قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی دارای تنوع بالایی در طرح و نقش هستند. تقریبا هر تصویری با کیفیت بالا را می توان این دستگاه چاپ ایجاد کرد روی این پوستر ها به صورت سه بعدی چاپ نمود.قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی بسته به طرح و جنس پوستر شما می تواند متغییر باشد.قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی ذکر شده برای هر یک متر دیوار است. به طور کلی قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری های سه بعدی به دو دسته تقسیم می شوند.

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

ابعاد چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی متفاوت است که تفاوت قیمت مختلف دستگاه ها در چاپ ابعاد آن است.ابعاد چاپ پوستر دیواری سه بعدی رولی همانند ابعاد دیگر کاغذ دیواری ها است اما ابعاد پوستر دیواری سه بعدی که شامل پوستر سه بعدی نیز می شود به شرح زیر است:

۸ تکه با ابعاد ۳۶۸ در ۲۵۴ سانتی متر

۴ تکه با ابعاد ۲۵۴ در ۱۸۶ سانتی متر

۲ پانل با ابعاد ۲۲۰ در ۹۰ سانتی متر

تک پانل با ابعاد ۱۸۴ در ۱۲۷ سانتی متر

 

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

مدل های چاپ پوستر دیواری سه بعدی

طرح سنگ و چوب در طراحی پوستر دیواری سه بعدی بستگی به قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی طرح های پوستر دیواری سه بعدی رولی معمولا گل، سنگ یا چوب است. شما می توانیدبرای دیوار پشت تلویزیون یا دیوار بالای شومینه از این طرح استفاده نمایید. ازآن جایی که ممکن  است استفاده ازسنگ واقعی دشوار یا پرهزینه باشد؛ می توان از کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ استفاده کرد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ دیجیتال مدرن

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

نصب پوستر دیواری سه بعدی

برای نصب و قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی ابتدا باید زیرسازی دیوار انجام شود و عیوب دیوار برطرف شود. سپس با چسب مخصوص و برش هایی که در آن نقوش پوستر جفت و جور باشد کار نصب انجام می شود. این یک کار تخصصی است که بهتر است نصاب حرفه ای با ابزار و تجربه لازم انجام دهد.مهم ترین نکته در نصب پوستر دیواری سه بعدی این است که طرح ها با دقت و به طرز صحیح کنار هم قرار بگیرند و درز بین کاغذ ها مشخص نشود.قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی از لحاظ قیمت و هزینه بالاست اما این دستگاه کیفیت پوستر ها رو بالا تولید میکند.

اما این نکته در مورد تصاویر سه بعدی اهمیت زیادی دارد زیرا در صورتی که پوستر حتی به اندازه چند میلی متر جا به جا شوند، در طرح سه بعدی به چشم می آید و طرح به هم می ریزد.به طور کلی نصب پوستری ظرافت بیش تری را نسبت به کاغذ دیواری های معمولی می طلبد و باید در هنگام نصب تا حد امکان از متر لیزری استفاده شود.همچنین قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی بالا است که در نصب با کیفیت آن تاثیر گذار است.

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

انواع چاپ پوستر دیواری سه بعدی

پوسترهایی به صورت رولی با متراژهای متفاوت عرضه می شود که دارای طرح های سه بعدی مانند: انواع سنگ ،گل ، اشکال هندسی استکه در طول رول تکرار شده و بعد از نصب سه بعدی بودن آن مشخص می شود. پوسترهایی سه بعدی هستند که دارای طرح هایی مانند :

ساحل ، جنگل و… می باشد و به صورترولی به فروش میرسد و واحد اندازه گیری این پوسترها مترمربع است و تکه های عمودی تولید میشود که با درکنار هم قرارگرفتن شکل مورد نظر را تشکیل می دهد. مهم ترین مزیت پوستر های سه بعدی قابل شست و شو بودن آن است و طول و عرض آن به اندازه ابعاد دیوار شماست و براین اساس طرح شما برده و ناقص نمی شود.

شرکت پیرینت لوتوس در خصوص تولید و قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی مرغوب و با کیفیت رنگ عالی در خدمت شما عزیزان می باشد.شما می توانید برای مشاوره گرفتن از متخصصان طراحی با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ تابلو بوم نقاشی

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

فروش چاپ پوستر دیواری

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی  و فروش اجرای انواع کاغذ دیواری قابل شستشو باقیمت مناسب وکیفیت عالی در اسرع وقت مشاوره وبازدید رایگان فقط بایک تماس فروش کاغذ دیواری-کاغذ دیواری پشت چسبدار استیکر طرح گل – کاغذ دیواری – چوب – سنگ – اجر نما – برچسب – خود چسب – های گلاس قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی  وفروش ویژه انواع متریال دکوراسیون داخلی:

انواع پارکت لمینت با بیش از 300 طرح و رنگ

انواع کاغذ دیواری با بیش از 2000 طرح و رنگ

انواع کفپوش با بیش از 300 طرح و رنگ مستقیم از وارد کننده تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *