چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی توسط چاپگرهای قدرمند و پیشرفته برروی کاغذ های مخصوص چاپ می شوند. چاپگرهای برندهای اپسون و اچ پی از جمله بهترین برندهای چاپگر هستند. عکس های مورد استفاده در این نوع چاپگرهای باید متناسب با سایز کاغذ مورد استفاده دارای بالاترین کیفیت باشند. مطمئنناً زیبایی بیشتر بسته به عواملی مختلفی از جمله نوع چاپگر ، رنگ مورد استفاده  و کیفیت عکس دارد. عکس ها برروی کاغذ ها بصورت رلی چاپ می شوند و کنار هم قرار می گیرند و تصویر را ایجاد می کنند. یکی دیگر از مواردی که باید توجه داشت کسی است که پای دستگاه چاپگر بوده و طرح ها را برای چاپ آماده می کند.

برخی از چاپگرها دارای عرض های بزرگ هستند که می توان همزمان دو رل کاغذ با عرض ۱ متر را کنار هم قرار داد و چاپ کرد. بهترین دستگاه ها با سرعت بالا می توانند در روز (۱۰ ساعت) تا ۳۰۰ متر مربع نیز چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری چاپ کنند. کیفیت کاغذ دیواریهای پوستری و سه بعدی تا حد زیادی وابسته به نوع کاغذ مورد استفاده دارد.

کاغذ دیواری های کره ای ، ترک و چین جزو پر استفاده ترین کاغذ ها هستند. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی برروی کاغذهای فیبرو، چرم و پیپر جزو رایجترین انواع هستند. در حال حاضر در کشور شرکت های متعددی آماده ارائه این خدمات به مشتریان هستند.

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

سفارشی : به چاپ کاغذ دیواری سه بعدی ای گفته می شود که طرح مورد نظر ارائه می شود و متخصص های این زمینه بررسی های لازم را انجام می دهند تا با ابعاد در نظر گرفته شده کاغذ دیواری سه بعدی را آماده کنند که در هنگام نصب برش خورده نباشد و طرح ناقص نشود. شرکت تزئینات داخلی پرینت لوتوس با در اختیار داشتن دستگاه های به روز سعی در تولید و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی مرغوب و با کیفیت کرده است که از نظر کیفیت رنگ عالی و طرح های بسیار متنوع برخوردار است.

انواع کاغذ دیواری

پوستر و کاغذ دیواری شرکت تنوع بالایی دارد مانند : پوستر سه بعدی طبیعت ، پوستر سه بعدی کلاسیک ، پوستر سه بعدی کودک ، پوستر سه بعدی سقفی ، پوستر سه بعدی گل ، پوستر سه بعدی

شهری و سنتی تاریخی ،پوستر سه بعدی حیوانات ، پوستر سه بعدی مشاغل و … پرینت لوتوس امکان تولید چاپ کاغذ دیواری سه بعدی با طرح دلخواه شما به صورت سفارشی را دارد.

کاغذ دیواری سه بعدی از جدیدترین نوع کاغذ دیواری است که امروزه در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد و دارای طرفداران زیادی می باشد. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی به دو صورت عرضه می شود: 1-آماده 2- سفارشی  آماده : به نوعی از کاغذ دیواری یا پوستر دیواری گفته می شود که در فروشگاه ها موجود می باشد و متقاضیان با انتخاب طرح ، رنگ و ابعاد آن را خریداری می کنند.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

مزیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

یکی دیگر از مزیت های چاپ پوستر دیواری سه بعدی این است که شما می توانید هر تصویری که دوست دارید ( به شرط آنکه کیفیت قابل قبولی داشته باشد ) را بر روی این پوستر دیواری ها چاپ کنید .

یک گام جدید و تحولی عظیم در چاپ پوستر دیواری سه بعدی ، ورود تصاویر عمق دار و سه بعدی به این عرصه می باشد که نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است. با نصب این پوستر دیواری سه بعدی می توان منزل یا محل کار را بزرگتر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دو چندان به دکوراسیون محیط بخشید . برخی تصور می کنند که خود پوستر دیواری برجسته است در صورتی که در واقع این طور نیست ! این از خاصیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی می باشد .

پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری

با یک انتخاب مناسب و درست و با کمترین هزینه به خانه خود زیبایی و روح ببخشید.

طرح های چاپ پوستر دیواری سه بعدیمعمولا به چند دسته تقسیم میشود:

  • کاغذ دیواری طرح کودک
  • کاغذ دیواری طرح اسپرت
  • کاغذ دیواری مناظر طبیعی
  • کاغذ دیواری طرح اسپرت
  • کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری پوستری همانند کاغذ دیواری نصب میشود و قابل شستشو میباشد.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و تفاوت آن با پوستر سه بعدی

امروزه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی به عنوان یکی از انواع دیوارپوش در ایجاد دکوراسیون خلاق و منحصر به فرد تاثیر بسیار زیادی دارد. در عصر جدید ارتباطات، به ویژه در شهرهای پرجمعیت، به علت کمبود فضا، آپارتمان ها کوچکتر می شوند. در چنین محیطی ایجاد یک فضایی که به نظر بزرگ برسد، راهکار مناسبی است. در عین حال با کاغذ دیواری سه بعدی ، می توان رویایی در عمق و فضا ایجاد نمود.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به بزرگتر نشان دادن فضا کمک می نماید.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی چیست

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه بعدی بودن نیست. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی هم با کاغذ دیواری های دیگر تفاوت چندانی ندارد اصولا تفاوت قیمت کاغذ دیواری ها در نوع آلبوم و در واقع جنس و برند آنهاست.

طراحی دکوراسیون داخلی با چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

وقتی از چاپ کاغذ دیواری سه بعدی صحبت می شود، عموما در ذهن افراد پوستر دیواری سه بعدی نقش می بندد؛ در حالی که چاپ کاغذ دیواری سه بعدی رولی که دارای طرح سه بعدی تکرار شونده مانند سنگ دکوراتیو، آجر یا چوب باشد را نیز شامل می شود.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که طبق سفارش شما براساس اندازه، طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید و خام کاغذ دیواری چاپ شده و به روش کاغذ دیواری های استاندارد قابل نصب می باشند. در کاغذ دیواری سفارشی با طرح هایی مانند : شهر، جنگل، دریا، پرتره و … کیفیت چاپ بسیار مهم می باشد چرا که حس وجود منظره ای دلنشین در منزل و محل کار را به شما القا می کند و همچنین این تصاویر می بایست نسبت به نور مقاوم بوده و قابل شستشو باشد.

امروزه در دکوراسیون داخلی، بسیار از این کاغذ دیواری ها استفاده می شوند زیرا نسبت به رنگ و سنگ های تزئینی مقرون به صرفه تر، با جلوه زیباتر، سرعت انجام کار بیشتر و با طرح سفارشی و دلخواه می باشد. جنس این کاغذهای دیواری ترکیبی از کاغذ، روکش های PVC و یا پلی اورتان می باشد که باعث کیفیت بی نظیر و شستشو پذیری این محصول می شود.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی اختصاصی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی اختصاصی قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر بر روی دیوار و یا هر سطح عمودی چیده شده و کاغذ دیواری را می سازند. معمولا پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری ها شامل هر دو عنصر متن و گرافیک می باشند. هرچند یک پوستر ممکن است فقط شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دوحالت می تواند چشم نواز و جذاب باشد و دیوار و سطح شما را با دیگران کاملا از دیگران متمایز نماید.

از پوستر های دیواری برای مقاصد گوناگونی از جمله تبلیغ یک برند، معرفی یک محصول و علی الخصوص زیبا سازی محیط با استفاده از آثار هنری مشهور و یا طرح های گرافیکی برای محیط های مسکونی و اداری تجاری استفاده می شود. نصب پوستر ها میتواند تفاوت های ویژه ای در دکوراسیون محیط زندگی یا کار شما ایجاد کند البته باید دقیق انتخاب کنید چون معمولا مناظر شلوغ در طولانی مدت خسته کننده میشوند.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی پوستری

صفحات کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته ها، طرح ها، نقاشی ها و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح عمودی تعبیه شده اند. پوسترهای معمولی از نقاشی و نوشته تشکیل شده اند اما ممکن است یک پوستر دارای نقاشی محض یا نوشته تنها باشد.

پوسترها ممکن است برای جلب توجه و یا اطلاع رسانی بر روی دیوارها چسبانده شوند در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی از تکنولوژی چاپ دیجیتال به کار گرفته میشود، و وقتی پای صحبت این تکنولوژی و صنعت بزرگ به میان می آید یعنی اینکه شما میتوانید کاغذ دیواری را تبدیل به دنیای وسیع و بزرگی بکنید که محدودیت در آن وجود ندارد. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر دیواری حدودا بعد یک قرن از پیدایش کاغذ دیواری پا به دنیای تزیینات داخلی گذاشت.

کاغذ دیواری سه بعدی ( پوستر دیواری ) در واقع نوعی خاص از کاغذ دیواری است که شما تصاویر مختلف و متنوعی را در آن میبینید، ابعاد این نوع کاغذ دیواری بسته به مکانی که قرار است در آن نصب شود فرق می کند.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

حتما با ما تماس بگیرید 

تلفن شرکت پرینت لوتوس:

۰۲۱۴۶۱۲۹۱۶۲

۰۹۹۰۰۰۸۵۱۰۰

۰۹۹۰۰۰۸۵۲۰۰

۰۹۹۰۰۰۸۵۳۰۰

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ دیجیتال مدرن
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *