طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی

 طراحی کاتالوگ صنعتی که خدمات کامل را  ارائه میدهند  را جستجو  کنید   شما باید یک شرکت برای افرادی که می خواهند کسب و کار داشته باشند و قصد دارند بر کسب و کار خود تأکید کنند،

استفاده از کاتالوگ ها به عنوان ابزار بازاریابی بهترین کاری است که باید انجام دهیم. کاتالوگ چند وجهی است. این می تواند شامل همه موارد مربوط به ارتقاء محصولات و خدمات شما باشد.

این که آیا شما می خواهید محصولات جدیدی را راه اندازی کنید یا فروش محصولات جدید خود را بهبود ببخشید، طراحی کاتالوگ صنعتی واقعا موثرترین راه برای رسیدن به موفقیت هستند.

هنگام طراحی  کاتالوگ صنعتی ، ضروری است که اطمینان حاصل شود که کاتالوگ حرفه ای است. طراحی کاتالوگ  صنعتی باید این دیدگاه شرکتی را داشته باشد که مشتریان شمامی گویند که این شرکت ارزش تلاش دارد. 

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

برای مطالعه بیشتر در مورد چاپ استیکر روی ماشین روی لینک سبزرنگ کلیک کنید.

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

اما به منظور اینکه بتوانید یک کاتالوگ را که دارای یک نگاه حرفه ای است چاپ کنید، باید یک شرکت چاپی در کنار خود داشته باشید

تا بتوانید همه نیازهای چاپی خود را رفع کنید با این حال، هنگام انتخاب یک شرکت طراحی کاتالوگ صنعتی ، یک مورد دیگر را  باید به یاد داشته باشید.

قبل از اینکه به دنبال یک چاپگر برای پروژه های چاپ کاتالوگ خود بگردید،باید برخی از چیزهای مهم را برطرف کنید

که پیشرفت تولید چاپ را آسان  می کند.

این موارد عبارتند از قیمت گذاری، اندازه کاتالوگ وطراحی هنگامی که تمام این عوامل به طور کامل مورد توجه قرار گرفته باشد

اکنون می توانید  شرکت طراحی کاتالوگ کامل را پیدا کنید. 

شما می توانید تمام ایده هایی که در این مقاله ارائه شده است مطالعه کنید

تا بتوانید بهترین کاتالوگ صنعتی برای کمپین بازاریابی خود را طراحی کنید.

 

 

قیمت گذاری طراحی کاتالوگ صنعتی 

قیمت گذاری طراحی کاتالوگ صنعتی  یکی از ضروری ترین عواملی است که شما باید هنگام پیدا کردن یک شرکت طراحی برای پروژه های خود داشته باشید.

شما می توانید جستجو آنلاین یا آفلاین انجام دهید. شما کدام روش  را استفاده می کنید هنگامی که ما می گوییم  جستجوی آفلاین شما به خدمات چاپ ارائه شده توسط برخی از فروشگاه های طراحی محلی در صنعت نگاه می کنید.

از سوی دیگر، جستجوی آنلاین با ارائه دهندگان خدمات چاپی در وب جهانی همکاری می کند. بین این دو، بهتر است  شما از خدمات طراحی کاتالوگ  صنعتی که در اینترنت ارائه می شود استفاده کنید.برای خدمات هزینه های پایین تر وجود دارد، بنابراین  مقرون به صرفه تر است .

اندازه کاتالوگ صنعتی 

کاتالوگ ها بسته به اندازه مشخص شده توسط مشتری متفاوت است. اندازه نیز ممکن است بر اساس هدف شما برای ساخت کاتالوگ باشد. اندازه استاندارد برای کاتالوگ معمولا  A4 و A5 است. اما شما همچنین می توانید برخی از اندازه های دیگر را امتحان کنیدکه منحصر به فرد باشد این اندازه همچنین می تواند باعث افزایش محبوبیت کاتالوگ های شما شود.

معمولا نوع سهام مورد استفاده در طراحی کاتالوگ صنعتی ،اهمیت دارد  این یک مقاله سنگین وزن است که برای طراحی  کاتالوگ استفاده می شود. همچنین برای استفاده در صفحات داخلی کاتالوگ ایده آل است هنگامی که آن  طرح برش خورده  اندازه آن  تراز می شود. حجم تراز وسط قرار دارد، اصطلاح پایه ای است که توسط چاپگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

طراحی کاتالوگ صنعتی 

از آنجا که اولویت اول برای طراحی  کاتالوگ های صنعتی  فروش است. لازم است که کاتالوگ هایی که چاپ می کنید بسیار جذاب باشد یکی از راه های طراحی کاتالوگ های صنعتی که باعث  جذاب ترشدن آن میشود بازی کردن رنگ ها و فونت های طراحی تنوع در ظاهر متون همچنین ممکن است  چاپ کاتالوگ را بهبود بخشد عکس های روشن و رنگی نیز می توانند در طراحی کاتالوگ صنعتی مورد استفاده قرار گیرند چرا که  آنها به یاد ماندنی و جذاب ترند.

به طور  خلاصه پیدا کردن شرکت مناسب برای کارهای چاپی کاتالوگ صنعتی بسیار  آسان است، زمانی که شما یک طرح دقیق و مفصل دارید که باید در آن طرح استفاده شود. یک شرکت طراحی  کاتالوگ صنعتی یک انتخاب عالی است، پس عجله کنید و شروع کنید.

 کاتالوگ صنعتی  چگونه ممکن است کسب و کار را افزایش دهد ؟

کاتالوگهای صنعتی از جمله ابزارهایی هستند که برای افزایش تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرند. قدرت چاپ کاتالوگ های صنعتی غیرقابل انکار و است. کاتالوگ ممکن است به نظر بسیار معمولی باشد اما می تواند کسب و کار شما را افزایش دهد.

چگونه ممکن است؟ ساده است  که کاتالوگ صنعتی  مشتریان شما  را متقاعد می کند تا از کسب و کار شما خریداری کنند.اگر چه وب آخرین روند در صنعت است، اما رسانه های چاپی مانند کاتالوگ صنعتی اثراتش را در دراز مدت بر روی مشتریان ثابت شده است. این مشتریان بالقوه را متوقف می کند با نگریستن به کاتالوگ محصولات شما را  پسندیده و  خریداری میکنند.

اهمیت کاتالوگ صنعتی

جهان در حال چرخش و جامعه به طور مداوم در حال تکامل است، به همین دلیل، کسانی که طراحی کاتالوگ های  صنعتی را در نظر گرفته اند تا در کسب و کارشان سود برند  باید برخی از اهمیت های مهم آن را در نظر بگیرند.طراحی کاتالوگ  صنعتی  تنها به معنای چاپ نیست.

همچنین شامل عناصر متعددی نظیر هزینه تولید، طراحی کاتالوگ، طرح بندی و … می شود. اساسا، زمانی که برنامه ریزی برای طراحی  کاتالوگ صنعتی میکنید  هزینه باید اولویت داشته باشد.

موفقیت پروژه شما بستگی به این دارد که چقدر مایل هستید هزینه کنید یکی دیگر از جنبه های مهم که باید در ساخت یک کاتالوگ مورد توجه قرار بگیرد اینست که چه کسی می خواهد کاتالوگ را ارسال کند کاتالوگ ها برای ارسال مستقیم عالی هستند. این یکی از موثرترین راههای پاسخ دادن به مشتریان است.

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

تکنولوژی چاپ دیجیتال

حالا اگر شما واقعا در مورد طراحی یک کاتالوگ  صنعتی مشتاق هستید، باید به تکنولوژی چاپ مراجعه کنید. نتیجه کاتالوگهای  صنعتی شما  بخش زیاد آن به تکنولوژی که شما استفاده می کنید بستگی دارد. یک تکنولوژی آزمایش شده  قطعا مزایای قابل توجهی برای طراحی کاتالوگ های صنعتی شما خواهد داشت.

در اینجا دو تکنولوژی است که شما باید با توجه به طراحی کاتالوگ صنعتی آن را , بررسی کنید شما  می توانید از یکی از پرینترهای جوهر افشان که توانایی چاپ روی دیسک های مخصوص  را دارند استفاده کنید.این پرینترها ارزان هستند اما دارای دو نقص هستند، اولی که هزینه جوهر است.

اکثر طراحان چاپگرها خود  با هزینه کم و فروش جوهر جاری برای سود به فروش می رسانند. معایب دوم چاپگرهای جوهر افشان، عدم پایداری است. اکثر جوهر ها بر پایه آب هستند و اگر آنها مرطوب باشند، شما در معرض دشواری در دستان خود هستید.

طراحی دیجیتال چهار رنگ 

 تکنولوژی چاپ رنگی راحت تر شده است. این تقاضا برای چهار رنگ چاپ دیجیتال است. این کار کار چاپی کارآمدتری را ارائه می دهد، زیرا از طریق فناوری دیجیتال کار می کند. آنچه مهم است این است تولید چاپ با کیفیت بالا است که قابل مقایسه با چاپ سنتی است. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد بیشتر از زمان و بودجه خود استفاده کنید.

طراحی کاتالوگ صنعتی  کارآمد و سریع انجام می شود.چاپ چهار رنگ می تواند ابعاد هیجان انگیزی را برای مواد بازاریابی خود اضافه کند که می تواند بسیار چشمگیر از چاپ یک یا دو رنگ باشد. چاپ یک یا دو رنگ لزوما پایین تر از چهار رنگ نیست، اما باید این سوال مطرح شود: آیا چاپ چهار رنگ واقعا لازم برای پروژه در  دست است؟

چاپ هگزا

اگر شما نگران  رنگ کاتالوگ های  صنعتی خود  هستید، چاپ هگزاکروم ایده خوبی است. این تکنولوژی چاپ پاسخ به تمام مشکلات ناکافی رنگ است. این اساسا یک تکنیک چاپ شش رنگ است که توسط پنتون امکان پذیر است.

از طریق این تکنولوژی، 4 رنگ جوهر بهبود یافته است، که منجر به دو رنگ دیگر، نارنجی و سبز می شود. از این رو رنگ ها بیشتر رنگی می شوند. در نتیجه سرعت زیاد  تغییر در سبک و رشد ثابت  کرده است نیازهای مشتری، چاپچی‌های نساجی بایدآماده پاسخگویی سریع‌تر به نوین ترین رویه‌ها باشند. در عمل، این امر به معنی دسته‌های کوچکتر است . تکنولوژی چاپ اینک در اینجا به عنوان جانشینی برای فرآیندهای مرسوم چاپ پیشنهاد گردیده است .

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ دیجیتال مدرن

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

اهداف طراحی کاتالوگ صنعتی

اهداف بسیاری برای چاپ کاتالوگ برای بازاریابی و کسب و کار وجود دارد. اگر شما یک شرکت هستید که محصولات صنعتی را به فروش می رساند و خدماتی را ارائه می دهد، کاتالوگ ها تقریبا همیشه با برخی از امور  مرتبط هستند.

بدون اینکه در یک صنعت یا نوع خاصی از صنعت استخراج شود، فرصت های زیادی برای چاپ طراحی کاتالوگ صنعتی وجود دارد. قرار دادن کسب و کار خود در پیش از رقابت ممکن است قبل از اینکه تصمیم بگیرید، چند ایده برای به دست آوردن در مورد طرح های کاتالوگ مناسب برای شما وجود دارد.

ویژگی های محصولات جدید

کاتالوگ ها می توانند 8تا 48 صفحه و فراتر از آن باشد، بنابراین فکر می کنید که چقدر فضای مورد نیاز برای اولین بار لازم است  اگر می خواهید یک خط تولید جدید یا محصولات تجدید شده را به نمایش بگذارید، سعی کنید صفحات را حداقل نگه دارید و بر روی تمام جزئیات مواردی که میخواهید   به فروش برسانید تمرکز کنید طراحی کاتالوگ صنعتی می تواند محل مناسب برای معرفی مشتریان و مشتریان به تبلیغات جدید خود باشد، بنابراین طراحی کاتلالوگ  صنعتی بهترین  گزینه نشان دهنده  صنعت کسب و کار شما میتواند باشد. 

هزینه طراحی کاتالوگ صنعتی 

این به روش های مختلف چاپ از یک تصویر مبتنی بر دیجیتال به انواع رسانه ها اشاره دارد. معمولا، این به چاپ حرفه ای اشاره دارد، که در آن از چاپگرهای دسکتاپ و دیگر منابع دیجیتال با استفاده از چاپگرهای بزرگ، لیزری و جوهر افشان استفاده می شود.

این گران تر از هر روش دیگر چاپ افست است. قیمت معمولا با صرفه جویی در هزینه جبران می شود، زیرا مانع تمام مراحل فنی  مورد نیاز برای ساخت صفحات چاپی می شود.

چاپ دیجیتال همچنین به چاپ تقاضا، ویرایش جزئی و حتی اصلاح کامل تصویر  امکان می دهد. صرفه جویی در نیروی کار و افزایش توانایی پرسنل دیجیتال می تواند به نقطه دستیابی آن برسد، جایی که آن را متناسب با سایر تکنولوژی های چاپ جایگزین کند. این می تواند چاپ های بزرگتر را با قیمت پایین تولید کند.

چاپ سنتی و تکنیک های مدرن در طراحی کاتالوگ صنعتی

بر خلاف لیتوگرافی، فلکسوگرافی، گرانرو و سایر روشهای چاپ سنتی، چاپ دیجیتال نیازی به هیچ صفحه چاپی ندارد. این نتایج را بسیار سریعتر تولید می کند، اما هنوز هم کیفیت تصویر را حفظ می کند. این روش شامل پرینتر جوهر افشان و لیزری می باشد.

این می تواند رنگدانه یا تونر را بر روی انواع مختلفی از زیرگونه مانند کاغذ ، عکس، فلز، شیشه، سنگ مرمر و سایر طرح ها ذخیره کند.شرکت چاپ کاتالوگ  صنعتی چقدر کارآمد است؟ این شکار  نیز بایدخود  برای چاپگر کاتالوگ  صنعتی مورد توجه قرار گیرد. کیفیت کاتالوگ های صنعتی ممکن است به کارایی شرکت چاپ وابسته باشد. بنابراین قبل از اینکه به خدمات خود بپردازید، قبل از ارزیابی توانایی های چاپگر خود وقت بگذارید.

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

طراحی کاتالوگ صنعتی در تهران

اکثر شرکت های طراحی کاتالوگ صنعتی  با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای چاپ نتایج عالی چاپ. اسکنرها و پرینترهای دخیل در چاپ بوم کمک می کنند عکس ها، آثار هنری یا تصاویر را به چاپ های با کیفیت عالی تبدیل کنند.

از آنجا که چاپ ها مستعد محو شدن هستند، جوهر مقاوم در برابر آب برای چاپ تصاویر استفاده می شود. در نتیجه، چاپ دیجیتال بر روی بوم، طول می کشد .

.همانطور که چاپ بوم مناسب ترین، ارزان ترین و ساده ترین نوع چاپ در دسترس است، امروزه در بین طراحان خانه، هنرمندان و عکاسان بسیار محبوب است. چاپ دیجیتال بر روی بوم قطعا کمک خواهد کرد که دکور داخلی شما را بهبود بخشد، و خانه یا محل کار خود را فضای بسیار دوست داشتنی کنید .

شرکت خوب برای طراحی کاتولوگ صنعتی 

یک شرکت خوب شرکتی است که خدمات طراحی کاتولوگ صنعتی و تخفیف رایگان را ارائه می دهد و می تواند قیمت فوری آنلاین یا تلفنی را به شما ارائه دهد.

همچنین باید گزینه هایی از هر چهار انتخاب صحافی ، از جمله دوخت زین ، اتصال کاملی ، اتصال پلاستیک و اتصال به شراب را فراهم کند. طیف گسترده ای از انتخاب ها و اندازه های رنگی برای فروشگاه ها باید در دسترس باشد و از این رو ، شرکت باید به شما اجازه دهد ،

به عنوان مشتری ، کاتالوگ طراحی خود را سفارشی کنید. این آزادی باید شامل یک طراحی ، رنگ و اندازه سفارشی باشد که توسط مشاوره و فناوری متخصص شرکت پشتیبانی می شود.

در بیشتر مواقع ، انواع مختلفی از کاتالوگ وجود دارد که می توانید تهیه کنید. مهمترین چیز این است که یک کاتالوگ ایجاد کنید که به راحتی مورد توجه قرار گیرد. شما فقط باید شرکت چاپ کاتالوگ را پیدا کنید که به شما در مقابله با کارهای چاپ کاتالوگ آنلاین کمک می کند. فقط اطمینان حاصل کنید که شرکت خدمات مورد نیاز خود را ارائه می دهد.

انتخاب یک طراح گرافیک 

بدون شک انتخاب یک طراح گرافیک ایده آل می تواند یک کار دلهره آور برای شروع باشد ،

بنابراین مهم است که ابتدا اهداف توسعه تجارت خود را تنظیم

کرده و سپس دقیقاً آنها را اجرا کنید.

با انتخاب های زیادی که این روزها در بازار موجود است ،

انتخاب بهترین مورد برای تجارت شما دشوارتر می شود.

قبل از انتخاب یک شرکت طراحی ، مهم است که اسرار مفیدی را در نظر بگیرید

که نه تنها تمام نیازهای لازم در طراحی شما را برآورده می کند ، بلکه به

شما در رشد کسب و کارتان کمک می کند و

فوراً قرار گرفتن در معرض آنلاین خود را بهبود می بخشد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

 

انتخاب شرکت مناسب برای طراحی کاتالوگ صنعتی 

اما برای اینکه یک کاتالوگ را چاپ کنید که یک نگاه حرفه‌ای دارد،

باید یک شرکت چاپ در کنار خود داشته باشید

تا شما را در تمام نیازهای چاپ خود راهنمایی کنید.

شما باید به دنبال یک شرکت چاپ کاتالوگ بگردید که کاتالوگ رنگ کامل را ارائه می‌دهد.

با این حال، به یاد داشته باشید زمانی که یک شرکت چاپ را انتخاب می‌کنید، باید به یاد داشته باشید.

قبل از اینکه شما به دنبال یک چاپگر برای پروژه‌های چاپ کاتالوگ خود بگردید،

باید برخی چیزهای مهم را در نظر بگیرید که پیشرفت تولید چاپ را آرام خواهد کرد.

این چیزها شامل قیمت‌گذاری، اندازه کاتالوگ و طراحی هستند.

قیمت گذاری کاتالوگ صنعتی

قیمت‌گذاری کاتالوگ یکی از مهم‌ترین عواملی است

که باید هنگام یافتن یک شرکت چاپ برای پروژه‌های خود در نظر بگیرید.

شما می‌توانید جستجوی آنلاین را انجام دهید.

به شما کمک می کند که کدام نوع رویکردی را انتخاب کنید. 

از طرف دیگر، جستجوی آنلاین با ارائه دهندگان خدمات چاپ در وب گسترده جهانی سر و کار دارد.

بین این دو، اگر شما در فهرست خدمات چاپ کاتالوگ

که در اینترنت ارائه می‌شوند، سود بیشتری به دست آورید، سود بیشتری به دست خواهید آورد.

قیمت فقط برای خدمات آسان نیست زیرا استفاده از

آن‌ها بسیار مناسب است.

هزینه‌های کمتری وجود دارد، بنابراین پس‌انداز بیشتری برای شما وجود دارد.

اندازه کاتالوگ صنعتی

این کاتالوگ‌های با توجه به اندازه مشخص‌شده توسط مشتری، بسته به اندازه آن تغییر می‌کند.

همچنین اندازه ممکن است براساس هدف شما برای

ایجاد این کاتالوگ باشد. اندازه استاندارد for ۸ / ۸ “x ۱۰” ۸ / ۸ ” است.

اما همچنین می‌توانید اندازه‌های دیگری نیز امتحان کنید.

منحصر به فرد بودن اندازه ممکن است بر جذابیت کلی کاتالوگ شما تاثیر بگذارد.

 

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

مهم ترین ویژگی ها در طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ باید دارای هارمونی و تناسب رنگی باشد .

به عنوان مثال طراحی کاتالوگ هایی که مربوط به وسیله ی بازی بچه ها می باشد

باید از رنگ های شاد و متنوع استفاده شود .

اما در رنگ آمیزی کاتالوگ های طلا و جواهر از رنگ های ملایم تر استفاده می شود .

در طراحی کاتالوگ صنعتی حرفه ای باید از نوشتن اطلاعات اضافی خودداری شود و

فقط اطلاعات مهم نوشته شود تا خواننده در کمترین زمان ممکن

بتواند اطلاعات لازم را مطالعه کند .

رعایت نکات فونت نوشته ها در طراحی کاتالوگ صنعتی پیشرفته یکی از ملزومات می باشد .

به عنوان مثال بهتر است برای طراحی کاتالوگ های حرفه ای

فقط از یک فونت یا نهایتا دو فونت استفاده شود .

مثلا برای عنوان ها از یک فونت استفاده شود و

برای بخش های دیگر از یک فونت دیگر استفاده شود .

این کار باعث می شود که هماهنگی بین بافت های متن به خوبی حفظ شود .

بهتر است برای محصولات جدید تخفیف در نظر گرفته شود و عکس آن محصول بزرگ تر چاپ شود .

تا بیشتر دیده شود و بازدهی بیشتری نیز داشته باشد .

جلد کاتالوگ یکی دیگر از موارد مهم در طراحی کاتالوگ صنعتی می باشد .

به عبارتی طرح روی جلد باید طوری باشد که نام شرکت و برند به راحتی دیده شود و

عکس مناسب نیز انتخاب شود ، تا باعث ترغیب مخاطب می شود .

 

 

طراحی کاتالوگ صنعتی

 

انتخاب عکس مناسب در طراحی کاتالوگ صنعتی

انتخاب عکس ها در طراحی کاتالوگ صنعتی بسیار مهم می با

شد . بهتر است از عکس های با کیفیت خیلی بالا و واضح در کاتالوگ و در پس زمینه استفاده کنید .

مبحث انتخاب عکس یکی از مهم ترین موارد می باشد .

پیشنهاد می شود که برای بهبود نتیجه ، حتما از یک عکاس صنعتی کمک بگیرید ،

تا بتواند عکس های با کیفیت از محصول شما تهیه کند .

عکاسان حرفه ای در زمینه ی عکاسی صنعتی ،

این آموزش را دیده اند که به چه صورت از یک محصول عکس بگیر ند

تا محصول به جذاب ترین شکل خود نمایش داده شود .

همچنین حواستان به چیدمان عکس ها در طراحی کاتالوگ صنعتی باشد .

به عنوان مثال محصولاتی که جدید هستند لازم است در جای مناسب قرار بگیرد .

 

انواع طراحی کاتالوگ  

طراحی کاتالوگ می‌تواند ۸ تا ۴۸ صفحه و فراتر از آن باشد، پس به این فکر کنید

که ابتدا چقدر به فضا نیاز دارید، سپس اقدام کنید . اگر می‌خواهید یک خط

محصول جدید را به نمایش بگذارید یا محصولات را باز کنید، سعی کنید صفحات را به حداقل نگاه دارید و

روی تمام جزئیات آنچه می‌خواهید بفروشید تمرکز کنید.

چاپ کاتالوگ می‌تواند محل مناسبی برای معرفی مشتریان و تبلیغات جدید شما باشد،

پس زمان را صرف کنید تا صفحات را به شکلی طراحی کنید

که به بهترین شکل کسب‌ و کار شما را نشان دهد .

 

طراحی کاتالوگ صنعتی برای مجموعه های مختلف 

اگر شما دارای یک  سالن ، شرکت حسابداری و یا حتی یک کسب‌ و کار آنلاین هستید و

خدمات متنوعی ارائه می‌دهید  چاپ کاتالوگ راهی موثر برای

عمق بخشیدن به خدمات شما و ارائه یک توصیف کامل از همه پیشنهاد ها کسب‌ و کار شما است.

افراد دوست دارند که بنشینند و کاتالوگ را ورق بزنند،

بنابراین اطلاعات بیشتری که می‌توانید در یک فرمت جذاب داشته باشید، بهتر است!

شما میتوانید از این طریق مشتریان بیشتری را جذب کنید و به در امد خودتان اضافه کنید . 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *