تابلو دکوراتیو اتاق کودک

تابلو دکوراتیو اتاق کودک

تابلو دکوراتیو اتاق کودک

اتاق خواب کودک از عناصر مختلفی جهت سازماندهی و چیدمان دکوراسیون تشکیل شده است که تابلو دکوراتیو اتاق کودک یکی از آن ها می باشد. تابلو دکوراتیو اتاق کودک دارای مدل های مختلفی است که هر کدام از آن ها برای یک نوع سبک دکوراسیون و یک رده سنی مناسب است.

از همین رو تصمیم گرفته ایم شما را برای خرید یک تابلو دکوراتیو راهنمایی کنیم. به طور معمول در زمان خرید و انتخاب محصولات دکوری که به دکوراسیون وابسته هستند، باید نکاتی را در نظر بگیرید که ما یک به یک آن ها را در این مطلب برای شما خواهیم گفت. اگر تصمیم دارید که دیوار های اتاق کودک خود را با این تابلو ها زیبا تر کنید، با ما همراه باشید.

جنسیت کودک خود را مشخص کنید.

یکی از مهم ترین معیار هایی که باید در زمان خرید تابلو دکوراتیو اتاق کودک به آن توجه کنید، جنسیت فرزنند شما است. توجه داشته باشید که می خواهید آن را در اتاق یک پسر بچه نصب کنید یا دختر بچه. این مسئله می تواند کمک شایانی به شما در انتخاب طرح و رنگ آن بکند.

سن کودک خود را در نظر بگیرید.

از دیگر معیار های مهم برای سفارش و خرید تابلو دکوراتیو اتاق کودک، سن کودک شما است. توجه داشته باشید که می خواهید تابلو دکوراتیو را برای چه سنی تهیه کنید. باید طرح و تصویری که انتخاب می کنید، متاسب با سن کودک شما باشد. در غیر این صورت کودک از تصاویر و تابلو ها خسته شده و جذابیتی برای او نخواهد داشت.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  تابلو دکوراتیو ورق طلا
تابلو دکوراتیو اتاق کودک
راهنمای سفارش و خرید تابلو دکوراتیو اتاق کودک

طرح و تصویر مناسب را انتخاب کنید.

انتخاب طرح و تصویر مناسب، کاملا به جنسیت و سن کودک بستگی دارد. در صورتی که بتوانید به درستی علایق کودک خود را تشخیص دهید، می توانید طرح و تصویر باب میل او را انتخاب کنید. توجه کنید که برای سهولت در این کار می توانید از خود نیز سوال بپرسید و از او بخواهید تا طرح و مدل دلخواه خود را به شما بگوید.

ابعاد و اندازه مناسب را خریداری کنید.

انتخاب و خرید ابعاد و اندازه مناسب، از مهم ترین معیار هایی است که در زمان خرید تابلو دکوراتیو اتاق کودک باید به آن توجه کنید. چرا که باید ابعاد و اندازه تابلو دکوراتیو با ابعاد و اندازه دیوار ها و فضا های خالی اتاق خواب هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت اتاق کودک شلوغ نشان داده خواهد شد و یا دکوراسیون آن را آشفته نشان خواهد داد. به شما توصیه می کنیم که پیش از انتخاب سایز و ابعاد تابلو دکوراتیو، حتما محل قرار گیری تابلو دکوراتیو را مشخص کنید.

می توانید از تصاویر پازلی استفاده کنید.

اگر کودک به تصویر بزرگی علاقه دارد، می توانید برای او تابلو دکوراتیو های پازلی را تهیه کنید. در این صورت این امکان برای شما فراهم می شود تا یک تصویر را در چند قاب مختلف داشته و بر روی دیوار نصب کنید. هم کودک بیش تر مجذوب طرح و تابلو ها خواهد شد و هم طرح و تصویر مورد علاقه خود را به ابعاد دلخواه دارد.

تابلو دکوراتیو اتاق کودک
خرید تابلو دکوراتیو اتاق کودک

حتما علایق کودک را در نظر بگیرید.

برای داشتن‌ تابلو دکوراتیو مورد علاقه کودکتان، اهمیتی ندارد که شما از چه طرح و رنگی خوشتان می آید. مهم سلایق و علایق کودک شما است. چرا که او هر روز به آن تابلو ها نگاه می کند و مسلما باید حسی خوشایند از آن ها دریافت کند. توجه داشته باشید که عدم علاقه به طرح و رنگ تابلو ها می تواند کودک را خسته کند. هم چنین تصویری که انتخاب می کنید باید با روحیات او سازگار باشد. به طور مثال برای اتاق یک دختر بچه 4 ساله، استفاده از طرح های پسرونه مثل انواع مدل های ماشین، شاید چندان جذابیتی برای کودک نداشته باشد.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  تابلو دکوراتیو مدرن

به سایر اجزای دکوراسیون توجه کنید.

حتما پیش از سفارش تابلو دکوراتیو اتاق کودک، به سایر اجزای دکوراسیون اتاق کودک خود توجه داشته باشید.س به طور مثال اگر کاغذ دیواری اتاق کودک شما پر از طرح و نقش است، بهتر است از طرح و تصویر های ساده برای تابلو دکوراتیو استفاده کنید. همین طور باید رنگبندی آن با سایر لوازم و وسایل موجود در اتاق خواب هماهنگی داشته باشد. عدم هماهنگی و هم خوانی می تواند اتاق کودک را آشفته نشان دهد و یا ظاهری خسته کننده به آن بدهد.

تابلو دکوراتیو اتاق کودک
تابلو دکوراتیو اتاق کودک یکی از عناصر اصلی دکوراسیون

از متخصصین این کار کمک بگیرید.

در صورتی که تصمیم دارید حتما برای تغییر و تحول در اتاق خواب کودک خود به سراغ تابلو دکوراتیو ها بروید، اما بیت چندین تصویر و ابعاد و اندازه آن مردد هستید، می توانید از متخصصین این کار کمک بگیرید. شما می توانید با طراحان پرینت لوتوس تماس گرفته و نیاز های خود را بر اساس الویت به آن ها بگویید. حتی می توانید از آن ها بخواهید تا طرحی را بسته به نیاز های شما و سلیقه کودکتان طراحی کنند. در این صورت تابلو دکوراتیو شما جذاب تر و دلنشین تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button