که قیمت کاغذ های دیواری سه بعدی اهمیت زیادی برایتان دارد، ما ادامه به معرفی چند عامل تاثیر گذار می پردازیم.

  • جنس کاغذ دیواری :

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که کاغذ دیواری های سه بعدی با دیگر کاغذ دیواری ها دارند، تفاوت در جنس به کار رفته در آن هاست. کاغذی که در هنگام تولید این محصول مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند یکی از عوامل موثر در قیمت آن باشد.

مواد مرغوبی که در تولید آن ها استفاده می شود، آن ها را در برابر عواملی که باعث فرسایش کاغذ شود، مقاوم خواهد کرد. قابلیت شستشو بسیار خوب و کیفیت بالا این نوع محصولات از مزیت های تاثیر گذار بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی است.

  • ایرانی و خارجی بودن :

به طور کلی کاغذ های دیواری سه بعدی به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شوند. کاغذ دیواری های خارجی به دلیل این که از کاغذ های وارداتی هستند و برای خرید آن ها ارز مصرف می شود، قیمت بالاتری دارند. وارداتی بودن تنها دلیل آن نیست بلکه زیبایی و کیفیت نیز از عوامل افزایش قیمت هستند.

این موضوع به معنی بی کیفیت بودن کاغذ دیواری ایرانی نیست. بلکه در این میان کاغذ دیواری هایی با کیفیت بالا و ظاهری زیبا وجود دارند. شما با کمی جستجو می توانید از این نوع کاغذ دیواری ها استفاده کنید.

  • کمیاب و نایاب شدن :

برخی از مدل های کاغذ دیواری به دلیل اینکه کمیاب و یا حتی نایاب هستند، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. در صورتی که یک کاغذ دیواری از فروش بالایی برخوردار و کمیاب شود، قیمت آن نیز تحت تاثیر قرار میگیرد. ممکن است یک مدل را شما انتخاب کنید و این عامل بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی که مورد نظر شماست تاثیر به سزایی بگذارد.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت نصب و اجرای کاغذ دیواری سه بعدی

اجرت نصب و اجرای کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت خود کاغذ دیواری متفاوت است. شما باید این هزینه را به صورت جداگانه پرداخت کنید. این گونه نیست که شما تنها قیمت کاغذ دیواری سه بعدی را پرداخت کنید و برای نصب آن هیچ هزینه ای نپردازید.

متراژ محلی که کاغذ دیواری برای آن نصب می کنید بر قیمت آن تاثیر می گذارد. تعرفه نصب کاغذ های دیواری سه بعدی به صورت متری مشخص می شوند. به این منظور که هر چه متراژ بیشتر باشد قیمت نیز افزایش می یابد. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در هنگام خرید کاغذ دیواری سه بعدی قیمت آن بر اساس متر مربع محاسبه می شود.

در قیمت کاغذ دیواری طرح آن نقش مهمی دارد. کاغذ دیواری ها معمولا از دو طرح کلی، صاف و ساده و یا پیچیده با اشکال منحنی طراحی می شوند. معمولا وقتی طرح های منحنی شکل را بر می گزینیم برای آن که هماهنگی میان طرح ها ایجاد کنیم به رول بیشتری نیاز داریم. در واقع این مساله بیشتر از این که در قیمت کاغذ دیواری مستقیما تاثیر داشته باشد، در متراژ مورد نیاز موثر است.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در هنگام خرید

فروشندگان متعددی در زمینه کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارند. بعضی از این فروشگاه ها قیمت های خود را بر اساس منفعت افزایش می دهند که به ضرر مشتری می باشد. برخی نیز قیمت کاغذ دیواری سه بعدی را بر اساس جلب رضایت مشتریان مناسب و منصفانه در نظر می گیرند. این عمل در واقع یک نوع سیاست کاری این فروشندگان است.

امروزه حتی شما می توانید از سایت های اینترنتی آلبوم های کاغذ دیواری سه بعدی را مشاهده کنید و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت آلبوم ها با توجه به طرح و اشکال آن ها متفاوت هستند.

مشاورین ما در این زمینه با در نظر گرفتن نیاز و همچنین با توجه به میزان بودجه ای که می خواهید صرف کنید، بهترین انتخاب ها را در اختیار شما می گذارند. این انتخاب ها شامل طرح های متنوع و نیز قیمت کاغذ دیواری سه بعدی مناسب برای تمامی سلیقه ها می باشد. هدف ما لذت بردن از انتخاب خود و داشتن لحظاتی خوش در کنار عزیزانتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما