چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

یکی از جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی این روزهاست که طرفداران زیادی پیدا کرده است. چاپ پوستر دیواری سه بعدی با طراحی خاصی تولید می شوند.

قیمت ، فروش و نصب انواع پوستر دیواری سه بعدی ، طبیعت، هنری، گیتی نما و وکتور

چاپ پوستر دیواری سه بعدی در شرکت دکوراسیون داخلی پرینت لوتوس با بهترین قیمت و کیفیت چاپ و در انواع پوستر دیواری سه بعدی منظره، طبیعت، اتاق کودک و … عرضه می شود.

طرح های سه بعدی که چشم ها را فریب می دهند!

امروزه پوسترهای سه بعدی اتاق کودک دختر و پسر و نوجوان جای خود را در میان خانواده ها و به خصوص جوانان و نوجوانان باز کرده اند. پوسترهای سه بعدی از لحاظ سطح سه بعدی بودن دارای درجه بندی هستند. یک سری از طرح های سه بعدی به قدری فریبنده اند که فقط با لمس کردن می توان متوجه شد که این یک تصویر چاپ شده است.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

همانطورکه میدانید دکوراسیون داخلی و دیزاین کردن منزل یا محل کار همواره در حال تغییر است و متناسب با نیاز های جامعه ابزار های فوق العاده جدید ی در این زمینه معرفی شده است. یکی از زیباترین محصولات برای دکور کردن محل زندگی و یا کار شما چاپ پوستر دیواری سه بعدی است که طرفداران بسیاری دارد و مورد استقبال همه قشر از افراد جوامع قرارگرفته است .

پوستر دیواری به دوحالت ” ابعاد استاندارد “و ” ابعاد سفارشی ” توزیع میگردد که شرکت پرینت لوتوس پوستر دیواری سفارشی ، در ابعاد دیوار شما را عرضه می کند که این مورد از بزرگترین مزایای این محصول می باشد .

مزیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

یکی دیگر از مزیت های چاپ پوستر دیواری سه بعدی این است که شما می توانید هر تصویری که دوست دارید ( به شرط آنکه کیفیت قابل قبولی داشته باشد ) را بر روی این پوستر دیواری ها چاپ کنید .

یک گام جدید و تحولی عظیم در چاپ پوستر دیواری سه بعدی ، ورود تصاویر عمق دار و سه بعدی به این عرصه می باشد که نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است. با نصب این پوستر دیواری سه بعدی می توان منزل یا محل کار را بزرگتر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دو چندان به دکوراسیون محیط بخشید . برخی تصور می کنند که خود پوستر دیواری برجسته است در صورتی که در واقع این طور نیست ! این از خاصیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی می باشد .

پوستر دیواری های عمق دار هم به نوعی به گروه پوستر دیواری سه بعدی مرتبط می شوند . پرینت لوتوس انواع پوستر دیواری سه بعدی ، مانند چاپ پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک، چاپ پوستر دیواری سه بعدی منظره، چاپ پوستر دیواری سه بعدی شهر، چاپ پوستر دیواری سه بعدی گل، چاپ پوستر دیواری سه بعدی خلاقانه و بسیاری دیگر از پوستر دیواری های سه بعدی را در آرشیو خود دارد. نکته قابل توجه این است که قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی پرینت لوتوس هیچ تفاوتی با پوستر دیواری های دیگر ندارد ونحوه ی نصب آن هم مانند کاغذ دیواری معمولی است.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی براساس نوع کاغذ و نوع چاپ تغییر دارد. معمولا توجنس در بازار تهران به عنوان پوستر دیواری باکیفیت بفروش می رسد، چاپ برروی کاغذ چرمی و ابریشمی با دستگاه چاپ پوستر اکوسالونت و چاپ یووی انجام می شود.

  •  چاپ پوستر دیواری اکوسالونت برروی چرمی متری 40 هزار تومان
  •  چاپ پوستر دیواری اکوسالونت برروی ابریشمی متری 50 هزار تومان
  •  چاپ پوستر دیواری یووی برروی چرمی متری 60 هزار تومان
  •  چاپ پوستر دیواری یووی برروی ابریشمی متری 70 هزار تومان

چاپ پوستر دیواری سه بعدی اختصاصی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر برروی دیوار و یا هر سطح عمودی چیده شده و کاغذ دیواری را می سازند. معمولا پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری ها شامل هر دو عنصر متن و گرافیک می باشند. هرچند یک پوستر ممکن است فقط شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دوحالت می تواند چشم نواز و جذاب باشد و دیوار و سطح شما را با دیگران کاملا از دیگران متمایز نماید.

از پوستر های دیواری برای مقاصد گوناگونی از جمله تبلیغ یک برند، معرفی یک محصول و علی الخصوص زیبا سازی محیط با استفاده از آثار هنری مشهور و یا طرح های گرافیکی برای محیط های مسکونی و اداری تجاری استفاده می شود.

کاغذ دیواری سه بعدی و تفاوت آن با پوستر دیواری سه بعدی

امروزه  چاپ کاغذ دیواری سه بعدی به عنوان یکی از انواع دیوارپوش در ایجاد دکوراسیون خلاق و منحصر به فرد تاثیر بسیار زیادی دارد. در عصر جدید ارتباطات، به ویژه در شهرهای پرجمعیت، به علت کمبود فضا، آپارتمان ها کوچکتر می شوند. در چنین محیطی ایجاد یک فضایی که به نظر بزرگ برسد، راهکار مناسبی است. در عین حال با کاغذ دیواری سه بعدی ، می توان رویایی در عمق و فضا ایجاد نمود. کاغذ دیواری سه بعدی برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به بزرگتر نشان دادن فضا کمک می نماید.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی چیست

کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه بعدی بودن نیست. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی هم با کاغذ دیواری های دیگر تفاوت چندانی ندارد اصولا تفاوت قیمت کاغذ دیواری ها در نوع آلبوم و در واقع جنس و برند آنهاست.

طراحی دکوراسیون داخلی با چاپ پوستر دیواری سه بعدی

وقتی از کاغذ دیواری سه بعدی صحبت می شود، عموما در ذهن افراد چاپ پوستر دیواری سه بعدی نقش می بندد؛ در حالی که کاغذ دیواری سه بعدی رولی که دارای طرح سه بعدی تکرار شونده مانند سنگ دکوراتیو، آجر یا چوب باشد را نیز شامل می شود.

تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی با انواع کاغذ دیواری رولی از نظر جنس و ابعاد و قیمت متفاوت است، در پوستر دیواری معمولا یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد بدین معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارد که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند. این طرح می تواند انتخابی باشد و از کاغذ دیواری رولی که انتخاب شما تنها از روی آلبوم است متنوع تر است.

ویژگی خاص چاپ پوستر دیواری سه بعدی همین سفارشی بودن آن است که حتی می تواند تصویری از کودک شما یا عکس هایی از مراسم عروسی و یا گل، منظره، نمای پانوراما از یک شهر در شب ، دنیای زیر آب و یا حتی تصاویر هیجانی از فضا و لحظه پرواز هواپیما یا اتومبیل در حال دور زدن و تصاویری از این دست باشد.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی در اتاق تلویزیون

بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار استفاده از پوستر دیواری است زیرا هم نصب آسانتری نسبت به کاغذ دیواری رولی دارد و هم به دلیل تنوع در طرح و رنگ راحت تر با دکور محیط هماهنگ می شود و کم هزینه تر است.

البته قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی از چاپ کاغذ دیواری رولی بیشتر است و برحسب متر مربع می باشد و از آنجایی که طرح آن انتخابی است و تولید عمده ندارد گران تر است و همچنین با توجه به جنس پوستر دیواری که کیفیت بالاتری دارد، قیمت آن نیز بالاتر است، اما چون این طرح یکتا است و جنس کاغذ بسیار باکیفیت و ماندگار است و هر چند سال یکبار نیازی به تعویض ندارد پس ارزش سرمایه گذاری را دارد. مهمترین عامل در زیبایی و منحصر به فرد بودن یک پوستر دیواری چاپ و رنگبندی آن است.

ایجاد منظره ای زیبا و فضایی بزرگتر با استفاده از چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

نقش چاپ پوستر دیواری سه بعدی در دکوراسیون

بزرگترین مشکل درمسیر طراحی دکوراسیون منزل، ایجاد نوع درستی از جو و فضایی است که الهام بخش و مهیج و همچنین سرگرم کننده باشد. پوستر دیواری سه بعدی می تواند بدون تلاش زیاد یک محیط چشم نواز را برای شما رقم بزند.

برای اینکه پوستر دیواری سه بعدی جلوه و زیبایی خود را از دست ندهد و محیط را بیش از حد شلوغ نکند بهتر است تنها بر روی یک یا نهایتا دو دیوار نصب شود و برای بقیه دیوارها از کاغذ دیواری ساده استفاده شود.

در مکانی که از چاپ پوستر دیواری سه بعدی استفاده می شود، نور پردازی دکوراسیون بسیار مهم است و با نور درست و فضای اطراف مبلمان، کاغذ دیواری تا حد بسیار زیادی می تواند سایز اتاق را افزایش دهد، زیرا تصاویر چنان قدرتمند هستند که یک توهم ایجاد می کنند، به طوری که شما می خواهید تصاویر را لمس کنید. برای استفاده از پوستر دیواری بهتر است یک فضای بزرگ و پر نور را در نظر بگیرید و متناسب با محیط طرح را انتخاب کنید مثلا برای مکان هایی که به مدت طولانی و برای استراحت در آن هستید طرح هایی تک با فضای خالی مناسب تر از طرح مناظر طبیعی و شلوغ است.

پوستر دیواری

اگر از چاپ پوستر دیواری سه بعدی با طرح شلوغ که به محیط عمق می دهد استفاده کردید، سایر عناصر دکوراسیون مانند پرده و مبلمان و فرش باید ساده انتخاب شوند. بر دیواری که پوستر دیواری نصب می شود از آنجا که طرح تکرار شونده نیست، نباید ساعت و تابلو و تلویزیون نصب شود و اگر خواستید مبلمان را جلو آن دیوار قرار دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که جلوی طرح پوستر را نگیرد. تنوع طرح چاپ پوستر دیواری سه بعدی بسیار بیشتر است که هر کدام می تواند کاربرد خاص خود را در محیط های متفاوت داشته باشد.

کاغذ دیواری های سه بعدی هیجانی نمونه های جدیدی هستند، آنها باز هم تک هستند و نه زمینه اصلی. شما می توانید خانه خود را یکی از اولین محافل دوستی تان قرار دهید که این کاغذ دیواری های سه بعدی هیجان انگیز را دارد.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

تلفن شرکت پرینت لوتوس:

02146129162

09900085100

09900085200

09900085300

پوستر دیواری

شرکت پرینت لوتوس ارائه دهنده پوستر های کاغذ دیواری در طرح و ابعاد سفارش و آماده متفاوت در عرصه دکوراسیون داخلی است.پوستر کاغذ دیواری سه بعدی این شرکت در طرح های مختلف که شامل: پوسترکاغذ دیواری سه بعدی ، پوستر کاغذ دیواری طبیعت ، پوستر دیواری اتاق کودک عرضه می شود.یکی دیگر از امکانات این محصول قیمت ثابت و با تخفیفات ویژه در زمینه پوسترهای کاغذ دیواری بوده و مزایای زیر را به همراه دارد. حتما با ما تماس بگیرید .

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ مش روی شیشه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *