قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ابتدا توضیح مختصری در ارتباط با کفپوش ها خواهیم داد.

با استفاده از نور پردازی دیجیتال و نورهای هوشمند کفپوش سه بعدی متحرک به وجود آمده است که در برابر قدمها از خود واکنش انجام می دهد که این واکنشها در کفپوش متحرک می تواند هدفمند باشد به صورت مثال مثلا وقتی شما رو راهرویی حرکت می کنید ماهی ها زیر پای شما فرار کنند یا وفتی رو فضای پاییزی حرکت می کنید برگها بکنار بروند .

در نور پردازی کفپوش سه بعدی متحرک شما می توانید سالن عروسی ویژه ای را دیزاین نمایید، و سپس با رقص مورد نظر و موزیک فیلم برداری زیبایی را ایجاد کرده و از دکور خود لذت ببرید. البته در نظر داشته باشید که استفاده از کفپوش سه بعدی متحرک مخصوص مکانهای تقریبا تاریک است تا نور پردازی بتوانید به درستی اعمال شود .

کفپوشسه بعدی متحرک در شرکت دکوراسیون داخلی پرینت لوتوس با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می شود.

عوامل قیمت گذاری کفپوش سه بعدی متحرک :

 • ابتدا به شرایط کف توجه کنید چنانچه رطوبت‌زدایی و چربی زدایی لازم داشت هزینه‌های برطرف سازی هرکدام مجزا محاسبه می‌شود.
 • متراژ در قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک مؤثر خواهد بود هر چه متراژ بیشتر باشد می‌توان از هزینه‌های اجرا کاست. البته دقت کنید در مصرف متریال بلکه در قیمت اجرا.
 • فضای باز به خاطر نوع متریال مصرفی که باید آنتی یو وی باشد معمولاً قیمت بیشتری دارد و چنانچه کف تراز نباشد و خلل و فرج آن زیاد باشد مقدار مصرف متریال جهت زیرسازی بیشتر خواهد بود.
 • مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به نوع کاربری آن بستگی دارد.
 • کفپوش هایی با کاربری زیاد و تحمل فشار و تردد بالا باید مسلح شوند؛ و ضخامت نهایی در این موارد بیشتر خواهد بود.
 • خود ضخامت تعیین شده هم از عوامل مؤثر در قیمت کفپوش سه بعدی متحرک هست.
 • بستر زیرین کار و درواقع شرایط موجود کف هم بعد از بررسی نهایی باید مورد توجه قرار گیرد و چنانچه ایراد هایی داشت که با کفپوش اپوکسی و نحوه‌ی زیرسازی مغایر بود باید مجزا محاسبه شود.
قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک و کفپوش ساده و مدلهای مختلف در زیر به تفکیک ذکر شده است :

 

 • قیمت اجرای کفپوش تک رنگ ساده با ضخامت 2 میلیمتر : هر متر مربع 150000 تومان
 • قیمت اجرای کفپوش تک رنگ ساده با ضخامت 3 میلیمتر : متر متر مربع  175000 تومان
 • قیمت اجرای کفپوش تک رنگ ساده با رزین براق : هر متر مربع 200000 تومان
 • قیمت اجرای کفپوش سه بعدی و استیکر : هر متر مربع از 400000 تا 600000 تومان
 • قیمت اجرای کفپوش ابر و باد : هر متر مربع 190000 تومان
 • قیمت اجرای کفپوش آسانسور : هر عدد 700000 تومان
 • هزینه کفسابی ( در صورت نیاز ) : هر متر مربع 40000 تومان

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

مزیت کفپوش سه بعدی متحرک:

 1. زیبایی و جلوه یک پارچگی کار
 2.  نصب آسانو
 3. هزینه مناسب

 

معایب کفپوش سه بعدی متحرک:

 1. در مکانهای تاریک استفاده می شود.
 2.  ایجاد سردرد در صورت استفاده زیاد .

 

بررسی : اینگونه کفپوش سه بعدی متحرک بیشتر در سالن ها و مراکز تجاری با نور کم راه اندازی می شود.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک و عوامل دیگر تاتیر گذار در آن :

یک مسئله‌ی مهم در مورد قیمت کفپوش سه بعدی متحرک حائز اهمیت است و دوستان و همکاران عزیزی که این مقاله را مطالعه می‌کنید ازتون خواهش می‌کنم خیلی بهش توجه کنید این هست که به‌سرعت قیمت رو اعلام کنید ابتدا تمام عوامل رو بررسی کنید از مکان پروژه بازدید کنید. نحوه‌ی پرداخت رو مشخص کنید و حتماً کاربری رو مورد توجه قرار بدید. مثلاً در یک مکان صنعتی با تردد لیفتراک با وزنهای بالای بار نباید قیمت کفپوش سه بعدی متحرک رو طوری اعلام کنید که مجبور بشید از سود خود تون کم کنید و یا حتی ضرر کنید.

پس قبل از هر چیز یک بازدید بگیرید و از مکان و کف بررسی‌های لازم رو انجام بدید.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چرا باید لوگو داشته باشیم

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

با گذر از پایین بودن قیمت کفپوش سه بعدی متحرک ، این نوع کفپوش اپوکسی سه بعدی میتواند محیط داخلی خانه شما را متفاوت از دیگران و با جلوه ای فوق العاده نشان بدهد و این را بدانید که حال از هر پوششی یرای کف مورد نظر خود استفاده میکنید که معمولا از چوب ، سرامیک ، لمینت هستندد توانایی مقابله با اپوکسی سه بعدی را ندارند. جالب بودن این نوع کفپوش این است که از تصاویر زاویه دار یا همان پرسپکتیو و با در نظر گرفتن لایه های نیمه شفاف زیادی استفاده میشود تا حس سه بعدی بودن منتقل شود .

حتما پیشنهادمیکنم که به مقاله چاپ تابلو دیواری مدرن رفته تا از مطالب جدیددر این حوزه اگاهی کسب بکنید…

قیمت کفپوش سه بعدی زنده! (متحرک)

شاید با خواندن این تیتر تعجب کرده باشید و شاید هم از قبل نام این نوع از نسل کفپوش های سه بعدی جدید را شنیده باشید. بله درست شنیده اید!

در واقع این نوع از کفپوش سه بعدی که در بیشتر مواقع استفاده و کاربری این مدل در فضا های عمومی و مکان های لوکس مانند هتل ها و رستورانهای مدرن و تالارهای مجلل با استفاده از روش های هوشمند در نورپردازی های دیجیتال ایجاد می گردند کفپوش سه بعدی متحرک طوری تولید می شوند که در برابر قدم های افرادی که بر روی آنها راه می روند,عکس العمل نشان داده و حرکتی متناسب با گام های فرد در آن ایجاد میکند. به عنوان مثال برخی از آنها به شکلی طراحی شده که برگ های پاییزی پر شده است و با گام برداشتن فرد روی آنها این برگ ها کنار میرود و مسیر باز میشود!

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به چه عواملی بستگی دارد:

اولین و مهمترین عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت کفپوش سه بعدی متحرک نوع آن است.

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در منزل به متراژ – زیرسازی و مسافت مشتری تا محل کارگزار (در مورد شهرستانهای اطراف توافقی صورت میگیرد که هزینه های ایاب و ذهاب هم محاسبه شود) بستگی دارد.

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در منزل مبلغ ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می‌باشد و چنانچه متراژ بالای ۱۰ متر بود تا ۲۸۰ هزار تومان هم امکان اجرا وجود خواهد داشت. برای اجرای استاندارد همان ضخامت ۳ تا ۴ میل را درنهایت خواهیم داشت.

نکته: توجه کنید قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک که در این مقاله گذاشته میشود بر اساس یک اجرای استاندارد و کاملاً حرفه‌ای می‌باشد ممکن است با قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک پایین‌تر هم اجرا صورت گیرد ولی مطمئن باشید که یا از متریال مرغوب استفاده نمی‌شود و یا کارگزار از حق‌الزحمه‌ی خود تخفیف قائل می‌شود و یا استاندارد استفاده از متریال رعایت نمیشود.

 

نحوه استفاده از کفپوش سه بعدی

 • ابتدا عکس و طرح دلخواه کفپوش سه بعدی را انتخاب می نمایید.
 • سپس ما آن را ویرایش و تغییر میدهیم.
 • در مرحله بعد پرسپکتیوی مناسب با مکان مورد نظر ایجاد میکنیم که به این نوع کفپوش ها حس بسیار جالبی را در هر مکان خلق میکند.
 • سپس عکسها یا طرحهایتان را با دستگاه های حرفه ای پرینت، چاپ میکنیم.
 • بعد از آن عکس را بر روی سطح مورد نظر می چسبانیم.
 • در انتها روی عکس را با لایه هایی از لاک الکل و مواد اپوکسی می پوشانیم.
 • البته انجام مراحل ذکر شده دشوار و تخصصی می باشد.
قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

انواع مدل کفپوش سه بعدی متحرک و مدرن برای خانه های امروزی

این کفپوش ها را می توان برای تزیین اتاق خواب, تزیین اتاق نشیمن و تزیین آشپزخانه و … استفاده نمود در نظر داشته باشید بهترین مکان برای استفاده از چنین کفپوش هایی در حمام و سرویس بهداشتی خانه است. زیرا مدل های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس برای این قسمت کاملا مناسب هستند. اما با خلاقیت بیشتر می توانید از آنها در دیگر اتاق های خانه مانند آشپزخانه هم استفاده به عمل آورد. زمانی که وارد یک محیط با کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا می شوید، درست مانند این است که موج های دریا هنگام ورود شما به اتاق از کف زمین به سمت بالا حرکت می کنند . استفاده از کفپوشهای مختلف به لحاظ نوع استفاده در هر محل مناسب حائز اهمیت است.

کفپوش سه بعدی تمامی مشکلات شما را حل نموده است، اجرای کفپوش سه بعدی متحرک راحت و بی دردسر تر از انواع کفپوش به حساب می آید و مزیت مهم این کفپوش سه بعدی متحرک یک دست شدن کار و استفاده از طرح دلخواه و ازهمه مهمتر ضد خش بودن آن است. انواع کفپوش سه بعدی متحرک از لحاظ مکان اجرا: کفپوش سه بعدی اتاق کودک، کفپوش سه بعدی اتاق خواب، کفپوش سه بعدی حمام، کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی، کفپوش سه بعدی سالن، کفپوش سه بعدی پذیرایی، کفپوش سه بعدی لابی، کفپوش سه بعدی راه پله، کفپوش سه بعدی آشپزخانه است.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در منزل مسکونی

برای نصب و تعیین قیمت کفپوش سه بعدی متحرک متراژ بسیار مؤثر است. به‌ طور مثال برای نصب یک کفپوش از متراژ یک متر تا پنج متر هزینه‌ی متریال جدا محاسبه می‌شود ولی اجرت نصب زیر ۵ متر همان ۵ متر منظور می‌گردد.دقت کنید فقط اجرت نصب کفپوش ۵ متر و متر یال‌ها به همون اندازه‌ی مورد مصرف حساب می‌شود. البته در بیشتر موارد این مدل متراژها به صورت چکی قیمت داده می‌شود.

یعنی مثلاً برای یک متر کار ممکنه ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری بشه که در واقع میشه گفت رقم معقولی هم هست و باید این مسئله رو در نظر بگیرید که یک نصاب چه برای یک متر و چه برای ده متر کار باید ۴ تا ۶ روز زمان صرف کنه و این خودش سبب میشه که قیمت کفپوش سه بعدی متحرک برای متراژ پایین این گونه محاسبه میشود.

در بحث قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به عوامل زیادی برمی‌خوریم که محاسبه آن‌ها می‌تواند قیمت نهایی را با اختلاف مواجه کند و همیشه کارفرما و کارگزار باید این عوامل را بررسی کنند تا به مطلوبترین قیمت کفپوش سه بعدی متحرک برسند که برای طرفین قابل قبول باشد.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک استیکری

قیمت کفپوش های دوبعدی یا همان طرح های استیکر یا وکتور حدود متری ۲۵۰ تا ۳۵۰ قیمت گذاری میشود. این مدل نسبت به کفپوش سه بعدی یک مرحله اضافه تر دارد و به جای پوستر از طرح های اسلیمی برای یک قسمتهایی استفاده میشود. مرحله ی اضافه تر روکش است که ممکن است در طرح سه بعدی نیازی نباشد ولی چون سطح کار دیده میشود حتما باید رنگ کفپوش کامل و تمیز باشد. در این مدل اجرا باید معمولا باید رنگ رویه دو بار اجرا شود چون کوچک‌ترین ایرادی در کف مشهود خواهد بود؛ و به همین دلیل قیمت آن با قیمت کفپوش سه‌ بعدی متحرک زیاد تفاوت نخواهد داشت.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به ازای هر متر چگونه محاسبه می‌شود:

برای محاسبه‌ی ریز قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک باید تمامی جزئیات اجرا و مراحل اجرایی بررسی شود.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک اپوکسی صنعتی به چه عواملی بستگی دارد:

قیمت کفپوش های صنعتی به عوامل بسیار زیادی بستگی داره که من برای اینکه بتونم یک‌چشم انداز خوب و درست به شما ارائه بدم باید هزاران مدل از نوع اجرا و نحوه‌ای انتخاب و میزان مصرف متریال ها رو تعریف کنم.

بهترین راه‌حل برای تعیین قیمت یک بازدید دقیق و حساب‌شده است.

نکته‌ی مهم: چنانچه شما دوست عزیز برای قیمت دادن و قیمت گرفتن سؤالی داشتید می تونید بعد عکس و اطلاعت مکان پروژه رو برای مشاوران ما ارسال کنید تا برای قیمت‌گذاری شمارا راهنمایی کنیم.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

دوستان عزیز برای شروع سعی کنید موارد زیر را بررسی کنید:

 • زیرسازی
 •  متراژ
 • فضای موجود (فضا باز است یا بسته)
 • میزان خرابی کف و تراز بودن کف
 • وجود رطوبت و چربی و میزان آلودگی

هرکدام از این موارد در قیمت کفپوش سه بعدی متحرک مؤثر است.

حتما با تماس بگیرید 

 

 

2 پاسخ
 1. زهرا مفاخری
  زهرا مفاخری گفته:

  سایت شما عالیه
  در مورد قیمت کف پوش سه بعدی متحرک واقعا بینظیر بود امیدوارم ک این محصول زودتر موجود بشه تا ما از چاپ لوتوس تهیه کنیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *