تابلو بوم مدرن

تابلو بوم مدرن

تابلو بوم مدرن

تابلو بوم مدرن، به شما این امکان را می دهد تا هر تصویری را که دوست دارید و برای شما یاد آور خاطره ای شیرین است، بر روی آن چاپ کنید و در فضای اتاق یا محل کار خود قرار دهید.

اگر تصمیم‌ دارید برای چاپ تصاویر زیبای خود از چاپ تابلو بوم استفاده کنید، ابتدا باید بوم و چاپ بوم آشنا شوید. پرینت لوتوس در ادامه توضیحات بیش تری در این باره به شما خواهد داد.

تابلو بوم مدرن
معرفی تابلو بوم مدرن

چاپ بوم چیست؟

لطفا چاپ بوم را با نقاشی بوم اشتباه نگیرید! چاپ بوم در واقع تصویری است که با یک چاپگر جوهر افشان، بر روی پارچه بوم چاپ شده است. پس از آن که تصویر مورد نظر بر روی بوم چاپ شد، آن را بر روی قاب می کشند.

البته امکان دارد که شما تابلو بوم را بودن قاب بخواهید‌ و این مسئله یک امر سلیقه ای است.

بوم چیست و از چه جنسی می باشد؟

بوم به پارچه ای محکم و با دوام گفته می شود که از کنف ساخته شده است. امروزه پنبه و پارچه کتان توانسته اند جای کنف را بگیرند. البته چاپ های بوم که برای خانه و محیط کار خود خریداری می کنید، معمولا از جنس پنبه و یا پلی استر است. تفاوتی که این دو جنس با یکدیگر دارند، تنها در دقت رنگ می باشد.

تابلو بوم مدرن
تابلو بوم مدرن چیست؟

مزایای استفاده ار تابلو بوم مدرن

زمانی که تصمیم بگیریدس تصویری دلخواه را بر روی تابلو بوم چاگ کنید، باید بدانید که چاپ تصویر کاملا دائمی است و شما نمی توانید تصویر را از روی بوم پاک کنید. هم چنین بوم بافت متفاوتی را در تصویر شما ایجاد می کند و می تواند به رنگ های استفاده شده در چاپ این تابلو بوم ها، عمق دهد.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  چاپ کنواس

لازم به ذکر است که تصاویر چاپ شده بر روی تابلو بوم ها، تابش خیره کننده ای برای شما نخواهند داشت. هم چنین وزنی سبک دارند.

البته نوع چاپ بر روی تابلو بوم ها، یا کاملا به صورت مات می باشد و یا کاملا به صورت‌ براق. که این کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

انواع چیدمان تابلو بوم مدرن

ابعاد و اندازه های تابلو بوم ها به فضا و چیدمان دیوار شما بستگی دارد. به همین خاطر شما می توانید بسته به فضایی که دارید، ابعاد آن را انتخاب کنید.

شما می توانید برای دیوار ها و فضا های کوچک، از تابلو بوم های یک تکه استفاده کنید. این تابلو بوم ها مانع از شلوغی دیوار اتاق یا محل کار شما شده و احساس خوشایندی به دکوراسیون می دهند.

اما اگر دیواری بزرگ دارید و تصمیم دارید با استفاده از تابلو بوم مدرن، با تصاویر مختلف و متفاوت سطح آن را پر کنید و فضایی دلچسب را بر روی دیوار به وجود آورید، به شما پیشنهاد می دهیم، از تابلو بوم های مدرن چند تکه مانند 2 تکه، 3 تکه و حتی 10 تکه استفاده کنید. شما می توانید یک تصویر را بر روی چند تابلو بوم چاپ کنید و مانند پازل کنار یکدیگر قرار دهید.

تابلو بوم مدرن
چیدمان تابلو بوم مدرن

برای چاپ‌ تابلو بوم های مدرن از چه تصاویری می توانیم استفاده کنیم؟

یکی از تصاویری که شما می توانید برای چاپ تابلو بوم ها استفاده کنید، تصاویر خاطره انگیز خانوادگی هستند. هم چنین شما می توانید از اشکال منحصر به فرد‌ و طراحی های مدرن برای چاپ‌ تابلو بوم ها بهره ببرید.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  چاپ کنواس

البته اگر تصمیم دارید از این تابلو بوم ها در فضای نشیمن و یا برای تکمیل نمودن دکوراسیون مینیمال و مدرن استفاده کنید، به شما طرح های انتزاعی را پیشنهاد می دهیم

جملات الهام بخش برای فضایی آرامش بخش در خانه بسیار تصویری مناسب برای چاپ تابلو بوم ها به شمار می آیند. همین طور می توانید تصویر حیوانات خانگی خود را‌ بر روی این تابلو بوم ها چاپ کنید و بر روی دیواری از خانه و یا اتاق نصب کنید.

تابلو بوم مدرن
استفاده از تابلو بوم مدرن در دکوراسیون

مناظر طبیعی، برای هر سلیقه مناسب است. سبک دکوراسیون خانه یا محیط کار شما هر چه باشد، تصاویر مناظر طبیعی بر روی تابلو بوم های مدرن، می تواند آن را کامل کند و جلوه ای بی نظیر به دیوار ها  و دکوراسیون شما بدهد.

توجه کنید که تابلو بوم های مدرن، به راحتی به وسیله یک میخ و یا پیچ به دیوار متصل می شود و برای شما ایجاد زحمت نمی کند.

هم چنین شما می توانید این تابلو بوم ها را از اشکال مختلف مانند مربع، مستطیل و دایره و همین طور در ابعاد متفاوت و کاملا با در نظر گرفتن فضای قرار گیری تابلو بوم، آن ها را سفارش دهید.

برای انتخاب یک تصویر کاملا متناسب با سبک دکوراسیون خانه و یا محل کار خود می توانید با مشاوران و متخصصین پرینت لوتوس مشورت کنید تا بهترین تصویر را بر روی تابلو بوم با ابعادی متناسب چاپ نمایید.

هم چنین توصیه می کنیم حتما پیش از انتخاب ابعاد تابلو بوم ها، مشخص کنید که پس از تحویل آن، می خواهید تابلو و تصویر را بر روی کدام دیوار و در کدام قسمت نصب کنید. در این صورت می توانید انتخاب راحت تری داشته باشد.

خواندن این مقاله را پیشنهاد می کنیم  چاپ کنواس
تابلو بوم مدرن
سفارش تابلو بوم مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button