چاپ استیکر دیواری اتاق خواب

استیکر دیواری

مقدمه

وقتی بخواهید دیزاین مکانی از خانه خود اعم ازا اتاق خواب، اتاق کودک، پذیرایی و… را تغییر دهید چند رکن اصلی وجود دارد که می‌تواند تغییر به سزایی در دکوراسیون شما بگذارند مثل دیوارپوش، کف پوش و… که استیکر دیواری اتاق خواب ایده‌ای نو و کم هزینه برای تغییر دیوار باشد. با تغییر هرکدام از این موارد می‌توانید تغییری اساسی در دیزاین خود ایجاد کنید.

راه های زیادی برای تغییر کف پوش از قبیل سنگ، لمینیت، پارکت، کف پوش های pvc و… که هرکدام با توجه به رعایت تناسب با دیزاین اصلی خانه و کمی سلیقه می‌توانند جلای زیادی به دیزاین شما بدهند همچنین راه های زیادی برای تغییر دیوارپوش از قبیل کاغذ دیواری های سه بعدی و کلاسیک، تابلو دیواری ها با طرح های متفاوت، استیکر دیواری اتاق خواب، استیکرهای مختلف و… که دیزاین شما را به راحتی شکیل خواهند کرد.

استیکر دیواری اتاق خواب چیست؟

استیکر دیواری اتاق خواب راهکاری تازه و ویژه است که هزینه‌ی پایین‌تری نسبت به دیوار پوش هایی مثل کاغذ دیواری و… دارد که می‌توانید برای تزیین اتاق خواب، اتاق کودک و… از آن استفاده کنید که هزینه مقرون به صرفه‌ای دارد و ایده‌ای عالی برای تغییر دیزاین است.

استیکر دیواری اتاق خواب در واقع برچسب‌هایی برای طراحی دیوار می‌باشند که شما می‌توانید با صرف زمان کوتاه و هزینه اندک دیوار اتاق خواب خود را تزیین کنید. استیکر دیواری اتاق خواب در طرح و رنگ‌های مختلفی در دسترس می‌باشد که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و دکور خود استیکر دیواری اتاق خواب مورد نظر خود را انتخاب کنید و در محل موردنظرتان بچسبانید.

کاربرد استیکر دیواری اتاق خواب

اگر بعد از نقاشی دیوارتان یا نصب کاغذ دیواری از دکوراسیون و دیزاین خود راضی نیستید یا رنگ‌ها برایتان تا حدی کسل‌کننده شده بود شما می‌توانید با انتخاب استیکر دیواری اتاق خواب مناسب تغییر به سزایی در دیزاین خود ایجاد کنید البته استفاده از پوسترهای دیواری یا تابلوهای دیواری هم راه‌ حلی مناسب جهت تغییر دیزاین است.

مزایای استفاده از استیکر دیواری اتاق خواب

استیکر
استفاده از استیکر دیواری اتاق خواب ایده‌ای جذاب است.
  • هزینه کم

که با توجه به تغییرات دیگری مثل کاغذ دیواری و… قیمت مقرون به صرفه تر و کمی دارد که شما می‌توانید برای تغییر دیزاین از آن استفاده کنید.

  • زمان کم

 که شما با صرف تایم کوتاهی می‌توانید استیکر مورد نظر خود را در محل دلخواهتان بچسبانید.

  • تنوع طرحی

 به این صورت که شما می‌توانید استیکر دلخواهتان را با رنگ و طرح مورد نظرتان خریداری کنید حتی در بعضی از شرکت و موسسه ها می‌توانید با ارسال عکس موردنظر از طرح دلخواهتان استیکر آن را درخواست کنید.

  • راحتی در تعویض استیکر دیواری اتاق خواب

به این صورت که اگر شما از طرح استیکر دیواری خسته شوید یا به هر دلیلی بخواهید آن را تعویض کنید می‌توانید به راحتی آن را از دیوار جدا کنید و استیکر جدید را جایگزین استیکر دیواری قبلی کنید البته حتماً از استیکری با جنس مرغوب استفاده کنید تا هنگام جدا کردن استیکر دیواری اتاق خواب لکه‌ای از چسب یا بخشی از آن روی دیوار باقی نماند همچنین این ایده راه‌حلی جذاب برای کسانی است که اجاره نشین هستند می‌باشد زیرا این افراد می‌بایست خانه را همان طور که تحویل گرفتند تحویل دهند و هنگام اساس کشی می‌توانند به راحتی این استیکرها را از دیوار جدا کنند.

نکات قابل توجه در خرید و نصب استیکر دیواری اتاق خواب

  • طرح ذهنی اولیه داشته باشید

حتماً قبل از خرید لباس و… به ست کردن آن از لحاظ رنگ، سبک و… فکر می‌کنید و بعد با ایجاد طرح، رنگ و… مورد نظرتان اقدام به خرید می‌کنید استیکر دیواری هم از این قاعده مستثنی نیست به این صورت که بهتر است به دلیل طرح های متنوعی که در بازار موجود است از قبل طرح ذهنی اولیه‌ای داشته باشید تا هنگام خرید دچار مشکل و سردرگمی نشوید.

  • استفاده درست از کاربرد استیکر را رعایت کنید

بهتر است از استیکرها با توجه به کاربرد های آن ها استفاده کنید به این صورت که از قبل محل موردنظر خود را در نظر بگیرید به‌عنوان مثال بهتر است برای اتاق خواب از طرح های آرام بخش و رنگ های آرام استفاده کنید ولی برای فضای بیشتر اتاق بهتر است از طرح های متنوع و رنگی استفاده کنید.

  • قبل از خرید ابعاد را اندازه گیری کنید

قبل از نصب استیکر دیواری اتاق خواب بهتر است ابعاد محل مورد نظرتان را حدودی بدانید زیرا اگر این عمل را انجام ندهید ممکن است استیکر خریداری شده نسبت به محل موردنظر شما بزرگتر باشد و این امر باعث می‌شود شما نتوانید استیکر را در محل مورد نظرتان بچسبانید و…

  • رعایت تناسب با دیزاین اصلی

این نکته را در تغییر دیزاین با ادوات دیگر هم می‌بایست رعایت کنید. برای خرید استیکر دیواری اتاق خواب از قبل می‌بایست کلیت دکور خود اعم از مدرن بودن یا کلاسیک بودن دکور، هارمونی رنگ و… را در نظر بگیرید تا بتوانید استیکری مناسب با فضای خود پیدا کنید و این نکته اگر به هر دلیلی رعایت نشود از زیباسازی دکور شما جلوگیری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما