قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس خواست مشتری درطرح, رنگ و اندازه دلخواه پذیرفته می شود و بر روی متریال خام کاغذ دیواری چاپ می گردد. طرح ها، براساس کاربریِ محل نصب (منزل، ‏محل کار و غیره) می توانند بسیار متنوع باشند و طیف متفاوتی را از عکس مناظر طبیعی تا پرتره ‏ی یک فرد، شامل شوند. چاپ کاغذ دیواری باید قابل شستشو و پایدار در برابر نور باشد.

 

 خصوصیات چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 •     قابلیت شستشو
 •     رزولوشن بسیار بالا
 •     عدم محدودیت در طرح و رنگ
 •     سرعت بالای تغییر دکوراسیون

چاپ کاغذ دیواری در خانه طراحان سام با بالاترین کیفیت توسط ماشین آلات با تکنولوژی روز ارائه میشود.

 

نکات مهم در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

در این قسمت برخی از نکات مهم در زیبایی چاپ کاغذ دیواری سه بعدی خدمتتان عنوان می گردد. کیفیت عکس و تصویر مورد استفاده هر اندازه عکس مورد نظر از کیفیت بالایی برخوردار باشد زیبایی کاغذ دیواری سه بعدی بیشتر است.

۱-کیفیت کاغذ مورد استفاده کیفیت کاغذ مورد استفاده بطور مستقیم در شفافیت و کیفیت چاپ کاغذ دیواری سه بعدی موثر است.

۲- قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی بر خلاف قیمت بالای آن کیفیت کاغذ ها را به عالی ترین شکل در میاورد. و مورد استفاده در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری است.کیفیت  و قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی مورد استفاده از نظر کیفیت چاپ و دقت در اندازه ها بسیار مهم است. برخی از چاپگر ها به دلیل عدم دقت تصاویری را که چاپ می کنند زمانی که در کنار هم قرار می گیرد کاملاً مچ نیستند. دستگاههای پیشرفته می توانند این ضعف را برطرف کنند.

۳-کیفیت رنگ مورد استفاده در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی یکی دیگر از موارد جهت بالابردن کیفیت تصویر کاغذ دیواری سه بعدی استفاده از رنگ ها بسیار مرغوب می باشد. هر چند که قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی  بسیار بالااست اما دستگاه  رنگهای باکیفیت تر و مرغوب تر میزنند که سبب بالاتر رفتن هزینه نهایی چاپ می گردد ولی این کیفیت بطور کاملاً واضحی بر زیبایی کار اثر مستقیم دارد. تفاوت قیمت شرکتهای مختلف تا حدود زیادی به این موضوع مربوط می شود.

۴-نوع عکس کاغذ دیواری سه بعدی جهت طبیعی تر به نظر رسیدن چاپ کاغذ دیواری سه بعدی خود عکس نیز تا حدود زیادی موثر است.

۵-در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی در نهایت کار نصب کاغذ دیواری توسط نصاب ماهر انجام می شود. کیفیت نهایی زیبایی کار را نصاب آن تعیین می کند. هر چند از بهترین متریال و عکس در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شود ولی در نهایت این نصاب کاغذ دیواری است که می تواند بر زیبایی نهایی مهر تایید بزند. شاید این یادآور مثل قدیمی ما باشد “کار را که کرد، آنکه تمام کرد .

 

 قیمت چاپ کاغذ دیواری

قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی بالا است و روی خود محصول کاغذ دیواری نیز تاثیر به سزایی دارد اما نوع کاغذ دیواری یک نوع از کاغذ دیواری است که مانند پوستر در یک دیوار نصب میشود در طرح ها و سبک های مختلف طراحی میشود و با توجه به ابعاد دیوارتان چاپ میشود. انواع کاغذ دیواری پوستری مثل منظره، تصاویر گل و گیاه،تصاویر هندسی پیچیده،چهره انسان،تابلو نقاشی،تصویر حیوانات و غیره موجود می باشد.کاغذ دیواری پوستری منظره تصویر مناظر شامل جنگل، دریا، کوه، بیابان، تصاویر شهرها و هر آنچه که فکر کنید در آلبومهای کاغذ دیواری پوستری منظره وجود دارد.

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی دارای تنوع بالایی در طرح و نقش هستند. تقریبا هر تصویری با کیفیت بالا را می توان این دستگاه چاپ ایجاد کرد روی این پوستر ها به صورت سه بعدی چاپ نمود.قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی بسته به طرح و جنس پوستر شما می تواند متغییر باشد.قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی ذکر شده برای هر یک متر دیوار است. به طور کلی قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری های سه بعدی به دو دسته تقسیم می شوند.

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

ابعاد چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی متفاوت است که تفاوت قیمت مختلف دستگاه ها در چاپ ابعاد آن است.ابعاد چاپ پوستر دیواری سه بعدی رولی همانند ابعاد دیگر کاغذ دیواری ها است اما ابعاد پوستر دیواری سه بعدی که شامل پوستر سه بعدی نیز می شود به شرح زیر است:

۸ تکه با ابعاد ۳۶۸ در ۲۵۴ سانتی متر

۴ تکه با ابعاد ۲۵۴ در ۱۸۶ سانتی متر

۲ پانل با ابعاد ۲۲۰ در ۹۰ سانتی متر

تک پانل با ابعاد ۱۸۴ در ۱۲۷ سانتی متر

 

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

مدل های چاپ پوستر دیواری سه بعدی

طرح سنگ و چوب در طراحی پوستر دیواری سه بعدی بستگی به قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی طرح های پوستر دیواری سه بعدی رولی معمولا گل، سنگ یا چوب است. شما می توانیدبرای دیوار پشت تلویزیون یا دیوار بالای شومینه از این طرح استفاده نمایید. ازآن جایی که ممکن  است استفاده ازسنگ واقعی دشوار یا پرهزینه باشد؛ می توان از کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ استفاده کرد.

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

نصب پوستر دیواری سه بعدی

برای نصب و قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی ابتدا باید زیرسازی دیوار انجام شود و عیوب دیوار برطرف شود. سپس با چسب مخصوص و برش هایی که در آن نقوش پوستر جفت و جور باشد کار نصب انجام می شود. این یک کار تخصصی است که بهتر است نصاب حرفه ای با ابزار و تجربه لازم انجام دهد.مهم ترین نکته در نصب پوستر دیواری سه بعدی این است که طرح ها با دقت و به طرز صحیح کنار هم قرار بگیرند و درز بین کاغذ ها مشخص نشود.قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی از لحاظ قیمت و هزینه بالاست اما این دستگاه کیفیت پوستر ها رو بالا تولید میکند.

اما این نکته در مورد تصاویر سه بعدی اهمیت زیادی دارد زیرا در صورتی که پوستر حتی به اندازه چند میلی متر جا به جا شوند، در طرح سه بعدی به چشم می آید و طرح به هم می ریزد.به طور کلی نصب پوستری ظرافت بیش تری را نسبت به کاغذ دیواری های معمولی می طلبد و باید در هنگام نصب تا حد امکان از متر لیزری استفاده شود.همچنین قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی بالا است که در نصب با کیفیت آن تاثیر گذار است.

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

انواع چاپ پوستر دیواری سه بعدی

پوسترهایی به صورت رولی با متراژهای متفاوت عرضه می شود که دارای طرح های سه بعدی مانند: انواع سنگ ،گل ، اشکال هندسی استکه در طول رول تکرار شده و بعد از نصب سه بعدی بودن آن مشخص می شود. پوسترهایی سه بعدی هستند که دارای طرح هایی مانند :

ساحل ، جنگل و… می باشد و به صورترولی به فروش میرسد و واحد اندازه گیری این پوسترها مترمربع است و تکه های عمودی تولید میشود که با درکنار هم قرارگرفتن شکل مورد نظر را تشکیل می دهد. مهم ترین مزیت پوستر های سه بعدی قابل شست و شو بودن آن است و طول و عرض آن به اندازه ابعاد دیوار شماست و براین اساس طرح شما برده و ناقص نمی شود.

شرکت پیرینت لوتوس در خصوص تولید و قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی مرغوب و با کیفیت رنگ عالی در خدمت شما عزیزان می باشد.شما می توانید برای مشاوره گرفتن از متخصصان طراحی با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

 

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی

فروش چاپ پوستر دیواری

قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی  و فروش اجرای انواع کاغذ دیواری قابل شستشو باقیمت مناسب وکیفیت عالی در اسرع وقت مشاوره وبازدید رایگان فقط بایک تماس فروش کاغذ دیواری-کاغذ دیواری پشت چسبدار استیکر طرح گل – کاغذ دیواری – چوب – سنگ – اجر نما – برچسب – خود چسب – های گلاس قیمت دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی  وفروش ویژه انواع متریال دکوراسیون داخلی:

انواع پارکت لمینت با بیش از ۳۰۰ طرح و رنگ

انواع کاغذ دیواری با بیش از ۲۰۰۰ طرح و رنگ

انواع کفپوش با بیش از ۳۰۰ طرح و رنگ مستقیم از وارد کننده تهیه نمایید.

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ابتدا توضیح مختصری در ارتباط با کفپوش ها خواهیم داد.

با استفاده از نور پردازی دیجیتال و نورهای هوشمند کفپوش سه بعدی متحرک به وجود آمده است که در برابر قدمها از خود واکنش انجام می دهد که این واکنشها در کفپوش متحرک می تواند هدفمند باشد به صورت مثال مثلا وقتی شما رو راهرویی حرکت می کنید ماهی ها زیر پای شما فرار کنند یا وفتی رو فضای پاییزی حرکت می کنید برگها بکنار بروند .

در نور پردازی کفپوش سه بعدی متحرک شما می توانید سالن عروسی ویژه ای را دیزاین نمایید، و سپس با رقص مورد نظر و موزیک فیلم برداری زیبایی را ایجاد کرده و از دکور خود لذت ببرید. البته در نظر داشته باشید که استفاده از کفپوش سه بعدی متحرک مخصوص مکانهای تقریبا تاریک است تا نور پردازی بتوانید به درستی اعمال شود .

کفپوشسه بعدی متحرک در شرکت دکوراسیون داخلی پرینت لوتوس با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می شود.

عوامل قیمت گذاری کفپوش سه بعدی متحرک :

 • ابتدا به شرایط کف توجه کنید چنانچه رطوبت‌زدایی و چربی زدایی لازم داشت هزینه‌های برطرف سازی هرکدام مجزا محاسبه می‌شود.
 • متراژ در قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک مؤثر خواهد بود هر چه متراژ بیشتر باشد می‌توان از هزینه‌های اجرا کاست. البته دقت کنید در مصرف متریال بلکه در قیمت اجرا.
 • فضای باز به خاطر نوع متریال مصرفی که باید آنتی یو وی باشد معمولاً قیمت بیشتری دارد و چنانچه کف تراز نباشد و خلل و فرج آن زیاد باشد مقدار مصرف متریال جهت زیرسازی بیشتر خواهد بود.
 • مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به نوع کاربری آن بستگی دارد.
 • کفپوش هایی با کاربری زیاد و تحمل فشار و تردد بالا باید مسلح شوند؛ و ضخامت نهایی در این موارد بیشتر خواهد بود.
 • خود ضخامت تعیین شده هم از عوامل مؤثر در قیمت کفپوش سه بعدی متحرک هست.
 • بستر زیرین کار و درواقع شرایط موجود کف هم بعد از بررسی نهایی باید مورد توجه قرار گیرد و چنانچه ایراد هایی داشت که با کفپوش اپوکسی و نحوه‌ی زیرسازی مغایر بود باید مجزا محاسبه شود.
قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک و کفپوش ساده و مدلهای مختلف در زیر به تفکیک ذکر شده است :

 

 • قیمت اجرای کفپوش تک رنگ ساده با ضخامت ۲ میلیمتر : هر متر مربع ۱۵۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجرای کفپوش تک رنگ ساده با ضخامت ۳ میلیمتر : متر متر مربع  ۱۷۵۰۰۰ تومان
 • قیمت اجرای کفپوش تک رنگ ساده با رزین براق : هر متر مربع ۲۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجرای کفپوش سه بعدی و استیکر : هر متر مربع از ۴۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجرای کفپوش ابر و باد : هر متر مربع ۱۹۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجرای کفپوش آسانسور : هر عدد ۷۰۰۰۰۰ تومان
 • هزینه کفسابی ( در صورت نیاز ) : هر متر مربع ۴۰۰۰۰ تومان

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

مزیت کفپوش سه بعدی متحرک:

 1. زیبایی و جلوه یک پارچگی کار
 2.  نصب آسانو
 3. هزینه مناسب

 

معایب کفپوش سه بعدی متحرک:

 1. در مکانهای تاریک استفاده می شود.
 2.  ایجاد سردرد در صورت استفاده زیاد .

 

بررسی : اینگونه کفپوش سه بعدی متحرک بیشتر در سالن ها و مراکز تجاری با نور کم راه اندازی می شود.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک و عوامل دیگر تاتیر گذار در آن :

یک مسئله‌ی مهم در مورد قیمت کفپوش سه بعدی متحرک حائز اهمیت است و دوستان و همکاران عزیزی که این مقاله را مطالعه می‌کنید ازتون خواهش می‌کنم خیلی بهش توجه کنید این هست که به‌سرعت قیمت رو اعلام کنید ابتدا تمام عوامل رو بررسی کنید از مکان پروژه بازدید کنید. نحوه‌ی پرداخت رو مشخص کنید و حتماً کاربری رو مورد توجه قرار بدید. مثلاً در یک مکان صنعتی با تردد لیفتراک با وزنهای بالای بار نباید قیمت کفپوش سه بعدی متحرک رو طوری اعلام کنید که مجبور بشید از سود خود تون کم کنید و یا حتی ضرر کنید.

پس قبل از هر چیز یک بازدید بگیرید و از مکان و کف بررسی‌های لازم رو انجام بدید.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

با گذر از پایین بودن قیمت کفپوش سه بعدی متحرک ، این نوع کفپوش اپوکسی سه بعدی میتواند محیط داخلی خانه شما را متفاوت از دیگران و با جلوه ای فوق العاده نشان بدهد و این را بدانید که حال از هر پوششی یرای کف مورد نظر خود استفاده میکنید که معمولا از چوب ، سرامیک ، لمینت هستندد توانایی مقابله با اپوکسی سه بعدی را ندارند. جالب بودن این نوع کفپوش این است که از تصاویر زاویه دار یا همان پرسپکتیو و با در نظر گرفتن لایه های نیمه شفاف زیادی استفاده میشود تا حس سه بعدی بودن منتقل شود .

حتما پیشنهادمیکنم که به مقاله چاپ تابلو دیواری مدرن رفته تا از مطالب جدیددر این حوزه اگاهی کسب بکنید…

قیمت کفپوش سه بعدی زنده! (متحرک)

شاید با خواندن این تیتر تعجب کرده باشید و شاید هم از قبل نام این نوع از نسل کفپوش های سه بعدی جدید را شنیده باشید. بله درست شنیده اید!

در واقع این نوع از کفپوش سه بعدی که در بیشتر مواقع استفاده و کاربری این مدل در فضا های عمومی و مکان های لوکس مانند هتل ها و رستورانهای مدرن و تالارهای مجلل با استفاده از روش های هوشمند در نورپردازی های دیجیتال ایجاد می گردند کفپوش سه بعدی متحرک طوری تولید می شوند که در برابر قدم های افرادی که بر روی آنها راه می روند,عکس العمل نشان داده و حرکتی متناسب با گام های فرد در آن ایجاد میکند. به عنوان مثال برخی از آنها به شکلی طراحی شده که برگ های پاییزی پر شده است و با گام برداشتن فرد روی آنها این برگ ها کنار میرود و مسیر باز میشود!

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به چه عواملی بستگی دارد:

اولین و مهمترین عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت کفپوش سه بعدی متحرک نوع آن است.

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در منزل به متراژ – زیرسازی و مسافت مشتری تا محل کارگزار (در مورد شهرستانهای اطراف توافقی صورت میگیرد که هزینه های ایاب و ذهاب هم محاسبه شود) بستگی دارد.

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در منزل مبلغ ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می‌باشد و چنانچه متراژ بالای ۱۰ متر بود تا ۲۸۰ هزار تومان هم امکان اجرا وجود خواهد داشت. برای اجرای استاندارد همان ضخامت ۳ تا ۴ میل را درنهایت خواهیم داشت.

نکته: توجه کنید قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک که در این مقاله گذاشته میشود بر اساس یک اجرای استاندارد و کاملاً حرفه‌ای می‌باشد ممکن است با قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک پایین‌تر هم اجرا صورت گیرد ولی مطمئن باشید که یا از متریال مرغوب استفاده نمی‌شود و یا کارگزار از حق‌الزحمه‌ی خود تخفیف قائل می‌شود و یا استاندارد استفاده از متریال رعایت نمیشود.

 

نحوه استفاده از کفپوش سه بعدی

 • ابتدا عکس و طرح دلخواه کفپوش سه بعدی را انتخاب می نمایید.
 • سپس ما آن را ویرایش و تغییر میدهیم.
 • در مرحله بعد پرسپکتیوی مناسب با مکان مورد نظر ایجاد میکنیم که به این نوع کفپوش ها حس بسیار جالبی را در هر مکان خلق میکند.
 • سپس عکسها یا طرحهایتان را با دستگاه های حرفه ای پرینت، چاپ میکنیم.
 • بعد از آن عکس را بر روی سطح مورد نظر می چسبانیم.
 • در انتها روی عکس را با لایه هایی از لاک الکل و مواد اپوکسی می پوشانیم.
 • البته انجام مراحل ذکر شده دشوار و تخصصی می باشد.
قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

 

انواع مدل کفپوش سه بعدی متحرک و مدرن برای خانه های امروزی

این کفپوش ها را می توان برای تزیین اتاق خواب, تزیین اتاق نشیمن و تزیین آشپزخانه و … استفاده نمود در نظر داشته باشید بهترین مکان برای استفاده از چنین کفپوش هایی در حمام و سرویس بهداشتی خانه است. زیرا مدل های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس برای این قسمت کاملا مناسب هستند. اما با خلاقیت بیشتر می توانید از آنها در دیگر اتاق های خانه مانند آشپزخانه هم استفاده به عمل آورد. زمانی که وارد یک محیط با کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا می شوید، درست مانند این است که موج های دریا هنگام ورود شما به اتاق از کف زمین به سمت بالا حرکت می کنند . استفاده از کفپوشهای مختلف به لحاظ نوع استفاده در هر محل مناسب حائز اهمیت است.

کفپوش سه بعدی تمامی مشکلات شما را حل نموده است، اجرای کفپوش سه بعدی متحرک راحت و بی دردسر تر از انواع کفپوش به حساب می آید و مزیت مهم این کفپوش سه بعدی متحرک یک دست شدن کار و استفاده از طرح دلخواه و ازهمه مهمتر ضد خش بودن آن است. انواع کفپوش سه بعدی متحرک از لحاظ مکان اجرا: کفپوش سه بعدی اتاق کودک، کفپوش سه بعدی اتاق خواب، کفپوش سه بعدی حمام، کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی، کفپوش سه بعدی سالن، کفپوش سه بعدی پذیرایی، کفپوش سه بعدی لابی، کفپوش سه بعدی راه پله، کفپوش سه بعدی آشپزخانه است.

 

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک در منزل مسکونی

برای نصب و تعیین قیمت کفپوش سه بعدی متحرک متراژ بسیار مؤثر است. به‌ طور مثال برای نصب یک کفپوش از متراژ یک متر تا پنج متر هزینه‌ی متریال جدا محاسبه می‌شود ولی اجرت نصب زیر ۵ متر همان ۵ متر منظور می‌گردد.دقت کنید فقط اجرت نصب کفپوش ۵ متر و متر یال‌ها به همون اندازه‌ی مورد مصرف حساب می‌شود. البته در بیشتر موارد این مدل متراژها به صورت چکی قیمت داده می‌شود.

یعنی مثلاً برای یک متر کار ممکنه ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری بشه که در واقع میشه گفت رقم معقولی هم هست و باید این مسئله رو در نظر بگیرید که یک نصاب چه برای یک متر و چه برای ده متر کار باید ۴ تا ۶ روز زمان صرف کنه و این خودش سبب میشه که قیمت کفپوش سه بعدی متحرک برای متراژ پایین این گونه محاسبه میشود.

در بحث قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به عوامل زیادی برمی‌خوریم که محاسبه آن‌ها می‌تواند قیمت نهایی را با اختلاف مواجه کند و همیشه کارفرما و کارگزار باید این عوامل را بررسی کنند تا به مطلوبترین قیمت کفپوش سه بعدی متحرک برسند که برای طرفین قابل قبول باشد.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک استیکری

قیمت کفپوش های دوبعدی یا همان طرح های استیکر یا وکتور حدود متری ۲۵۰ تا ۳۵۰ قیمت گذاری میشود. این مدل نسبت به کفپوش سه بعدی یک مرحله اضافه تر دارد و به جای پوستر از طرح های اسلیمی برای یک قسمتهایی استفاده میشود. مرحله ی اضافه تر روکش است که ممکن است در طرح سه بعدی نیازی نباشد ولی چون سطح کار دیده میشود حتما باید رنگ کفپوش کامل و تمیز باشد. در این مدل اجرا باید معمولا باید رنگ رویه دو بار اجرا شود چون کوچک‌ترین ایرادی در کف مشهود خواهد بود؛ و به همین دلیل قیمت آن با قیمت کفپوش سه‌ بعدی متحرک زیاد تفاوت نخواهد داشت.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک به ازای هر متر چگونه محاسبه می‌شود:

برای محاسبه‌ی ریز قیمت‌ کفپوش سه بعدی متحرک باید تمامی جزئیات اجرا و مراحل اجرایی بررسی شود.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک اپوکسی صنعتی به چه عواملی بستگی دارد:

قیمت کفپوش های صنعتی به عوامل بسیار زیادی بستگی داره که من برای اینکه بتونم یک‌چشم انداز خوب و درست به شما ارائه بدم باید هزاران مدل از نوع اجرا و نحوه‌ای انتخاب و میزان مصرف متریال ها رو تعریف کنم.

بهترین راه‌حل برای تعیین قیمت یک بازدید دقیق و حساب‌شده است.

نکته‌ی مهم: چنانچه شما دوست عزیز برای قیمت دادن و قیمت گرفتن سؤالی داشتید می تونید بعد عکس و اطلاعت مکان پروژه رو برای مشاوران ما ارسال کنید تا برای قیمت‌گذاری شمارا راهنمایی کنیم.

 

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

قیمت کفپوش سه بعدی متحرک

 

دوستان عزیز برای شروع سعی کنید موارد زیر را بررسی کنید:

 • زیرسازی
 •  متراژ
 • فضای موجود (فضا باز است یا بسته)
 • میزان خرابی کف و تراز بودن کف
 • وجود رطوبت و چربی و میزان آلودگی

هرکدام از این موارد در قیمت کفپوش سه بعدی متحرک مؤثر است.

حتما با تماس بگیرید 

 

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن زینت بخش دیوارهای منازل و از جمله محصولات اصلی در چیدمان و دکوراسیون داخلی منازل می باشد . در این بین تابلوهایی با طرح سنتی و ایرانی طرفداران بسیاری در بین معماران و طراحان داخلی و همچین هم وطنان عزیزمان پیدا کرده است که نشان دهنده هنر و هویت ایرانی است .

 

اجرای نقاشی دکوراتیو در تهران با قیمت و هزینه ارزان

چاپ تابلو دیواری مدرن یا نقاشی دکوراتیو یا هنر های دکوراتیوی یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون منزل به حساب می آیند که در تنوع بسیار وسیع میباشند.

تکنیک هایی که میتوان انجام داد  چاپ تابلو بوم نقاشی دکوراتیو  بسیار متفاوت میباشد که تمام پرسنل و مهندسین مجموعه پرینت لوتوس  کلیه این تکنیک ها را میشناسند و به خوبی میدانند که در هر منزل باید با استفاده از کدام تکنیک نقاشی را انجام داد .

ضمن اینکه در تمامی این روش ها از مواد و رنگ های خاص و متفاوتی استفاده میشود . اجرای این نقاشی دکوراتیو در تهران به وسیله رنگ های روغنی یا رنگ های تکسچر و اکریلیک با هزینه و قیمت بسیار مناسب و ارزان انجام میشوند . پس اگر میخواهید دکوراسیون منزل خود را به زیباترین شکل ممکن در بیاورید میتوانید با شماره تماس های ما که در همین وب سایت قرار دارد تماس بگیرید و اقدام به خرید نقاشی یا چاپ تابلو دیواری مدرن کنید.

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن

اجرای نقاشی های دکوراتیو روی سفال , چوب , شیشه و تابلو

چاپ تابلو دیواری مدرن با تکنیک های زیبا توسط شرکت ما را میتوان یکی از مهمترین کاربردهای این مدل نقاشی دانست . همانطور که در تصاویر این صفحه نیز مشاهده میکنید باید توجه کنید که تمامی این تابلو ها با استفاده از این نوع , نقاشی شده اند . گروه ما میتواند به زیبایی هرچه تمام تر و با دقت و وسواس بالا کلیه طرح های زیر را در چاپ تابلو دیواری مدرن پیاده سازی کند.

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن یکی از اجزای زیبا برای دکوراسیون در منازل است. تابلو دیواری مدرن با الهام گرفتن از ذوق و هنر و گرفتن ایده از روح انسان طراحی می شود.

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن

 

معجزه چاپ تابلو دیواری مدرن در زیبایی منازل

تابلوها یکی از زیباترین وسایل برای دکوراسیون در منازل و محیط های کاری هستند.  معمولاً تابلوهای نقاشی بر روی دیوارهای منازل در اولین دید بسیار جلب توجه می کنند. از میان انواع تابلو دیواری ها، معمولاً چاپ تابلو دیواری مدرن بر روی دیوار سریعتر خود نمایی می کند، زیرا در طراحی و چاپ تابلو دیواری مدرن آمیزه ای از ذوق و هنر انسانی بر خواسته از احوالات روحی انسان ها استفاده شده است .

حتما پیشنهادمیکنم که به مقاله قیمت کفپوش سه بعدی متحرک  تا از مطالب جدیددر این حوزه اگاهی کسب بکنید…

هنر چاپ تابلو دیواری مدرن چیست؟

این محصول به دلیل هنر استفاده شده و ایده خاصی که در طراحی آنها استفاده شده است، با ارزش هستند و  گاهاً بسیار هم گران قیمت هستند. رنگ های که در تابلو دیواری مدرن استفاده می شود، بیشتر تابع یک هارمونی می باشند که نشان دهنده تفکر فرد نقاش است. معمولاً کسانی که به  دنبال خریدیا چاپ تابلو دیواری مدرن هستند،  باید به سبک دکوراسیون منزل خود برای همخوانی با این رنگ ها توجه کنند.

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

چاپ تابلو دیواری مدرن

 

 

مدل تابلو نقاشی مدرن دیواری

یکی از پرطرفدارترین تابلو های نقاشی، نقاشی مدرن دیواری است که آمیزه ای از طبیعت و از هنر می باشد. گاهاً در این تابلوها بیشتر احوالات روح انسانی را به همراه طبیعت  آمیخته و در نتیجه یک زیبایی خاصی را به نمایش می گذارند. کسانی که راهنمای خرید یا چاپ تابلو دیواری مدرن هستند، توصیه می کنند برای اتاق پذیرایی نباید از تابلو های دیواری مدرن با رنگ های بسیار غلیظ استفاده کرد. بهتر است در این اماکن از تابلو هایی استفاده کنید که آرامش بخش روح شما باشند و بتوانند اثرگذاری بهتری در منزل شما داشته باشند.

مثلا از تابلوهایی با رنگ های ملایم مثل سفید استفاده کنید. معمولاً این محصول به واکنش های پیچیده در مقابل فلسفه مدرن  اشاره می کند. این تابلو ها، تجسمات پیچیده  فلسفی را به شکل متافیزیک و عینی در می آورند.

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

 

چاپ تابلو دیواری مدرن

برای چاپ تابلو دیواری مدرن بهتر است در ابتدا با مشاوران طراحی دکوراسیون منازل صحبت کنید و از ایده آنها در انتخاب رنگ ها برای خانه های خود استفاده کنید. لازم نیست که برای چاپ تابلو دیواری مدرن هزینه زیادی بپردازید. می توانید به راحتی با خرید اقساطی و چاپ تابلو دیواری مدرن، اولاً هزینه های خود را قسط بندی کنید و ثانیاً فضا و اتمسفر خانه را به نحوه بسیار زیبایی طراحی کنید. چاپ تابلو دیواری مدرن اهمیت زیادی در طراحی یک منزل می تواند داشته باشند، تا جایی که می توان گفت منبع الهام گیری دکوراسیون منزل محسوب می شوند.

می توانید در کنار سایر رنگ هایی که در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنید، از یک تابلو نقاشی که گاها الهام بخش تمام رنگ های استفاده شده در دکوراسیون منازل است، استفاده کنید . می توانید برای خرید این تابلو های زیبا به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و با توجه به علایق خود و رنگ مورد نظر خود تمام تابلو های که می توانند مورد نظر شما باشند را ببینید و سپس اقدام به یک خرید کاملا هوشمندانه کنید.

 

حتما با تماس بگیرید 

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی

گزینه ای بسیار متناسب جهت استفاده در دکوراسیون داخلی می باشد. چاپ تابلو بوم نقاشی در این مجموعه بصورت دیجیتال، مستقیم بر روی سطح بوم انجام می شود و به شما این امکان را می دهد که بدون محدودیت در طرح ، تعداد رنگ و یا ابعاد از آن برای تزئینات داخلی از قبیل:  چاپ تابلو بوم نقاشی ( چاپ عکسهای آتلیه ای و یا عروس و داماد )، انواع تابلو هنری انواع چاپ پرده شید و غیره استفاده نمایید. لازم به ذکر می باشد که تابلو بوم بوم نقاشی تولیدی این شرکت با قابلیت قلم زنی با رنگ روغن و اکریلیک و با ماندگاری رنگ بسیار بالا می باشد.

چاپرتابلو بوم نقاشی در شرکت دکوراسیون داخلی پرینت لوتوس با بهترین قیمت و کیفیت چاپ و در انواع منظره، طبیعت، اتاق کودک و … عرضه می شود.

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی بهترین گزینه برای هدیه و یادگاری از طرف شما به کسانی که دوستشان دارید می باشد. چاپ روی بوم نقاشی با سیستم یو وی جت ( UV Jet ) انجام شده و پس از چاپ هیچگونه حلالی ندارد و در محیط های نمناک و یا مرطوب قابل استفاده می باشد.

جهت چاپ تابلو بوم نقاشي مي توانيد از گالري تصاوير و گالري هنري بازديد كرده و تصوير مورد نظر خود را انتخاب كنيد. آلبوم تصاویر چاپ تابلو بوم نقاشی در مجموعه ای زیبا و جامع گردآوری شده است که برای مشاهده روی لینک آلبوم تصاویر کلیک نمایید. همچنین شما می توانید هر تصویر و یا متن انتخابی خود را برای چاپ ارسال نمایید.

 

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی

 

چاپ عکس روی بوم

درست است که مردم عکس های منحصر به فرد را دوست دارند اما وجود عکس های دیجیتالی و چاپ دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که یک عکس را چند بار روی کنواس چاپ کرده و آن ها را به هدیه های جذابی تبدیل کرده است. چاپ عکس روی بوم و هدیه آن به بزرگترهای خانواده آن ها را خیلی خوشحال می کند. خصوصا اگر این عکس ها خاطره انگیز باشد و روی بوم با کیفیت چاپ شده باشد. ویژگی چاپ تابلو بوم نقاشی دوباره که این نوع چاپ دارد برای نقاش ها و عکاس های حرفه ای خیلی سودمند است. با کمک گرفتن از چاپ دیجیتال عکس ها و کارهای خود را روی بوم چاپ کرده و به فروش می رسانند.

چاپ تابلو بوم نقاشی هم برای افراد معمولی و هم هنرمند ها خیلی مزیت دارد و به همین سبب آن را به یک انتخاب پرطرفدار تبدیل کرده است. قابلیت هدیه شدن آن باعث شده است درخواست برای چاپ روی بوم با سبک چاپ دیجیتال به مناسبت های مختلف به شدت افزایش یابد.

 

انواع چاپ روی بوم

چاپ تابلو بوم نقاشی روی بوم (چاپ کانواس) به دو صورت با کلاف و بدون کلاف صورت می گیرد. در چاپ با کلاف،  چارچوبی دورتادور سطح چاپ شده قرار می‌گیرد و در چاپ بدون کلاف، طرح صرفا روی کنواس چاپ می شود. این نوع چاپ تا عرض ۱ متر قابل ارائه می باشد.

 

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی

 

چاپ تابلو بوم نقاشي

چاپ عکس و تصویر بر روی انواع بوم بصورت رول یا با چهار چوب بسیار زیبا و ماندگار بدون محدودیت در ابعاد، تعداد رنگ و یا ضخامت با ضمانت در ماندگاری چاپ است. چاپ تابلو بوم نقاشی گزینه ای بسیار متناسب جهت استفاده در دکوراسیون داخلی میباشد.

 

چاپ روي بوم نقاشي

چاپ تابلو بوم نقاشی در این مجموعه بصورت دیجیتال، مستقیم بر روی سطح بوم انجام می شود و به شما امکان می دهد که بدون محدودیت در طرح ، تعداد رنگ و یا ابعاد از آن برای تزینات داخلی از قبیل: چاپ تابلو نفیس ( چاپ عکسهای آتلیه ای و یا عروس و داماد )، انواع تابلو هنری  انواع چاپ پرده شید و غیره استفاده نمایید.

چاپ تابلو بوم نقاشی بهترین گزینه برای هدیه و یادگاری از طرف شما به کسانی که دوستشان دارید. چاپ تابلو بوم نقاشی با سیستم یو وی جت ( UV Jet ) انجام شده و پس از چاپ هیچگونه حلالی ندارد و در محیط های نمناک و یا مرطوب قابل استفاده می باشد.

 

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی

 

چاپ کنواس

چاپ تابلو بوم نقاشی ( کنواس ) در چاپ دیجیتال فضای داخلی برای نمایش تابلوهای نفیس هنری در آتلیه ها و گالری‌ها، چاپ عکس‌ها، دکوراسیون داخلی منازل، هتل ها و دفاتر کاری، چاپ پرده های شید و به طور کلی نمایش نقوش و طرحها در قطع بزرگ و با بهترین کیفیت چاپ و نمایش تصویر به کار می‌رود.

چاپ تابلو بوم نقاشی ( کنواس ) را معمولا درون یک فریم قرار می دهند. با کشیدن کنواس روی فریم ها و تنظیم آن یک صفحه گالری خیلی زیبایی ایجاد می شود. این سبک از به نمایش گذاشتن عکس ها برخلاف شیوه های سنتی جلوه ی خاصی به چاپ روی بوم می دهد.

 

انواع چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی (چاپ کانواس) به دو صورت با کلاف و بدون کلاف صورت می گیرد. در چاپ با کلاف، چارچوبی دورتادور سطح چاپ شده قرار می‌گیرد و در چاپ بدون کلاف، طرح صرفا روی کنواس چاپ می شود. این نوع چاپ تا عرض ۱ متر قابل ارائه می باشد.

 

یکی از خدمات بسیار عالی و زیبایی که پرینت لوتوس ارایه میکنه چاپ تابلو دیواری مدرن هستش میتوانید به مقاله چاپ تابلو دیواری مدرن مراجعه کنید.

چاپ تابلو بوم

عکاسی دیجیتال اشتراک گذاشتن عکس ها را با دیگران خیلی آسان کرده است. با چند کلیک می توانیم عکس ها را به کمک ایمیل ارسال کنیم. یا آن ها را در وب سایت آپلود کرده و یا در شبکه های اجتماعی منتشر کنیم. با این حال این ترند هم زیاد جالب نیست.

به عبارتی دیگر تمام عکس ها و خاطرات ما در حافظه کامپیوتر مانده و متاسفانه در زندگی واقعی و اتاق های خود نمی توانیم عکس ها را نمایش دهیم. چاپ تابلو بوم با سبک چاپ دیجیتال به این مشکل پایان می دهد و دوباره عکس ها در اتاق و منزل ما ظاهر می شوند و دکوراسیون خانه ما را تکمیل می کنند.

 

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی

 

قیمت چاپ بوم

قیمت چاپ تابلو بوم نقاشی پایین آمده است و برای چاپ عکس ها گزینه ی ارزانی است. همچنین این نوع چاپ ارزش بیشتری هم دارد. چاپ دیجیتال روی بوم خیلی بادوام است. به این خاطر جوهری است که برای چاپ کانواس مورد استفاده قرار می دهد. این جوهرها به درون بوم نفوذ می کنند و سطحی نیستند. همچنین جوهرهای محافظ یو وی UV را هم می توان استفاده کرد که در برابر تابش خورشید مقاومت می کنند. استفاده از فریم و بوم های با کیفیت هم در بادوام بودن چاپ بی تاثیر نیستند. در برخی موارد ترمیم کاغذ بوم هم دوام آن را بیشتر می کنند. به عبارتی دیگر با این کار تابلو ها برای چند قرن می مانند.

 

 

چاپ عکس روی بوم

درست است که مردم عکس های منحصر به فرد را دوست دارند اما وجود عکس های دیجیتالی و چاپ دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که یک عکس را چند بار روی کنواس چاپ کرده و آن ها را به هدیه های جذابی تبدیل کرده است. چاپ عکس روی بوم و هدیه آن به بزرگترهای خانواده آن ها را خیلی خوشحال می کند. خصوصا اگر این عکس ها خاطره انگیز باشد و روی بوم با کیفیت چاپ شده باشد. ویژگی چاپ دوباره که این نوع چاپ دارد برای نقاش ها و عکاس های حرفه ای خیلی سودمند است. با کمک گرفتن از چاپ دیجیتال عکس ها و کارهای خود را روی بوم چاپ کرده و به فروش می رسانند.

چاپ تابلو بوم نقاشی هم برای افراد معمولی و هم هنرمند ها خیلی مزیت دارد و به همین سبب آن را به یک انتخاب پرطرفدار تبدیل کرده است. قابلیت هدیه شدن آن باعث شده است درخواست برای چاپ تابلو بوم نقاشی با سبک چاپ دیجیتال به مناسبت های مختلف به شدت افزایش یابد.

حتما با ما تماس بگیرید

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی توسط چاپگرهای قدرمند و پیشرفته برروی کاغذ های مخصوص چاپ می شوند. چاپگرهای برندهای اپسون و اچ پی از جمله بهترین برندهای چاپگر هستند. عکس های مورد استفاده در این نوع چاپگرهای باید متناسب با سایز کاغذ مورد استفاده دارای بالاترین کیفیت باشند. مطمئنناً زیبایی بیشتر بسته به عواملی مختلفی از جمله نوع چاپگر ، رنگ مورد استفاده  و کیفیت عکس دارد. عکس ها برروی کاغذ ها بصورت رلی چاپ می شوند و کنار هم قرار می گیرند و تصویر را ایجاد می کنند. یکی دیگر از مواردی که باید توجه داشت کسی است که پای دستگاه چاپگر بوده و طرح ها را برای چاپ آماده می کند.

برخی از چاپگرها دارای عرض های بزرگ هستند که می توان همزمان دو رل کاغذ با عرض ۱ متر را کنار هم قرار داد و چاپ کرد. بهترین دستگاه ها با سرعت بالا می توانند در روز (۱۰ ساعت) تا ۳۰۰ متر مربع نیز چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری چاپ کنند. کیفیت کاغذ دیواریهای پوستری و سه بعدی تا حد زیادی وابسته به نوع کاغذ مورد استفاده دارد.

کاغذ دیواری های کره ای ، ترک و چین جزو پر استفاده ترین کاغذ ها هستند. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی برروی کاغذهای فیبرو، چرم و پیپر جزو رایجترین انواع هستند. در حال حاضر در کشور شرکت های متعددی آماده ارائه این خدمات به مشتریان هستند.

 

 

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

سفارشی : به چاپ کاغذ دیواری سه بعدی ای گفته می شود که طرح مورد نظر ارائه می شود و متخصص های این زمینه بررسی های لازم را انجام می دهند تا با ابعاد در نظر گرفته شده کاغذ دیواری سه بعدی را آماده کنند که در هنگام نصب برش خورده نباشد و طرح ناقص نشود. شرکت تزئینات داخلی پرینت لوتوس با در اختیار داشتن دستگاه های به روز سعی در تولید و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی مرغوب و با کیفیت کرده است که از نظر کیفیت رنگ عالی و طرح های بسیار متنوع برخوردار است.

پوستر و کاغذ دیواری شرکت تنوع بالایی دارد مانند : پوستر سه بعدی طبیعت ، پوستر سه بعدی کلاسیک ، پوستر سه بعدی کودک ، پوستر سه بعدی سقفی ، پوستر سه بعدی گل ، پوستر سه بعدی

شهری و سنتی تاریخی ،پوستر سه بعدی حیوانات ، پوستر سه بعدی مشاغل و … پرینت لوتوس امکان تولید چاپ کاغذ دیواری سه بعدی با طرح دلخواه شما به صورت سفارشی را دارد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی از جدیدترین نوع کاغذ دیواری است که امروزه در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد و دارای طرفداران زیادی می باشد. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی به دو صورت عرضه می شود: ۱-آماده ۲- سفارشی  آماده : به نوعی از کاغذ دیواری یا پوستر دیواری گفته می شود که در فروشگاه ها موجود می باشد و متقاضیان با انتخاب طرح ، رنگ و ابعاد آن را خریداری می کنند.

 

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

مزیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

یکی دیگر از مزیت های چاپ پوستر دیواری سه بعدی این است که شما می توانید هر تصویری که دوست دارید ( به شرط آنکه کیفیت قابل قبولی داشته باشد ) را بر روی این پوستر دیواری ها چاپ کنید .

یک گام جدید و تحولی عظیم در چاپ پوستر دیواری سه بعدی ، ورود تصاویر عمق دار و سه بعدی به این عرصه می باشد که نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است. با نصب این پوستر دیواری سه بعدی می توان منزل یا محل کار را بزرگتر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دو چندان به دکوراسیون محیط بخشید . برخی تصور می کنند که خود پوستر دیواری برجسته است در صورتی که در واقع این طور نیست ! این از خاصیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی می باشد .

 

 

پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری

با یک انتخاب مناسب و درست و با کمترین هزینه به خانه خود زیبایی و روح ببخشید.

طرح های چاپ پوستر دیواری سه بعدیمعمولا به چند دسته تقسیم میشود:

 • کاغذ دیواری طرح کودک
 • کاغذ دیواری طرح اسپرت
 • کاغذ دیواری مناظر طبیعی
 • کاغذ دیواری طرح اسپرت
 • کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری پوستری همانند کاغذ دیواری نصب میشود و قابل شستشو میباشد.

 

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و تفاوت آن با پوستر سه بعدی

امروزه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی به عنوان یکی از انواع دیوارپوش در ایجاد دکوراسیون خلاق و منحصر به فرد تاثیر بسیار زیادی دارد. در عصر جدید ارتباطات، به ویژه در شهرهای پرجمعیت، به علت کمبود فضا، آپارتمان ها کوچکتر می شوند. در چنین محیطی ایجاد یک فضایی که به نظر بزرگ برسد، راهکار مناسبی است. در عین حال با کاغذ دیواری سه بعدی ، می توان رویایی در عمق و فضا ایجاد نمود.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به بزرگتر نشان دادن فضا کمک می نماید.

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

کاغذ دیواری سه بعدی چیست

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه بعدی بودن نیست. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی هم با کاغذ دیواری های دیگر تفاوت چندانی ندارد اصولا تفاوت قیمت کاغذ دیواری ها در نوع آلبوم و در واقع جنس و برند آنهاست.

 

طراحی دکوراسیون داخلی با چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

وقتی از چاپ کاغذ دیواری سه بعدی صحبت می شود، عموما در ذهن افراد پوستر دیواری سه بعدی نقش می بندد؛ در حالی که چاپ کاغذ دیواری سه بعدی رولی که دارای طرح سه بعدی تکرار شونده مانند سنگ دکوراتیو، آجر یا چوب باشد را نیز شامل می شود.

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که طبق سفارش شما براساس اندازه، طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید و خام کاغذ دیواری چاپ شده و به روش کاغذ دیواری های استاندارد قابل نصب می باشند. در کاغذ دیواری سفارشی با طرح هایی مانند : شهر، جنگل، دریا، پرتره و … کیفیت چاپ بسیار مهم می باشد چرا که حس وجود منظره ای دلنشین در منزل و محل کار را به شما القا می کند و همچنین این تصاویر می بایست نسبت به نور مقاوم بوده و قابل شستشو باشد.

امروزه در دکوراسیون داخلی، بسیار از این کاغذ دیواری ها استفاده می شوند زیرا نسبت به رنگ و سنگ های تزئینی مقرون به صرفه تر، با جلوه زیباتر، سرعت انجام کار بیشتر و با طرح سفارشی و دلخواه می باشد. جنس این کاغذهای دیواری ترکیبی از کاغذ، روکش های PVC و یا پلی اورتان می باشد که باعث کیفیت بی نظیر و شستشو پذیری این محصول می شود.

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی اختصاصی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی اختصاصی قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر بر روی دیوار و یا هر سطح عمودی چیده شده و کاغذ دیواری را می سازند. معمولا پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری ها شامل هر دو عنصر متن و گرافیک می باشند. هرچند یک پوستر ممکن است فقط شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دوحالت می تواند چشم نواز و جذاب باشد و دیوار و سطح شما را با دیگران کاملا از دیگران متمایز نماید.

از پوستر های دیواری برای مقاصد گوناگونی از جمله تبلیغ یک برند، معرفی یک محصول و علی الخصوص زیبا سازی محیط با استفاده از آثار هنری مشهور و یا طرح های گرافیکی برای محیط های مسکونی و اداری تجاری استفاده می شود. نصب پوستر ها میتواند تفاوت های ویژه ای در دکوراسیون محیط زندگی یا کار شما ایجاد کند البته باید دقیق انتخاب کنید چون معمولا مناظر شلوغ در طولانی مدت خسته کننده میشوند.

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی پوستری

صفحات کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته ها، طرح ها، نقاشی ها و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح عمودی تعبیه شده اند. پوسترهای معمولی از نقاشی و نوشته تشکیل شده اند اما ممکن است یک پوستر دارای نقاشی محض یا نوشته تنها باشد.

پوسترها ممکن است برای جلب توجه و یا اطلاع رسانی بر روی دیوارها چسبانده شوند در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی از تکنولوژی چاپ دیجیتال به کار گرفته میشود، و وقتی پای صحبت این تکنولوژی و صنعت بزرگ به میان می آید یعنی اینکه شما میتوانید کاغذ دیواری را تبدیل به دنیای وسیع و بزرگی بکنید که محدودیت در آن وجود ندارد. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر دیواری حدودا بعد یک قرن از پیدایش کاغذ دیواری پا به دنیای تزیینات داخلی گذاشت.

 

کاغذ دیواری سه بعدی ( پوستر دیواری ) در واقع نوعی خاص از کاغذ دیواری است که شما تصاویر مختلف و متنوعی را در آن میبینید، ابعاد این نوع کاغذ دیواری بسته به مکانی که قرار است در آن نصب شود فرق می کند.

 

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

حتما با ما تماس بگیرید 

تلفن شرکت پرینت لوتوس:

۰۲۱۴۶۱۲۹۱۶۲

۰۹۹۰۰۰۸۵۱۰۰

۰۹۹۰۰۰۸۵۲۰۰

۰۹۹۰۰۰۸۵۳۰۰

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

یکی از جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی این روزهاست که طرفداران زیادی پیدا کرده است. چاپ پوستر دیواری سه بعدی با طراحی خاصی تولید می شوند.

قیمت ، فروش و نصب انواع پوستر دیواری سه بعدی ، طبیعت، هنری، گیتی نما و وکتور

چاپ پوستر دیواری سه بعدی در شرکت دکوراسیون داخلی پرینت لوتوس با بهترین قیمت و کیفیت چاپ و در انواع پوستر دیواری سه بعدی منظره، طبیعت، اتاق کودک و … عرضه می شود.

طرح های سه بعدی که چشم ها را فریب می دهند!

امروزه پوسترهای سه بعدی اتاق کودک دختر و پسر و نوجوان جای خود را در میان خانواده ها و به خصوص جوانان و نوجوانان باز کرده اند. پوسترهای سه بعدی از لحاظ سطح سه بعدی بودن دارای درجه بندی هستند. یک سری از طرح های سه بعدی به قدری فریبنده اند که فقط با لمس کردن می توان متوجه شد که این یک تصویر چاپ شده است.

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

همانطورکه میدانید دکوراسیون داخلی و دیزاین کردن منزل یا محل کار همواره در حال تغییر است و متناسب با نیاز های جامعه ابزار های فوق العاده جدید ی در این زمینه معرفی شده است. یکی از زیباترین محصولات برای دکور کردن محل زندگی و یا کار شما چاپ پوستر دیواری سه بعدی است که طرفداران بسیاری دارد و مورد استقبال همه قشر از افراد جوامع قرارگرفته است .

پوستر دیواری به دوحالت ” ابعاد استاندارد “و ” ابعاد سفارشی ” توزیع میگردد که شرکت پرینت لوتوس پوستر دیواری سفارشی ، در ابعاد دیوار شما را عرضه می کند که این مورد از بزرگترین مزایای این محصول می باشد .

 

مزیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

یکی دیگر از مزیت های چاپ پوستر دیواری سه بعدی این است که شما می توانید هر تصویری که دوست دارید ( به شرط آنکه کیفیت قابل قبولی داشته باشد ) را بر روی این پوستر دیواری ها چاپ کنید .

یک گام جدید و تحولی عظیم در چاپ پوستر دیواری سه بعدی ، ورود تصاویر عمق دار و سه بعدی به این عرصه می باشد که نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است. با نصب این پوستر دیواری سه بعدی می توان منزل یا محل کار را بزرگتر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دو چندان به دکوراسیون محیط بخشید . برخی تصور می کنند که خود پوستر دیواری برجسته است در صورتی که در واقع این طور نیست ! این از خاصیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی می باشد .

پوستر دیواری های عمق دار هم به نوعی به گروه پوستر دیواری سه بعدی مرتبط می شوند . پرینت لوتوس انواع پوستر دیواری سه بعدی ، مانند چاپ پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک، چاپ پوستر دیواری سه بعدی منظره، چاپ پوستر دیواری سه بعدی شهر، چاپ پوستر دیواری سه بعدی گل، چاپ پوستر دیواری سه بعدی خلاقانه و بسیاری دیگر از پوستر دیواری های سه بعدی را در آرشیو خود دارد. نکته قابل توجه این است که قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی پرینت لوتوس هیچ تفاوتی با پوستر دیواری های دیگر ندارد ونحوه ی نصب آن هم مانند کاغذ دیواری معمولی است.

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی براساس نوع کاغذ و نوع چاپ تغییر دارد. معمولا توجنس در بازار تهران به عنوان پوستر دیواری باکیفیت بفروش می رسد، چاپ برروی کاغذ چرمی و ابریشمی با دستگاه چاپ پوستر اکوسالونت و چاپ یووی انجام می شود.

 

 •  چاپ پوستر دیواری اکوسالونت برروی چرمی متری ۴۰ هزار تومان
 •  چاپ پوستر دیواری اکوسالونت برروی ابریشمی متری ۵۰ هزار تومان
 •  چاپ پوستر دیواری یووی برروی چرمی متری ۶۰ هزار تومان
 •  چاپ پوستر دیواری یووی برروی ابریشمی متری ۷۰ هزار تومان

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی اختصاصی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر برروی دیوار و یا هر سطح عمودی چیده شده و کاغذ دیواری را می سازند. معمولا پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری ها شامل هر دو عنصر متن و گرافیک می باشند. هرچند یک پوستر ممکن است فقط شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دوحالت می تواند چشم نواز و جذاب باشد و دیوار و سطح شما را با دیگران کاملا از دیگران متمایز نماید.

از پوستر های دیواری برای مقاصد گوناگونی از جمله تبلیغ یک برند، معرفی یک محصول و علی الخصوص زیبا سازی محیط با استفاده از آثار هنری مشهور و یا طرح های گرافیکی برای محیط های مسکونی و اداری تجاری استفاده می شود.

 

کاغذ دیواری سه بعدی و تفاوت آن با پوستر دیواری سه بعدی

امروزه  چاپ کاغذ دیواری سه بعدی به عنوان یکی از انواع دیوارپوش در ایجاد دکوراسیون خلاق و منحصر به فرد تاثیر بسیار زیادی دارد. در عصر جدید ارتباطات، به ویژه در شهرهای پرجمعیت، به علت کمبود فضا، آپارتمان ها کوچکتر می شوند. در چنین محیطی ایجاد یک فضایی که به نظر بزرگ برسد، راهکار مناسبی است. در عین حال با کاغذ دیواری سه بعدی ، می توان رویایی در عمق و فضا ایجاد نمود. کاغذ دیواری سه بعدی برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به بزرگتر نشان دادن فضا کمک می نماید.

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

 

کاغذ دیواری سه بعدی چیست

کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه بعدی بودن نیست. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی هم با کاغذ دیواری های دیگر تفاوت چندانی ندارد اصولا تفاوت قیمت کاغذ دیواری ها در نوع آلبوم و در واقع جنس و برند آنهاست.

 

طراحی دکوراسیون داخلی با چاپ پوستر دیواری سه بعدی

وقتی از کاغذ دیواری سه بعدی صحبت می شود، عموما در ذهن افراد چاپ پوستر دیواری سه بعدی نقش می بندد؛ در حالی که کاغذ دیواری سه بعدی رولی که دارای طرح سه بعدی تکرار شونده مانند سنگ دکوراتیو، آجر یا چوب باشد را نیز شامل می شود.

 

تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی با انواع کاغذ دیواری رولی از نظر جنس و ابعاد و قیمت متفاوت است، در پوستر دیواری معمولا یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد بدین معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارد که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند. این طرح می تواند انتخابی باشد و از کاغذ دیواری رولی که انتخاب شما تنها از روی آلبوم است متنوع تر است.

ویژگی خاص چاپ پوستر دیواری سه بعدی همین سفارشی بودن آن است که حتی می تواند تصویری از کودک شما یا عکس هایی از مراسم عروسی و یا گل، منظره، نمای پانوراما از یک شهر در شب ، دنیای زیر آب و یا حتی تصاویر هیجانی از فضا و لحظه پرواز هواپیما یا اتومبیل در حال دور زدن و تصاویری از این دست باشد.

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی در اتاق تلویزیون

بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار استفاده از پوستر دیواری است زیرا هم نصب آسانتری نسبت به کاغذ دیواری رولی دارد و هم به دلیل تنوع در طرح و رنگ راحت تر با دکور محیط هماهنگ می شود و کم هزینه تر است.

البته قیمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی از چاپ کاغذ دیواری رولی بیشتر است و برحسب متر مربع می باشد و از آنجایی که طرح آن انتخابی است و تولید عمده ندارد گران تر است و همچنین با توجه به جنس پوستر دیواری که کیفیت بالاتری دارد، قیمت آن نیز بالاتر است، اما چون این طرح یکتا است و جنس کاغذ بسیار باکیفیت و ماندگار است و هر چند سال یکبار نیازی به تعویض ندارد پس ارزش سرمایه گذاری را دارد. مهمترین عامل در زیبایی و منحصر به فرد بودن یک پوستر دیواری چاپ و رنگبندی آن است.

ایجاد منظره ای زیبا و فضایی بزرگتر با استفاده از چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

 

نقش چاپ پوستر دیواری سه بعدی در دکوراسیون

بزرگترین مشکل درمسیر طراحی دکوراسیون منزل، ایجاد نوع درستی از جو و فضایی است که الهام بخش و مهیج و همچنین سرگرم کننده باشد. پوستر دیواری سه بعدی می تواند بدون تلاش زیاد یک محیط چشم نواز را برای شما رقم بزند.

برای اینکه پوستر دیواری سه بعدی جلوه و زیبایی خود را از دست ندهد و محیط را بیش از حد شلوغ نکند بهتر است تنها بر روی یک یا نهایتا دو دیوار نصب شود و برای بقیه دیوارها از کاغذ دیواری ساده استفاده شود.

در مکانی که از چاپ پوستر دیواری سه بعدی استفاده می شود، نور پردازی دکوراسیون بسیار مهم است و با نور درست و فضای اطراف مبلمان، کاغذ دیواری تا حد بسیار زیادی می تواند سایز اتاق را افزایش دهد، زیرا تصاویر چنان قدرتمند هستند که یک توهم ایجاد می کنند، به طوری که شما می خواهید تصاویر را لمس کنید. برای استفاده از پوستر دیواری بهتر است یک فضای بزرگ و پر نور را در نظر بگیرید و متناسب با محیط طرح را انتخاب کنید مثلا برای مکان هایی که به مدت طولانی و برای استراحت در آن هستید طرح هایی تک با فضای خالی مناسب تر از طرح مناظر طبیعی و شلوغ است.

 

پوستر دیواری

اگر از چاپ پوستر دیواری سه بعدی با طرح شلوغ که به محیط عمق می دهد استفاده کردید، سایر عناصر دکوراسیون مانند پرده و مبلمان و فرش باید ساده انتخاب شوند. بر دیواری که پوستر دیواری نصب می شود از آنجا که طرح تکرار شونده نیست، نباید ساعت و تابلو و تلویزیون نصب شود و اگر خواستید مبلمان را جلو آن دیوار قرار دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که جلوی طرح پوستر را نگیرد. تنوع طرح چاپ پوستر دیواری سه بعدی بسیار بیشتر است که هر کدام می تواند کاربرد خاص خود را در محیط های متفاوت داشته باشد.

کاغذ دیواری های سه بعدی هیجانی نمونه های جدیدی هستند، آنها باز هم تک هستند و نه زمینه اصلی. شما می توانید خانه خود را یکی از اولین محافل دوستی تان قرار دهید که این کاغذ دیواری های سه بعدی هیجان انگیز را دارد.

 

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

 

 

تلفن شرکت پرینت لوتوس:

۰۲۱۴۶۱۲۹۱۶۲

۰۹۹۰۰۰۸۵۱۰۰

۰۹۹۰۰۰۸۵۲۰۰

۰۹۹۰۰۰۸۵۳۰۰

 

پوستر دیواری

شرکت پرینت لوتوس ارائه دهنده پوستر های کاغذ دیواری در طرح و ابعاد سفارش و آماده متفاوت در عرصه دکوراسیون داخلی است.پوستر کاغذ دیواری سه بعدی این شرکت در طرح های مختلف که شامل: پوسترکاغذ دیواری سه بعدی ، پوستر کاغذ دیواری طبیعت ، پوستر دیواری اتاق کودک عرضه می شود.یکی دیگر از امکانات این محصول قیمت ثابت و با تخفیفات ویژه در زمینه پوسترهای کاغذ دیواری بوده و مزایای زیر را به همراه دارد. حتما با ما تماس بگیرید .