چاپ استیکر و مش

چاپ استیکر و مش

درود بر شما همراهان همیشگی لوتوس.امروزه برای نمایش تبلیغات از موضوع های مختلفی استفاده میشود یکی از این موضوعات تبلیغات btl در دنیای تبلیغات است. در واقع در دسته بندی تبلیغات از کار های چاپی استفاده میکنند که رایج ترین آن چاپ استیکر و مش است.

 

استیکر مش به صورت شبکه‌ای دارای سوراخ‌های ریز است که جنسی از پی وی سی (PVC) دارد و قابلیت پشت چسبدار بودن برای چسباندن روی سطوح مختلف اعم از چوب (MDF)، گچ، دیوارهای رنگ شده و … را دارد و نور را از خود عبور داده تا فضای پشت آن دیده ‌شود.

 

چاپ استیکر و مش در نمایشگاه بین المللی و چاپ استیکر روی شیشه است. چاپ استیکر امروزه فراتر از ویترین مغازه ها رفته و روی  شیشه ماشین ها هم رسیده.

در مورد چاپ استیکر روی ماشین میتوانیم برای مقاومت بیشتر در مقابل آفتاب و سرما و باران، از استیکر و لیمینیت مات ، استیکر لیمینیت براق و استیکر لمینیت ماسه ای استفاده کرد.

 

برای نصب استکیر و مش میتوانید از دو روش خشک و خیس استفاده کنید. اگر میخواهید از نصب استیکر خیس استفاده کنید، ابتدا باید با آب پاش شیشه را خیس کنید و سپس چسب استیکر را بردارید و روی شیشه خیس بذارید و با یک کارتک روی اون رو بکشید تا آب زیر چاپ استیکر کاملا خشک شود.

 

 

برای نصب استیکر خشک باید از یک سشوار صنعتی یا از یک فندک استفاده کنید.بعد از نصب ،با سشوار گرما بهش بدین تا چسب قوی تر بشه و روی کار را محکم کنید. البته این کار نیاز به تجربه دارد و میتوانید از نصاب استیکر تیم چاپ و طراحی لوتوس هم استفاده کنید.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  چاپ تابلو بوم نقاشی

 

چاپ استیکر سه بعدی برای فروشگاه ها و نمایشگاه ها میتواند روی کف انجام شود. چاپ استیکر و لمینیت میتواند مقاومت کف پوش را چند برابر کند و همچنین نصب آسان دارد.

 

امروزه برای تبلیغات از استیکر روی زمین و کف استفاده میکنند برای چاپ استیکر میتوان از استیکر شیری و استیکر شیشه ای یا ترنسپرنت استفاده کرد. برای چاپ استیکر و نصب آن نکته مهم جایی است که نصب میشود و هر چه سطح صافتری داشته باشید ،راحت تر نصب میشود

 

نمونه چاپ استیکر روی شیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *