سقف کشسان سرویس بهداشتی

سقف کشسان سرویس بهداشتی

سقف کشسان سرویس بهداشتی

همان طور که می دانید سرویس های بهداشتی، جزو مناطق مرطوب هر مکانی به شمار می آیند. از این رو سقف کشسان سرویس بهداشتی دارای ویژگی هایی است که پرینت لوتوس در این مطلب یک به یک آن ها را خواهد گفت.

سقف های کشسان، قابلیت های بسیاری مهمی دارند. به همین خاطر می توان از آن ها در داخل سرویس بهداشتی استفاده کرد. همین طور شما می توانید از این دسته از سقف های کاذب برای جذاب تر کردن دکوراسیون داخلی خود نیز استفاده کنید.

پیش تر صرفا طراحی داخلی انحصارا به اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی اختصاص داشت. اما امروزه با دقت و جزییات بیش تری به آن نگاه شده و تمامی بخش های یک خانه را تحت تاثیر قرار داده است. به طور مثال در گذشته چندان‌ به سرویس های بهداشتی و یا حمام اهمیت داده نمیشد. اما امروزه طراحی داخلی و زیبایی آن ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

سقف کشسان سرویس بهداشتی
مشخصات سقف کشسان سرویس بهداشتی

لازم به ذکر است که سرویس های بهداشتی امروزه از بخش های مهم یک خانه محسوب می شوند . باید متناسب با سایر طراحی های خانه هماهنگی های لازم را داشته باشد تا روحیه و حال و هوای خانه و یا محیط کار را برای اعضای آن مطلوب تر کند.

شما می توانید برای جذاب تر و چشم گیر تر کردن این محیط ها، از سقف های کشسانی استفاده نمایید. چرا که این دسته از سقف های کاذب دارای طرح ها و مدل های مختلف بوده و می توانند خود را با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کنند.

سقف کشسان متناسب برای سرویس بهداشتی

همان طور که پیش تر گفته شد، اهمیتی که اکنون به طراحی خانه داده می شود، بیش از گذشته‌ به چشم می آید. همین طور طراحان داخلی بر این سعی دارند که تمامی بخش ها و قسمت های خانه را متناسب با سلیقه افراد سازگار نمایند.

به همین خاطر در این زمینه از متریال و مصالح های تزیینی و متفاوتی استفاده می کنند. همین طور بر اساس نیاز های طراحان داخلی، متریال و مصالح ساختمانی مختلف و گوناگونی وارد بازار شده اند تا تمامی نیاز های مصرف کنندگان برطرف شود.

لازم به ذکر است که برخی از متریال هایی که وارد بازار شده اند، به دلیل عدم سازگاری با محیط های مرطوب، کیفیت و ظاهر اولیه خود را از دست داده و به طور کلی آسیب می بینند. همین مسئله می تواند هزینه های زیادی را برای تعمیر و تهیه متریال جدید برای شما به همراه داشته باشد.

به طور مثال اگر علاقه زیادی به طرح های مینیمال دارید، باید بدانید که دیوار های پشمی و چوبی که دارای طرح های مینیمال هستند، مقاومت چندانی نسبت به آب و رطوبت ندارند و خیلی زود شما شاهد از بین رفتن آن ها خواهید بود.

اما در مورد سقف های کشسان، می توان به جرات گفت که یک روش عالی و بی نظیر برای دکوراسیون سرویس های بهداشتی خانه به شمار می آیند. چرا که علاوه بر زیبایی، مقاومت چشم گیری در برابر رطوبت از خود نشان می دهند.

سقف کشسان سرویس بهداشتی
سقف کشسان سرویس بهداشتی در طرح ها و مدل های مختلف

مقاومت بالا تنها بخشی از مزیت سقف کشسان سرویس بهداشتی است که می توان از آن در سایر محیط های مرطوب مانند استخر و سونا، نیز استفاده نمود.

طراحی داخلی سرویس بهداشتی با استفاده از سقف کشسان

همان طور که گفتیم، امروزه سقف کشسان سرویس بهداشتی، مورد استقبال خیلی از طراحان داخلی قرار گرفته است. طراحان داخلی، اهمیت زیادی به سرویس های بهداشتی داده و همیشه در تلاش هستند تا بهترین دکوراسیون را بر اساس مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال ها رقم بزنند.

یکی از بهترین متریال ها در جهت استفاده در مکان های مرطوب مانند سرویس بهداشتی و حمام، سقف کشسان می باشد.

سقف کشسان برای محیط و فضا هایی که به صورت مداوم با اب و سایر شوینده ها در تماس هستند، یک گزینه بی نظیر به شمار آمده و می تواند بر اساس سلیقه مصرف کننده، هر طرح و نقشی را بر روی آن چاپ نمود. این نوع از سقف های کاذب از جنس پی وی سی هستند و دارای طرح بندی و رنگبندی زیبا و بی شمار می باشند.

سقف کشسان سرویس بهداشتی، می تواند یک سقف پوش مدرن و لوکس برای طراحی سرویس های بهداشتی به شمار آید. توجه داشته باشید که برای طراحی و تولید سقف های کشسان عمدتا از پارچه های با کیفیت پی وی سی استفاده می شود.

از سایر ویژگی های مهم این نوع پارچه ها، می تواند به ضد آب بودن و همین طور قابلیت شستشو آن ها نام برد. در واقع نظافت راحت و همین طور قابل شستشو بودن این نوع از سقف های کاذب، می تواند خیال هر بانویی را از بابت تمیزی آسوده کند.

سقف کشسان سرویس بهداشتی، می تواند حجم زیادی از رطوبت را تحمل کند. چرا که جذب آب پایینی داشته و جنس آن از پی وی سی می باشد.

قابلیت ها و مزیت های سقف کشسان

به طور کلی در زمان طراحی داخلی ساختمان، از انواع طرح ها و رنگ ها استفاده می شود. لازم به ذکر است که این تنوع در سقف کشسان نیز وجود دارد و دارای رنگبندی بسیار و متنوع است.

سقف کشسان سرویس بهداشتی
قابلیت ها و مزیت های سقف کشسان سرویس بهداشتی

لازم به ذکر است که رنگ سقف کشسان سرویس بهداشتی در اثر مرور زمان کهنه و یا فرسوده نخواهد شد. این مسئله به دلیل پارچه های مرغوب پی وی سی است. هم چنین لازم است بدانید که وزن سقف کشسان‌ بسیار پایین بوده و به راحتی می توان به تاسیسات پشت آن دسترسی پیدا کرد.

یک نظر در “سقف کشسان سرویس بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما