کاغذ دیواری هتلی برای نواحی مختلف هتل

کاغذ دیواری هتلی

کاغذ دیواری هتلی با تنوع طرح زیادی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مشتریان بر مبنای سلیقه، سبک چیدمان و سایر اجزای دکوراسیون انتخاب خود را انجام می دهند.

کاغذ دیواری ها با تنوع زیادی به بازار عرضه می شوند. در واقع بخشی از انواع مدل کاغذ دیواری برای محیط منزل همچون اتاق پذیرایی، اتاق خواب، اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی به کار برده می شوند.

این در حالی است که بخشی از کاغذ دیواری ها برای محیط های اداری، هتل ها، مراکز فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. کاغذ دیواری برای هتل در شکل و فرم متفاوتی طراحی می گردد.

مدیران هتل تمایل دارند هتل آن ها همواره به عنوان یکی از بهترین هتل های شهر انتخاب شود. همچنین خواهان آن هستند که دیزاین و زیبایی هتل مورد توجه مهمانان قرار بگیرد.

کاغذ دیواری هتلی با کیفیت بالا تولید می شود و دارای زیبایی بی نظیر می باشد. برای تولید کاغذ دیواری های هتلی از طرح های متفاوت کمک گرفته می شود. کاغذ دیواری های هتلی می توانند با توجه به دکوراسیون های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

کاغذ دیواری هتلی
کاغذ دیواری هتلی

انواع مدل کاغذ دیواری هتلی

  • کاغذ دیواری لاکچری

از طرح های لاکچری برای فضاهای هتل بسیار استقبال می شود. این طرح ها فضای هتل را بسیار زیبا و مدرن نشان می دهند. در واقع با انتخاب کاغذ دیواری لاکچری نیمی از خواسته مدیران هتل برآورده می شود.

  • کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری هتلی تک رنگ هم به خاطر ساده بودن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. الگوهای ساده به راحتی با سایر بخش های دکوراسیون هماهنگ می شوند و می توانند ظاهر زیبایی را در فضای هتل به وجود آورند.

  • کاغذ دیواری داماسک
خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  کاغذ دیواری ارزان از کجا بخرم؟

 این طرح از جذابیت خوبی برخوردار بوده و می تواند برای دیزاین هتل کارایی داشته باشد. طرح داماسک می تواند با روتختی، روبالشتی، پرده اتاق و … هماهنگی داشته باشد.

کاغذ دیواری هتلی
کاغذ دیواری هتلی
  • کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری با طرح گل هم از زیبایی بی نظیری برخوردار است. شما می توانید از کاغذ دیواری گلدار برای دیزاین اتاق استراحت مهمان بهره مند شوید.

  • کاغذ دیواری راه راه

برای طرح های راه راه می توانید دو رنگ متضاد همچون قرمز و مشکی، طوسی و صورتی، سفید و مشکی، کرم و صورتی را انتخاب کنید.

  • کاغذ دیواری چرمی

یکی دیگر از انواع مدل کاغذ دیواری که برای فضای هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ دیواری چرمی می باشد. این نوع کاغذ دیواری ها به شکل برجسته تولید می گردند و جزء شیک ترین طرح ها است.

  • کاغذ دیواری سه بعدی

اشکال سه بعدی برای کاغذ دیواری هتل کاربرد زیادی دارند. این اشکال خاص در دیزاین هتل بسیار خودنمایی می کنند و انرژی بالایی را در فضای اتاق برقرار می سازند.

  • کاغذ دیواری آبرنگی

این نوع کاغذ دیواری طرح های بسیار ساده ای را به تصویر می کشد. از کاغذ دیواری های آبرنگی در هتل های مجاور دریا می تواند استفاده شود.

کاغذ دیواری مناسب برای لابی و راهروی هتل

لابی هتل یکی از فضاهای خاص هتل است که باید به شکل جذابی دیزاین شود. قطعاً لابی هتل در انتخاب مهمانان هتل اهمیت زیادی دارد. مدیران هتل همواره بر روی دیزاین و دکوراسیون لابی هتل متمرکز می شوند و لابی را با جذاب ترین، شیک ترین و جدیدترین عناصر تزیینی طراحی می کنند.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  علت زرد شدن کاغذ دیواری چیست؟

تمام این نکات برای جذابیت هتل در نظر مشتریان مورد توجه می باشد. برای کاغذ دیواری هتل در قسمت لابی از طرح های قرمز، کاغذ دیواری چرمی، طرح های لاکچری، طرح های کریستالی و … کمک می گیرند.

کاغذ دیواری گلدار هم می تواند ایده دیوارپوش لابی هتل باشد. برای طراحی راهروهای هتل از کاغذ دیواری هتلی طلایی یا زرد رنگ استفاده می شود. در واقع اگر از طبقات بالا هتل به قسمت لابی و راهروها نگاه کنید، متوجه جلوه و شکوه رنگ زرد یا طلایی در فضاهای هتل می شوید.

از دیرباز تاکنون رنگ طلایی را به عنوان یک رنگ لاکچری و اشرافی می شناسند. رنگ طلایی و زرد در بیشتر دیزاین های سلطنتی خودنمایی می کنند. نورپردازی هتل می تواند تاثیر زیادی در جذابیت کاغذ دیواری هتلی داشته باشد. کاغذ دیواری های هتلی با استفاده از نورهای تاکیدی بسیار خاص و جذاب به نظر می رسند و جلوه بیشتری می یابند.

کاغذ دیواری هتلی
کاغذ دیواری هتلی

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری برای فضای هتل

هنگام انتخاب کاغذ دیواری در هتل به سبک به کار رفته در اتاق های هتل توجه کنید. برای رنگ کاغذ دیواری هتل از رنگ های متناسب با فرش و دکوراسیون اتاق های هتل کمک بگیرید. الگوهای تک رنگ برای منازل و هتل ها بسیار مورد توجه می باشند. کاغذ دیواری تک رنگ در رنگ هایی نظیر آبی، سفید، طوسی، بنفش، سبز، طلایی، زرد، زرشکی، قرمز، نارنجی، صورتی و کرم برای فضاهای هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مدیران هتل همواره به دنبال بهترین دیزاین برای هتل خود هستند. به همین خاطر از حضور بهترین دکوراتورها برای دکوراسیون هتل بهره مند می شوند.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  لیست قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

دکوراتورهای حرفه ای برای چیدمان جذاب و زیبا ایده بهره مندی از کاغذ دیواری هتلی را پیشنهاد می کنند. کاغذ دیواری های به کار رفته برای هتل می توانند در تمام قسمت ها یکسان یا گوناگون باشند. این موضوع به نظر دکوراتورهای هتل بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.