چاپ استیکر دیواری اتاق کودک

استیکر دیواری کودک
معمولاً دیزاین اتاق کودک باید جذاب باشید تا انرژی مثبت موردنیاز را به کودک منتقل کند و کودک بتواند از بازی در اتاق خودش لذت ببرد که این امر به را‌ه های مختلفی امکان پذیر می‌باشد استفاده از وسایل تزیینی مخصوص اتاق کودک مثل مجسمه‌های کارتونی، استفاده از ساعت دیواری‌های مناسب، استفاده از دیوارپوش ‌های سه بعدی کارتونی و… یکی از ادوات دیزاین، استیکر دیواری اتاق کودک است که بسیار جذاب و پرطرفدار می‌باشد و در طرح‌های متنوع قابل دسترس می‌باشد، حتی شما می‌توانید استیکر شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک خود را در بعضی شرکت‌ها سفارش دهید یا به‌صورت آماده از مراکز خریداری کنید که به صورت استیکر‌های سه بعدی هم قابل دسترس می‌باشند.

نکات قابل توجه برای خرید استیکر دیواری اتاق کودک

همان‌طور که می‌دانید استیکر هم مانند دیگر اجناس کیفیت و جنس های متفاوتی دارد که می‌تواند تا حد زیادی در ماندگاری و… تأثیر بگذارد پس بهتر است برای خرید استیکر دیواری اتاق کودک از قبل به نکاتی توجه کنید تا بهترین جنس را خریداری کنید
 • مقاومت در برابر رطوبت داشته باشد زیرا ممکن است به هر دلیلی توسط کودک کثیف شود یا نوشیدنی روی آن بریزد اگر تا حد معمولی مقاومت نداشته باشد کنده خواهد شد یا خراب می‌شود.
 • قابل شستشو باشد تا هر زمانی که توسط کودکتان کثیف شد شما بتوانید به‌راحتی آن را تمیز کنید و اگر به این نکته توجه نشود قطعاً آلودگی روی استیکر می‌نشیند و جلوه‌ی زیبایی ندارد.
 • ممکن است هنگام بازی کودک یا به دلایل مختلف استیکر کنده شود که بهتر است استیکری را انتخاب کنید که به هیچ عنوان بعد از کنده شدن اثری ازخود نگذارد زیرا این امر باعث می‌شود جای چسب استیکر روی دیوار بماند و لکه از خود به‌جای بگذارد.
 • استیکر دیواری اتاق کودک باید جذاب باشد و درخشندگی خاص خود را داشته باشد همچنین بهتر است اکلیلی باشد.
نکات گفته‌شده خصوصیات استیکر دیواری اتاق کودک با جنسی مرغوب بودند پس حتماً به این نکات توجه کنید. البته بهتر است به این موضوع هم توجه کنید که علاوه بر طرح‌های کارتونی و جذاب بهتر است از طرح‌های جوان گرا هم استفاده کنید تا کودک زمانی که بزرگ می‌شود هم، دیزاین اتاقش را دوست داشته باشد.
استیکر
استفاده از استیکر دیواری برای اتاق کودک دکوراسیون شما را بسیار جذاب تر می‌کند.

نکاتی برای تغییر دیزاین با استفاده از استیکر دیواری اتاق کودک

 • حتی‌الامکان برای واقعی‌تر نشان دادن استیکر از آن‌ها به‌صورت تعاملی استفاده کنید به‌عنوان‌مثال اگر در فضایی از اتاق کودک جایی برای نشستن وجود عروسک و … وجود دارد می‌توانید در آنجا از استیکر هایی که به‌صورت نشسته هستند استفاده کنید که این امر جذابی دکوراسیون شما و استیکر را چندین برابر می‌کند.
 • برای استفاده از استیکر دیواری اتاق کودک توجه کنید که از استیکر های هماهنگ استفاده کنید و استفاده از چند طرح نامربوط و غیر هماهنگ جلوه‌ی زیبایی به دکور شما نمی‌دهد.
 • در فضاهای کوچک مثلاً روی پریز برق استفاده از استیکر کار جذابی است.
 • ایجاد کردن نقطه کانونی به این صورت که مثل یک نقاشی روی دیوار به نظر برسد و با اضافه کردن المان های دیگر به آن تا حد زیادی توجه فرزند دلبندتان را جذب کنید.
 • برای زیباتر شدن تا حد امکان به دنبال استیکر های تحول آفرین و بزرگ باشید تا بتواند ذهن کودک شمارا درگیر بکند.
 • می‌توانید از طرح هایی استفاده کنید که بتوانید مرتبط با آن داستانی برای کودکتان تعریف کنید و همین موضوع باعث می‌شود بتوانید برای کودکتان هنگام خواب مرتبط با استیکر، داستانی تعریف کنید و باعث خواب راحت کودکتان شوید همچنین کودک با دیدن آن استیکر ناخودآگاه لبخندی روی صورتش ظاهر می‌شود.
 • اگر جنسیت کودک شما فعلاً مشخص نیست و شما قصد دیزاین اتاق را با استفاده از استیکر دیواری اتاق کودک دارید بهتر است از استیکرهای خنثی استفاده کنید که این موضوع باعث می‌شود اگر فرزند دختر و پسر هم داشته باشید که در یک اتاق باشند دیزاین فقط مختص به یک جنس نباشد زیرا می‌دانید که اکثراً دخترها به رنگ های صورتی و… علاقه دارند و پسرها به رنگ‌های آبی و…
 • از شخصیت ها استفاده کنید، زیرا اضافه کردن شخصیت کارتونی و… به دیزاین می‌تواند بسیار کارآمد باشد و سعی کنید اگر برایتان مقدور است از شخصیت موردعلاقه فرزند خود برای این کار استفاده کنید.
و در آخر تا جایی که می‌توانید سعی کنید استیکرها را به‌صورت تعاملی در اتاق کودک قرار دهید. البته اگر فرزند بزرگ‌تری دارید بهتر است هنگامی‌که می‌خواهید از استیکر دیواری اتاق کودک برای دیزاین استفاده کنید فرزند بزرگ‌تر را فراموش نکنید و برای اتاق او هم از استیکرهای جذاب و پرطرفدار جوان‌پسندی که در بازار موجود است استفاده کنید.
دیزاین با استیکر دیواری
نکات قابل توجه برای تغییر دیزاین با استفاده از استیکر دیواری اتاق کودک
 

کاربرد استیکر دیواری اتاق کودک

این استیکر های جذاب که برای سرگرمی کودک و لذت آن می‌باشند در مکان‌های زیادی قابل‌مشاهده هستند که این اماکن به‌صورت زیر می‌باشند:
 • مهدکودک‌ ها و مراکز نگهداری از کودک از این استیکر ها استفاده می‌کنند تا بتوانند تا حد زیادی کودکان را به محیطی که قرار است چند ساعت روزانه خود را در آن بگذرانند علاقه مند کنند.
 • شهربازی های سرپوشیده برای جذب کودکان از این استیکر ها استفاده می‌کنند تا شور و شوق لازمه را در کودک به وجود بیاورند.
 • همچنین استیکر دیواری اتاق کودک در پاساژهایی که لباس های مخصوص کودکان و پاساژ هایی که مختص به اسباب بازی فروشی می‌باشند قابل مشاهده است.
       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما