تابلو دکوراتیو برجسته

تابلو دکوراتیو برجسته

تابلو دکوراتیو برجسته

تابلو دکوراتیو برجسته، یکی از اصلی ترین بخش های دکوراسیون به شمار می آید که با استقبال خیلی از مصرف کنندگان قرار گرفته است. تابلو دکوراتیو برجسته دارای مدل های مختلفی است که با متریال های گوناگون ساخته می شود. از این رو پرینت لوتوس تصمیم گرفته است در این مطلب به صورت تخصصی هر کدام از آن ها را معرفی کند. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تابلو دکوراتیو برجسته چیست؟

تابلو ها، امروزه به عنوان یکی از بخش های اصلی در دکوراسیون محیط شناخته می شوند. به همین خاطر در مدل ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید شده اند. تا هر مصرف کننده ای بتواند به راحتی آن را با سبک دکوراسیون خود هماهنگ کند.

لازم به ذکر است که هر کدام از تابلو های دکوراتیو برجسته، با متریالی ویژه ساخته شده اند. به همین خاطر می توان گفت که این محصول برای هر سلیقه ای طرح و نقشی را دارد.

تابلو دکوراتیو برجسته
تابلو دکوراتیو برجسته چیست؟

انواع تابلو دکوراتیو برجسته

همان طور که پیش تر گفته شد، تابلو های دکوراتیو برجسته، با متریال های مختلفی تولید می شوند. هر کدام برای یک نوع سبک دکوراسیون متناسب هستند. در صورتی که تصمیم دارید از این نوع تابلو ها برای تکمیل نمودن دکوراسیون منزل خود خریداری کنید، می توانید در ادامه با ما همراه باشید:

تکسچر به خمیری گفته می شود که قابلیت شکل پذیری بالایی داشته و می توان با آن طرح ها و اشکال مختلفی را ایجاد نمود. با استفاده از خمیر تکسچر، می توان طرح و بافت مورد نظر خود را بر روی هر سطحی ایجاد کنیم. چرا که این خمیر از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

خمیر تکسچر این امکان را به ما می دهد تا طرح های برجسته زیبایی را بر روی سطحی مانند بوم نقاشی ایجاد کنیم و در آخر تابلو دکوراتیو برجسته مورد علاقه خود را داشته باشیم.

شما می توانید به همراه خمیر تکسچر از تکنیک پتینه کاری نیز استفاده کنید. هم چنین می توانید با آن ورق طلا کار کنید.

لازم به ذکر است که پس از آن که طرح های دلخواه با استفاده از خمیر تکسچر ایجاد شد، پس از خشک شدن این خمیر، می توان به راحتی آن را رنگ آمیزی نمود.

این خمیر کاملا ضد آب بوده و خاصیت چسبندگی چشم گیری دارد. هم چنین مقاومت بالایی در برابر انواع مواد شیمیایی از خود نشان داده و در مقابل قارچ ها، جلبک ها و خزه ها بسیار مقاوم هستند.

برای ایجاد نقش و طرح با استفاده از خمیر تکسچر، از قلمو، کاردک و شابلون کمک گرفته می شود.

تابلو های دکوراتیو برجسته را می توان با سایر مواد و لوازم مانند رزین، پتینه، ورق طلا، رنگ روغن، چوب و… تلفیق کنید. اما انتخاب طرح و رنگ آن به عواملی بستگی دارد که در ادامه در مورد آن ها خواهیم گفت.

تابلو دکوراتیو برجسته
معرفی انواع تابلو دکوراتیو برجسته

در زمان سفارش و خرید تابلو دکوراتیو برجسته به نکات زیر توجه کنید:

در زمان سفارش و خرید تابلو دکوراتیو برجسته باید نکاتی را در نظر بگیرید که در ای بخش از مطلب یک به یک آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

حتما به عناصر و اجزای سازنده تابلو دکوراتیو برجسته دقت کنید. باید با دکوراسیون محل نصب تابلو دکوراتیو سازگاری داشته باشد. به طور مثال اگر بیش تر اجزای دکوراسیون شما از چوب است، می توانید تابلو دکوراتیو خود را با عنصر چوب انتخاب نمایید.

به طرح کار شده بر روی تابلو دکوراتیو دقت کنید. چرا که طرحی که انتخاب می کنید، باید با سبک دکوراسیون محل قرار گیری تابلو دکوراتیو هم خوانی داشته باشد. عدم هماهنگی تابلو با دکوراسیون شما، می تواند محیط را آشفته و شلخته نشان دهد.

ابعاد و اندازه مناسبی را برای تابلو دکوراتیو خود انتاخب کنید. توجه داشته باشید، پیش از آن که اقدام به سفارش تابلو دکوراتیو کنید، باید محل قرار گیری آن را مشخص کنید. از این رو می توانید ابعاد و اندازه مناسب را سفارش دهید.

در صورتی که می خواهید به صورت مداوم به نظافت تابلو دکوراتیو بپردازید، حتما به سراغ متریالی بروید که امکان تمیز کردن تابلو را به شما بدهد. همین طور توجه کنید که برخی از متریال های به کار گرفته شده در ساخت تابلو دکوراتیو برجسته غیر قابل شستشو هستند.

اگر تمایل به استفاده از چندین تابلو دکوراتیو در منزل خود دارید، می توانید یک تصویر را مانند پازل بر روی چندین بوم اجرا کنید تا آن ها را در زمان نصب، در کنار بکدیگر قرار دهید.

تابلو دکوراتیو برجسته
نکاتی برای خرید تابلو دکوراتیو برجسته

نحوه سفارش تابلو دکوراتیو برجسته

شما می توانید پیش از آن که تابلو دکوراتیو مورد علاقه خود را سفارش دهید، طرح مد نظرتان را نتخاب کنید. هم چنین اگر در بین چندین طرح و سازگاری یا عدم سازگاری آن با دکوراسیون خود، تردید دارید، می توانید از طراحان پرینت لوتوس راهنمایی کسب کنید.

پس از ثبت سفارش خود از طریق طراحان پرینت لوتوس، مدت زمانی جهت آماده سازی آن به شما ابلاغ خواهد شد.

پس از پایان این مدت زمان می توانید تابلو دکوراتیو مورد علاقه خود را دریافت نموده و در محل مناسبی نصب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما