قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

دستگاه چاپ کاغذ دیواری

قیمت دستگاه چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی بر اساس خواست مشتری در طرح، رنگ و اندازه دلخواه پذیرفته می‌شود و بر روی متریال خام کاغذدیواری چاپ می‌گردد. طرح‌ها، بر اساس کاربریِ محل نصب (منزل، ‏محل کار و غیره) می‌توانند بسیار متنوع باشند و طیف متفاوتی را از عکس مناظر طبیعی تا تصویر یک فرد را شامل شوند. چاپ کاغذدیواری باید قابل شستشو و پایدار در برابر نور باشد.

برای این که بتوانید کاغذدیواری سه‌بعدی چاپ کنید، باید از دستگاه چاپ ویژه‌ای استفاده کنید. دستگاه چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی قادر است تا انواع طرح‌های سه‌بعدی را بر روی کاغذدیواری یا pvc و یا بافت‌دار کار چاپ را انجام دهد.

طرح‌های سه‌بعدی طرح‌هایی هستند که ازلحاظ ظاهری با طرح‌های معمولی بسیار فرق دارد. درواقع با خطای دید، فضای سه‌بعدی به نظر می‌رسد که طرح‌هایی زیبا و چشم‌نواز هستند  و می‌تواند محیط کار وزندگی شمارا متحول کند.

 

 خصوصیات کاغذدیواری سه‌بعدی

 •     قابلیت شستشو
 •     رزولوشن بسیار بالا
 •     عدم محدودیت در طرح و رنگ
 •     سرعت‌بالای تغییر دکوراسیون

چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی در پرینت لوتوس با بالاترین کیفیت توسط ماشین‌آلات با فناوری روز ارائه می‌شود.

 

نکات مهم در چاپ 

در این قسمت برخی از نکات مهم در زیبایی چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی خدمتتان ارائه می‌گردد:

 1.  هر چه کیفیت عکس و تصویر مورداستفاده کیفیت بالایی داشته باشد، زیبایی کاغذدیواری سه‌بعدی بیشتر است.
 2.  کیفیت کاغذ مورداستفاده به‌طور مستقیم در شفافیت و کیفیت چاپ مؤثر است.
 3. قیمت دستگاه چاپ این مدل کاغذدیواری‌ها برخلاف قیمت بالای آن، کیفیت کاغذها را به عالی‌ترین شکل ممکن درمی‌آورد که مورداستفاده در چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی و پوستر دیواری است.
 4. از عواملی که در دستگاه چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی بسیار حائز اهمیت است، کیفیت چاپ و دقت در اندازه‌ها است.
 5.  اگر تصاویر نهایی بعضی چاپگرها در کنار هم خیلی هماهنگ نباشند، دلیلش این است که دقت لازم بر روی تصاویر ندارند ولی دستگاه‌های پیشرفته می‌توانند این ضعف را برطرف کنند.
 6. یکی دیگر از موارد جهت بالا بردن کیفیت تصویر این مدل کاغذدیواری‌ها، استفاده از رنگ‌های بسیار مرغوب است. هرچند که قیمت دستگاه چاپ این کاغذدیواری‌ها بسیار بالاست اما دستگاه رنگ‌های باکیفیت و مرغوب تولید می‌کند که سبب بالاتر رفتن هزینه نهایی چاپ می‌گردد ولی این کیفیت به‌طور کاملاً واضحی بر زیبایی کار اثر مستقیم دارد. تفاوت قیمت شرکت‌های مختلف تا حدود زیادی به این موضوع مربوط می‌شود.
 7. نوع عکس این کاغذدیواری‌ها جهت طبیعی‌تر به نظر رسیدن به چاپ بستگی دارد.
 8. هرچند از بهترین متریال و عکس در چاپ این مدل کاغذدیواری‌ها استفاده شود، ولی درنهایت این نصاب کاغذدیواری است که می‌تواند بر زیبایی نهایی مهر تائید بزند. درنتیجه باید در انتخاب نصاب بسیار دقت کنید. شاید این یادآور این ضرب‌المثل باشد: کار را که کرد، آنکه تمام کرد.

 

دستگاه چاپ کاغذدیواری سه بعدی
چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

اهمیت چاپ کاغذدیواری با دستگاه چاپ اکوسالونت

در محل کار و زندگی انسان‌ها، کاغذدیواری سه‌بعدی معمولاً تا چند سال وجود دارد. درنتیجه کودکان و به‌خصوص افرادی که حساسیت یا بیماری‌های خاص تنفسی یا پوستی دارند، روزانه چند ساعت در معرض تماس با این کاغذها و تنفس هوایی که این مواد در آن وجود دارد، قرار می‌گیرند.

دراین‌بین اگر از جوهرهایی که برای ثبت نقش و طرح استفاده می‌شود ضرری داشته باشند، سلامت این افراد را تهدید می‌کند. به همین دلیل در این محیط‌ها، امکان استفاده از بنر و جوهرهایی که در چاپ بنر مصرف می‌شود وجود ندارد.

اینجاست که دستگاه چاپ اکوسالونت باید نقش مهم خود را ایفا کند.

 

مشخصات دستگاه اکوسالونت

 • مجهز به هد اپسون DX8
 • دارای ۱۸۰ نازل در ۶ کانال
 • فناوری  Variable Dot
 • قابلیت چاپ wave و استفاده از دو  wave و Fuzz
 • پرینت Station فولادی بسیار پیشرفته
 • تنظیم راحت ارتفاع کرییج برای دستگاه بنر مدیاهای مختلف و جلوگیری از اتلاف زمان چاپ
 • دارای سیستم Post Script جهت افزایش سرعت چاپ و رد کردن سفیدی
 • دارای رول جمع کن پیشرفته
 • دارای منو و صفحه‌نمایش روی دستگاه چاپ بنر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما