برچسب مش

برچسب مش

برچسب مش

مش متریالی پر از سوراخ های ریز است که معمولا روی شیشه مغازه ها نصب می شود. دارای دو نوع معمولی و پشت چسب دار است. البته در صورتی که از فاصله مناسب دیده شود، سوراخ ها قابل مشاهده نیستند و تصویر یکدستی دیده می شود. از طریق مش، انتقال پیام به سرعت شکل می گیرد و بهترین راه برای تبلیغات است.

تولید کنندگان مواد غذایی می توانند با برچسب مش روی شیشه مغازه ها برند خود را معرفی کنند. برای جذب مخاطب، طرح باید شامل لوگو و پیام تبلیغاتی مناسب باشد. برچسب مش در عرض های 1.1/37.1/52 متر چاپ می شود. 

شما می توانید هر طرحی را که به آن علاقه دارید و با کسب و کار شما مرتبط می باشد را بر روی این نوع از برچسب ها، چاپ نمایید.

شما می توانید برای سفارش برچسب مش مورد علاقه خود با متخصصین پرینت لوتوس تماس حاصل نمایید.

برچسب مش
معرفی برچسب مش

متریال برچسب مش:

 • یک لایه پی وی سی سفید رنگ در وسط
 • یک لایه چسب در زیر
 • یک لایه کوتینگ جذب کننده
 • مرکب اکوسالونت
 • یک لایه کاغذ روغنی

این برچسب ها با جوهر اکو سالونت که ضد  آب و در مقابل خورشید مقاوم است تولید می شوند. مش باعث می شود مقدار زیادی از نور خورشید گرفته شده و فضای داخلی خنک شود.

ویژگی جالب مش این است که شفافیت یک طرفه دارد؛ یعنی از بیرون نمی توان داخل را دید اما از داخل، بیرون قابل مشاهده است.

برچسب مش
متریال برچسب مش

انواع چاپ برچسب مش

همان ‌گونه که در بالا ذکر شد، چاپ مش در دو مدل پشت چسب ‌دار و بدون چسب انجام می‌ شود. حال باید به این نکته اشاره ‌کنیم که مش پشت چسب ‌دار و مش بدون چسب با دو کیفیت متفاوت نیز قابل ‌چاپ می‌ باشند. دو دستگاه چاپ کاملاً متفاوت وجود دارد. یک دستگاه کیفیت بسیار بالایی دارد و دستگاه دیگر دارای کیفیت معمولی است.

دستگاهی که کیفیت بالایی دارد به دستگاه اکو سالونت معروف است و برای کار هایی که از فاصله نزدیک دیده می ‌شوند مناسب است. تنها ایراد این دستگاه این است که چاپ مش با این دستگاه هزینه بالا تری دارد و هم چنین ماندگاری رنگ پایین ‌تری دارد؛ مثلا در حدود ۲ سال ولی دستگاهی که کیفیت پایین‌ تری دارد ماندگاری جوهر آن حدود ۳ سال می ‌باشد.

برچسب مش
انواع چاپ بر روی برچسب مش

موارد استفاده برچسب مش

 • شیشه های مراکز تجاری و اداری
 • مکان هایی که از دو سمت دید دارد 
 • شیشه های ساختمان ها
 • فضای داخل و فضای بیرون
برچسب مش
انواع برچسب مش

مش و پارتیشن

یکی از کاربرد های مهم مش، استفاده از آن به عنوان پارتیشن است. در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها یک فضا را با کمک پارتیشن های شیشه ای تقسیم کرده اند. ممکن است تسلط داشتن روی فضا های دیگر باعث به از دست رفتن تمرکز شود. در نتیجه فضای مابین اتاق ها باید دارای پوششی باشد. استفاده از پرده علاوه بر هزینه های سنگین، ظاهر زیبایی هم ندارد. استفاده از مش می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن فضا و اقزودن بر زیبایی محیط شود.

ویژگی ‌های برچسب مش:

 • قابلیت چاپ با کلیه دستگاه‌ های چاپ بنر و فلکس
 • ضد کشش و پارگی
 • لایه PVC در دو طرف
 • قابلیت چسبیدن بر روی کلیه سطوح شیشه‌ ای
 • بدون ایجاد لکه چسب بر روی شیشه
 • جدا شدن راحت از روی سطح
برچسب مش
ویژگی های برچسب مش

عرض‌ های متریال برچسب مش به چه صورت است؟

 1. رول عرض ۹۰ سانتی متر
 2. رول عرض ۱۰۶ سانتی متر
 3. رول عرض ۱۲۷ سانتی متر
 4. رول عرض ۱۵۲ سانتی متر

نصب چاپ مش

به دلیل وجود سوراخ‌ های فراوان بر سطح مش، هنگام نصب آن حباب ایجاد نمی‌ شود و نسبت به نصب استیکر راحت‌ تر است. برای نصب، شیشه را با آب و ریکا بشویید تا عاری از چربی و گرد و غبار باشد سپس شیشه را با شیشه ‌پاک ‌کن معمولی خیس کنید. کاغذ زیر مش را ده سانت کنید و روی شیشه بچسبانید.

پس از چک کردن کار از نمایی دور تر و کج نبودن کار، به‌ آرامی همه کاغذ را بکنید و با یک کارت ‌بانکی یا کاردک به ‌آرامی مش بچسبانید.

برچسب مش
نحوه نصب برچسب مش

مش بدون چسب

مش بدون چسب ضخامت بسیار بیش تری نسبت به مش پشت چسب ‌دار دارد. ضخامت مش بدون چسب حدود ۱۳ انس می ‌باشد. چیزی شبیه به ضخامت بنر ۱۳ انسی.

این متریال بر عکس نوع پشت چسب‌ دار آن مقاومت زیادی در مقابل پاره شدن دارد. اگر بخواهیم مش بدون چسب را تشریح کنیم باید بگوییم که خیلی شبیه کوبلن می ‌باشد. به عبارتی اصلاً شاید خود کوبلن باشد!

این مش معمولاً برای مصارفی هم چون چاپ بر روی استند های تبلیغاتی کاربرد دارد. زمانی كه شما نمی‌ خواهید بر روی بنر و سولیت یا کتد و لمینیت چاپ کنید و یا می ‌خواهید محصولی را با تبلیغات خاص چاپ نمایید، مش بدون چسب انتخاب فوق ‌العاده ‌ای می ‌باشد.

برچسب مش
انوع برچسب مش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما