چاپ پوستر دیواری سه‌بعدی

پوستر

چاپ پوستر دیواری سه‌بعدی

پوستر دیواری قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر بر روی دیوار و یا هر سطح عمودی چیده شده و ظاهر زیبایی به دیوارها می بخشد. معمولاً پوستر دیواری شامل هر دو عنصر متن و گرافیک می‌باشند. پوستر دیواری می‌تواند جذاب و چشم‌نواز باشد.هرچند یک پوستر ممکن است فقط شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد.

پوسترهای دیواری از ترکیب 4 عنصر اصلی: طراحی، رنگ، متریال و جوهر تشکیل‌شده است.هر زمان که پوستر دیواری Skyview را خرید می‌کنید، این عناصر کلیدی به طرز ماهرانه‌ای باهم ترکیب می‌شوند تا طیف وسیعی از سبک‌ها، طرح‌ها، رنگ‌ها و الگوها، با توجه به گستره وسیعی از برنامه‌ها با دقت و نظارت به جزئیات توسط دستگاه‌های مخصوص به جریان می افتند تا پوستر دیواری شما را تولید کنند.

چاپ کاغذدیواری پوستری

چاپ کاغذدیواری پوستری امکان نمایش تصاویر مختلف را در طرح‌ها و نقش‌های مختلف دارد که استفاده فراوانی در سالیان اخیر پیداکرده است. در چاپ کاغذدیواری پوستری، نمایش تصاویر همچون پوستر آن‌ها را به کاغذدیواری پوستری موسوم ساخته است. کیفیت تصاویر چاپ‌شده روی این کاغذدیواری بسیار بالا است.

پوستر دیواری سه‌بعدی

پوستر دیواری سه‌بعدی یا پوستر دیواری با طرح‌های مختلف بر روی رول‌های با عرض 105 سانتیمتر چاپ‌شده و ارتفاع آن بستگی به دیوار شما دارد.یک دیوار ممکن است از چند قطعه رول تشکیل شود و به‌آسانی با کنار هم قرار گرفتن در هنگام نصب، پوستر دیواری شما تکمیل می‌گردد.

چاپ انواع پوستر دیواری

 • پوستر دیواری سه‌بعدی
 • چاپ پوستر دیوار پرسپکتیو
 • چاپ پوستر دیواری منظره و طبیعت
 • چاپ پوستر دیواری اشکال هندسی
 • چاپ پوستر دیواری فانتزی
 • چاپ پوستر دیواری اتاق کودک
 • چاپ پوستر دیواری اختصاصی
 • چاپ پوستر دیواری چرمی
 • چاپ پوستر دیواری ابریشمی
 • چاپ پوستر دیواری سنگی (سندی)
 • چاپ پوستر دیواری حیات‌وحش
 • چاپ پوستر دیواری سیاه‌سفید
 • چاپ پوستر دیواری پرتره
 • چاپ پوستر دیواری سورال

چاپ پوستر دیواری سه‌بعدی یکی از جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی این روزهاست که طرفداران زیادی پیداکرده است. چاپ پوسترها با طراحی خاصی تولید می‌شوند.

پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی

دستگاه چاپ پوستردیواری اختصاصی

با پیشرفت روزافزون علم و صنعت چاپ در دنیا و با ظهور دستگاه‌های چاپ لارج فرمت امروزه این امکان برای ما بسیار سهل‌تر از گذشته شده که بتوانیم دقیقا و تماماً نیاز خود را متناسب با مد و شرایط دوران پیاده‌سازی و اجرا کنیم و طبیعتاً هزینه‌ی بسیار کمتری را متقبل شویم.

ویژگی‌های پوستردیواری سه‌بعدی

سادگى در اجرا و قیمت این پوستر دیواری‌ها سبب شده که در بین مردم طرفداران زیادی کسب کند. در قرن جدید انفجار اطلاعات و انقلاب ارتباطات به نحو عجیبى دنیای دکوراسیون داخلی را تحت الشُعاع قرار داده است به گونه ای که ورود یک محصول جدید مثل این نوع کاغذدیواری علاوه بر اینکه به‌صورت وایرال، در بین مردم یک کشور اپیدمى می‌شود، بلکه مرزها شکسته شده و در جهانى که امروز یک دهکده است دست‌به‌دست تبلیغ می‌گردد.

پیشرفت در تکنولوژی‌های رایانه‌ای مثل گرافیک و طراحى سبب شده طرح‌های مختلف کاغذدیواری سه‌بعدی متناسب باسلیقه هرکسی در هرجایی هرروز تولید شوند. همگامى این پیشرفت‌ها به‌صورت هم‌افزایی و پیشرفت موازی علوم همگى دست‌به‌دست داده تا ما هرروز با نمایش یک محصول جدید در همه حوزه‌ها و دکوراسیون داخلى سورپرایز شده و محیط خود را با آن تطبیق دهیم.که این نوع از کاغذدیواری‌ها گامى جدید در صنعت دکوراسیون داخلى و یک نقطه عطف در دیزاین منازل شما مى باشد.

تفاوت چاپ پوستر دیواری سه‌بعدی و کاغذدیواری

کاغذدیواری‌ها معمولاً به‌صورت انبوه تولیدشده و از یک الگو یا طرح تکرارشونده تشکیل می‌شوند، این به این معنی است که دیگر در مدل یا تصویر آن تغییری صورت نمی‌پذیرد.حتی سایزهای آن‌هم ثابت بوده و از یک ابعاد خاص پیروی می‌نماید.درصورتی‌که پوسترهای دیواری سفارشی قابلیت چاپ هر نوع طرح یا تصویری را دارا بوده و می‌تواند مطابق با سایز دلخواه چاپ گردد.

کاربرد پوستر دیواری

پوستر دیواری را می‌توان در هر فضایی به کاربرد. تنوع تصاویر پوسترهای دیواری به‌قدری زیاد است که می‌توان طرحی متناسب برای هر مکان را از بین آن‌ها انتخاب کرد، مثلاً برای یک محیط اداری می‌توان از طرح یک نقشه، یا نمای یک شهر استفاده نمود. البته انتخاب طرح بستگی به نوع کاربرد محیط دارد و امری سلیقه‌ای می‌باشد. بهترین جا برای نصب یک پوستر دیواری، اصلی‌ترین دیوار است.

مزایا پوستر دیواری سه‌بعدی

 • پوسترهای دیوارچینی و ایرانی قابل‌شست‌وشو می‌باشند.
 • برجسته‌ترین ویژگی پوستر دیواری سه‌بعدی، که به‌عنوان کاغذدیواری پوستری نیز شناخته می‌شود، طراحی‌هایی است که به مکانی که در آن استفاده‌شده است، عمق می‌بخشد.
 • هم‌چنین می‌توانید سال‌ها از این پوسترهای دیواری سه‌بعدی استفاده کنید، بدون اینکه کهنه و فرسوده شوند.

 

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  چاپ تابلو دیواری مدرن
این نوشته در چاپ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *