طراحی لوگو آنلاین

طراحی-لوگو-آنلاین

آیا شما می‌خواهید در کسب‌وکار خود یک هویت تجاری ایجاد کنید؟

آیا شما یک نماد می‌خواهید که بتواند نوع کسب‌وکار شمارا منعکس کند؟

آیا شما می‌خواهید افراد با نگاه کردن به نشانه‌ها شرکت شمارا بشناسند؟

اگر پاسخ شما به تمام این سؤالات مثبت باشد، پس شما به یک طراحی لوگوی آنلاین نیاز دارید.

 

طراحی لوگو آنلاین
طراحی لوگو آنلاین

 

طراحی لوگو آنلاین اولین بار توسط مورگان همیلتون صورت گرفته است.بسیاری از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک نیاز به طراحی لوگو آنلاین دارند. گرفتن طراحی لوگو آنلاین احتمالاً یکی از کارهایی است که شما باید با آن روبرو شوید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به اینترنت بروید و به‌سرعت یک طراح برای طراحی لوگو آنلاین خود پیدا کنید. طراحی لوگو آنلاین قیمت‌های مختلفی دارد و قیمت هر یک بستگی به مدل، طرح، اندازه، فونت، طول متن، اندازه فونت، رنگ و … دارد پس خود شما هستید که قیمت را انتخاب می‌کنید.

 

طراحی لوگو آنلاین
طراحی لوگو پرینت لوتوس

 

طراحی لوگو آنلاین

امروزه با استفاده از حروف فارسی، طراحی لوگو آنلاین را هم می‌توانید انجام دهید. شما می‌توانید لوگو اسمی خود را خلق کنید. در طراحی لوگو زیبایی کار با استفاده از طراحی لوگو گرافیکی انجام می‌شود. شما همچنین می‌توانید ترکیب خط‌ها، شیب‌ها، المان‌ها و … را در آن انجام دهید.

هیچ‌گونه محدودیتی در کار گرافیکی وجود ندارد ولی اگر زیبایی کار برایتان اهمیت دارد، باید از همان قوانینی که گفته‌شده در کار گرافیکی استفاده کنید و باید بدانید که کار گرافیکی یک کار ظریف است.

طراحی لوگو آنلاین حرفه‌ای

اگر در طراحی لوگو آنلاین اصولی که به آن اشاره کردیم رعایت شود، به آن لوگو، لوگو حرفه‌ای می‌گوییم. اولین چیزی که در طراحی لوگو بسیار اهمیت دارد، سادگی آن است. هر چه ساده‌تر طراحی شود، اصولی‌تر است.

دومین موردی که در طراحی حائز اهمیت می باشد، خلاقیت در ایده پردازی است. طراحان باید بتوانند به ساده‌ترین شکل، بهترین طرح را طراحی کنند. طراح باید بتواند ذهن مخاطب را به خود جلب کند.

در نهایت انعطاف‌پذیری در طراحی لوگو بسیار مهم است. به این معنی که طرح باید طوری باشد که در تمامی موارد به‌حالت گرافیکی و تبلیغاتی نزدیک باشد.

اهمیت طراحی لوگو آنلاین

در این دنیای پرسروصدا، جایی که هرروز یک محصول جدید تولید می‌شود، چه چیزی باعث می‌شود که مردم شما را به‌عنوان یک کسب‌وکار و یا یک برند به یاد داشته باشند؟

راه‌حل، طراحی لوگوی خیره‌کننده، خلاقانه و به‌یادماندنی با تاکتیک‌های بازاریابی، بی‌عیب و نقص است؛ بنابراین، حفظ برند قدرتمند، مدرن و بر اساس آخرین گرایش‌ها نه‌تنها به کسب‌وکار شما مزیت رقابتی می‌دهد، بلکه به‌طور استثنایی شمارا معرفی خواهد کرد تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

 

انواع طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو باعث می‌شود تا شما را به‌عنوان یک نام تجاری خوب و مرتبط شناسایی کنند نه یک علامت تجاری قدیمی که به‌طور مؤثر ارتباط برقرار نمی‌کند.

برای جلب‌توجه به برندها، کسب‌وکار و یا حتی در یک تبلیغ، گرافیک، خلاقیت، مهارت و همه مفاهیم ذکرشده بسیار مهم است و به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا به اهداف بازاریابی و نام تجاری خود برسید.

به یاد داشته باشید که گرافیک باکیفیت بالا یک شاخص نهایی برای طراحی یک لوگوی باکیفیت نیست. یک مفهوم خلاقانه برای لوگو به‌سختی به دنیا می‌آید، بنابراین هزینه پرداختی شما به افراد حرفه‌ای، تنها برای یک لوگو نیست بلکه برای منحصربه‌فرد بودنش است.

ویژگی طراحی لوگو آنلاین

ویژگی های این نوع طراحی، عبارت‌اند از: انعطاف‌پذیری، طراحی مدرن، جذابیت، رنگ‌بندی متناسب، قابلیت تک‌رنگ شدن، سادگی، تأثیرگذاری در اولین نگاه، ایده پردازی و … است که هر یک جزء ویژگی‌های طراحی می‌باشد. هر چه بیشتر از این ویژگی‌ها در طراحی استفاده کنید، طراحی بهتری را می‌توانید انجام دهید.

معنی طراحی لوگو آنلاین

 طراحی لوگو مانند دادن یک چهره به مغازه یا فروشگاه است .

لوگو باید طوری باشد که کسب‌وکار شما برای مشتریان قابل‌تشخیص باشد و هم‌چنین بتواند در مقابل رقیبان ایفای نقش کند.

اگر در مورد ایجاد یک لوگو فکر کرده‌اید، احتمالاً آن را از freelancers و یا از طراحان طراحی لوگو حرفه‌ای انتخاب می‌کنید. بااین‌حال، این تنها راه برای شما نیست.

همچنین می‌توانید از یک طراح لوگو آنلاین برای طراحی یک لوگو در عرض چند دقیقه با توجه به موضوع کسب‌وکار خود استفاده کنید.

می‌توانید لوگو را همان‌طوری که در ذهن خود ساخته‌اید، مطابقت دهید و برای طرح خود با طراح مشورت کنید.

 

راهکار برای درآمدزایی با استفاده از لوگو

شروع یک کسب‌وکار و یا راه اندازی شرکت، کار سخت و دشواری است و برای ایجاد آن راهکارهایی وجود دارد و نیاز به تحقیق و یک برنامه‌ریزی درست است و مهم ترین چیزی که برای ایجاد کسب‌وکار خود نیاز دارید، طراحی لوگو است.

اطمینان حاصل کنید که لوگو، برای کسب‌وکار و خدمات شما ارائه‌شده است و برای طراحی لوگو مربوط برای کسب‌وکارتان می‌توانید از print lotus استفاده کنید و به این صورت است که لوگوی برند شما در هرکجا که دیده شود، مردم آن را شناسایی می‌کنند و این‌یکی از بهترین راه‌های درآمدزایی است و باعث می‌شود که بین رقبای خود بیشتر شناخته شوید.

 

"طراحی لوگو آنلاین
لوگو نماد کسب و کار شما

تأثیر انتخاب طراح لوگو

شما می‌توانید تعدادی از طراحان لوگو آنلاین را پیدا کنید که ایده‌های طراحی شمارا به واقعیت تبدیل کنند یا مفاهیم طراحی‌تان را تنظیم کنند؛ اما باید مطمئن شوید متخصصانی که برای لوگو استخدام کرده‌اید، مهارت‌های لازم را برای طراحی خلاقانه شما را دارند و می‌توانند طراحی لوگو آنلاین شما را به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند. پس باید کسی را انتخاب کنید که بتواند تمام موارد ذکرشده را به بهترین نحو در مدت‌زمان کوتاه انجام دهد.

ایده گرفتن جهت طراحی لوگو

شما می‌توانید جهت ایده گرفتن برای طراحی لوگو و یا پیشنهاد دادن لوگوی ذهنی خود به طراحان لوگو از سایت‌های خارجی و یا ایرانی کمک بگیرید. این کار باعث می‌شود که سلیقه و هدف خود را با طراح لوگوی آنلاین در میان بگذارید. علاوه بر این شما می‌توانید موضوع کسب‌وکار خودتان را بنویسید و آیکون‌های بسیاری را ببینید و از آن‌ها ایده بگیرید.

علاوه بر این سایت‌های بسیاری در این زمینه وجود دارند که می‌توانید برای ایده گرفتن و پیشنهاد دادن لوگوی ذهنی و موردعلاقه‌تان به طراحان جهت طراحی لوگو  بهره ببرید.

طراحی لوگو باکیفیت عالی

ایجاد یک طرح باکیفیت پایین هرگز به شما اجازه نخواهد داد تا اعتماد خریداران خود را به دست آورید. ازآنجا که نمی‌خواهید بازارتان را از دست دهید، باید اطمینان حاصل کنید که وقتی وب‌سایت یا محصولات شمارا می‌بینند، می‌توانید اعتمادشان را به دست آورید.

برای انجام این کار، دوباره به طراحی لوگوی باکیفیت عالی نیاز دارید. اگر آرم ندارید، به این معنی است که هویت ندارید و درنتیجه نمی‌توانید به‌طور مؤثر رقابت کنید.

تبلیغات با طراحی لوگو آنلاین

بیایید فرض کنیم که می‌خواهید یک کمپین بازاریابی را راه‌اندازی کنید.

چطور نماینده کسب‌وکار خود هستید؟

چطور می‌توانید یک‌شکل فیزیکی به کسب‌وکار آنلاین خود بدهید؟

چه عنصری به بازار برای کسب‌وکار خود می‌دهید؟

خوب، این طرحی است که برایتان مهم است.

چه بخواهید یک بروشور چاپ کنید یا کسب‌وکار خود را از طریق وب‌سایت‌های ارتباط‌جمعی تبلیغ کنید، طراحی لوگو برای نشان دادن کسب‌وکار و دادن شکل فیزیکی به کسب‌وکار شما باید انجام شود.

بدون لوگو، مبارزات شما اصلاً مفید نخواهد بود. مطمئن شوید که لوگوی خود را در رزولوشن درست طراحی کرده‌اید. قبل از چاپ لوگو یا قرار دادن آن در وب، مطمئن شوید که خیلی تار یا ناهموار نیست.

با طراحی لوگو در یک فرمت بزرگ شروع کنید و سپس آن را برای کاربردهایی مانند اینترنت درجه‌بندی کنید.

 

طراحی لوگو آنلاین
تبلیغات با طراحی لوگو آنلاین

قیمت طراحی لوگو آنلاین

بنا به درخواست مشتری و طراحی های گوناگون قیمت‌ طراحی لوگو آنلاین متفاوت می‌باشد.برای آگاهی از قیمت ها با پرینت لوتوس در ارتباط باشید تا بنابر درخواست شما برای لوگو کسب و کارتان از مشاوره و قیمت متخصصان ما بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما